POPRVÉ U NÁS: Hotel Olympic **** s polopenzí a nádherným neomezeným wellness

Hotel Olympic Spa & Wellness, Polsko - Ustroń

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 6 990 Kč

Běžná cena
8 400 - 12 600 Kč
Ušetříte
až 2 610 Kč

POPRVÉ U NÁS: Hotel Olympic **** s polopenzí a nádherným neomezeným wellness

  Hotel Olympic Spa & Wellness, Polsko - Ustroń (mapa)
  Platnost kupónu je od 11.9.2019 do 30.11.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Luxusní hotel Olympic **** uspokojí i přání náročných hostů. Má wellness, ve kterém můžete zapomenout na čas a nechat se unášet krásným výhledem. Vše zde navíc najdete na jednom místě - výbornou kuchyni, beskydské lesy, řeku, cyklostezky hned u hotelu a množství možností na aktivity. Nejen na páry, ale i na rodiny s dětmi jsou zde perfektně připraveni (přesvědčte se v galerii).

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vynikající hodnocení na Booking.com (9,2 z 10)
 • Chutná polopenze formou bufetových stolů
 • Neomezené wellness: bazén, jacuzzi, sauny a fitness
 • Cyklostezka jen pár kroků od hotelu
 • Slezské Beskydy jsou celý rok vhodné pro venkovní aktivity

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby  ve dvoulůžkovém pokoji Standard
 • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Polopenze: chutnou snídani formou bufetu (7.30 - 10.30) a obědovečera (dřívější večeře), možnost konzumace v hotelové zahradě, speciální menu pro děti na snídani a obědovečeři
 • Neomezené wellness:  bazén, jacuzzi, suchá a parní sauna, fitness, relaxační místnost
 • Aktivity: dvě dětské herny, zahradní hřiště, Xbox, bowling, stolní fotbal, stolní tenis, kulečník
 • Na zapůjčení: brusle pro děti, badmintonové sety, lehátka, míčky, švihadla
 • bezdrátový internet
 • dvoupodlažní parkoviště

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 11.9.2019 do 30.11.2019.
 • Přímá blízkost dětských hřišť, tenisových kurtů, cyklistických stezek, vodního prameny, amfiteátru Ustrońskie
 • V hotelu je k dispozici příslušenství pro děti (dětská vanička, přebalovací pult, atd.)
 • Vyzkoušejte i blízký aquapark Olza (35 min. Autem), do kterého právě nabízíme zlevněné vstupy

Příplatky

 • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Dítě ve věku 5 - 11,99 let: 100 PLN / noc
 • Dítě nad 12 let: 120 PLN / noc
 • Dospělá osoba: 120 PLN / noc
 • Aktuální kurz ZDE

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 256 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana (7 km)

Vodní park Tropikana najdete u hotelu Gołębiewski a nabízí opravdu bohatou nabídku vodních atrakcí. Nechybí tobogány, 25 metrový bazén, umělé vlny, samozřejmostí jsou atrakce pro... Víc děti. Doporučujeme vyzkoušet i wellness centrum se saunami.

Muzeum lyžování

Muzeum lyžování (7 km)

Ve Wisle určitě stojí za návštěvu Muzeum lyžování, kde najdete bohatou sbírku lyžařského vybavení a starých lyží. Mnohé z nich patřily významným lyžařům. Vidět se zde dá více než... Víc 80 exponátů a mnoho fotografií souvisejících s historií lyžování. Vstup je zdarma a otevřeno mají každý den od 10:00 do 16:00.

Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze (9 km)

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)

Czerniańskie jezero

Czerniańskie jezero (14 km)

Vodní nádrž Zapora Czarne dokončili v roce 1973, díky čemuž vzniklo Czernianske jezero. Slouží jako zásobárna pitné vody (proto je zde zakázáno koupání) a také jako víceúčelová... Víc nádrž při ochraně proti povodním. Skvělý tip na romantické večerní procházky.

Rezidence prezidenta Polska

Rezidence prezidenta Polska (14 km)

Na svahu Zadního Groń najdete komplex budov: historický Horní zámek s dřevěnou kaplí kostela Sv. Hedviky (který je pro veřejnost nepřístupný) a Dolní zámek, který dnes slouží jako... Víc hotel. V Dolním zámku se nachází restauraci a kavárnu s terasou, odkud je nádherný výhled na Cziernianske jezero. Na terase je umístěn dalekohled pro pozorování jezera a okolí.

ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna (18 km)

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

Muzeum turistiky

Muzeum turistiky (18 km)

Muzeum turistky sídlí v malé dřevěné chaloupce z roku 1951. Bylo otevřeno v roce 1994. Sbírka zachycuje rozvoj turistiky v regionu a najdete zde i zajímavé kousky horského... Víc vybavení. V muzeu se nachází dále kavárna se suvenýry.

Hrad v Kończycach Małych

Hrad v Kończycach Małych (20 km)

Hrad v Kończycach Malých je v podstatě obranná pevnost, jediná svého druhu na území Těšínska. Postavila ho rodina Golasowských na konci 14. století.

Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava (23 km)

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

Palác v Zebrzydowiciach

Palác v Zebrzydowiciach (23 km)

Původní gotický hrad z přelomu 15. a 16. století, později přestavěn na barokní zámeček. V současnosti zámek slouží na kulturní účely. V přízemí sídlí Komunální informační centrum... Víc a najdete zde i Turistickou informační kancelář, restauraci a přilehlý amfiteátr.

Kamenné koule

Kamenné koule (26 km)

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

Muzeum pivovaru Żywiec

Muzeum pivovaru Żywiec (26 km)

V pivovaru, kde se vaří pivo nepřetržitě již více než 160 let, si užijete i skvělou prohlídku. A po prohlídce samozřejmě doporučujeme posedět v místním baru :)