Celodenní koupání v termální minerální vodě v Holidayparku Kováčová - na výběr několik vstupů

Holidaypark Kováčová, Slovensko - Kováčová

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 280 Kč

Běžná cena
320 - 1 550 Kč
Ušetříte
až 180 Kč

Celodenní koupání v termální minerální vodě v Holidayparku Kováčová - na výběr několik vstupů

  Holidaypark Kováčová, Slovensko - Kováčová (mapa)
  Platnost kupónu je od 10.9.2019 do 30.9.2019 dle dostupnosti.

7,5

Velmi dobré hodnocení
(22 hodnocení)

Uvolněte své tělo i mysl v termální léčivé vodě v Holidaypark Kováčová. Holidaypark není jen o relaxaci, ale také o strávení příjemných chvil a zábavy s rodinou nebo s přáteli. V areálu na vás čekají vnitřní a venkovní bazény, samozřejmě nechybí ani bazény pro děti. Jednoduše zde si přijde na své každý, kdo má rád vodní zábavu! Vyzkoušíte nově vybudovaný moderní areál i vy?

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Až 9 bazénů (pro relax, plavání i pro děti)
 • V bazénech vás čeká voda s příjemnou teplotou od 26 do 38°C
 • Restaurační zařízení přímo v areálu
 • Dítě do 6 let nebo 120 cm zdarma (víkendové animace pro děti)
 • Parkování přímo před areálem

V ceně je zahrnuto

 • Celodenní vstup do aquaparku Kováčová
 • Dítě do 6 let nebo 120 cm zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 10.9.2019 do 30.9.2019.

Jak využít nabídku

 1. Rezervace není nutná
 2. Je třeba se prokázat platným kupónem

Doplňující informace

 • Doporučujeme ověřit si otevírací hodiny
 • Rodinný vstup  může získat rodina po předložení průkazů totožnosti a průkazů pojištěnce dětí. Podmínkou je stejné příjmení, nebo trvalé bydliště. Rodinný vstup platí pro rodiny s dětmi ve věku 6 - 14 let. Na rodinný vstup není možné poskytnout další slevy.
 • Junior - Slevu si mohou uplatnit osoby ve věku od 15 do 18 let a držitelé karet EURO 26, průkazu ISIC, ITIC. Pro uplatnění slevy je třeba předložit doklad totožnosti.
 • Senior - Slevu si mohou uplatnit osoby od 60 let nebo osoby s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P (a průvodce ZTP/P). Pro uplatnění slevy je třeba předložit průkaz totožnosti nebo průkaz ZTP a ZTP/P.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,5

Velmi dobré hodnocení

22 hodnocení

11 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)3x
Velmi dobré (7-8)11x
Dobré (5-6)8x
Podprůměrné (3-4)0x
Špatné (1-2)0x

Hodnocení kategorií

Vybavenost zařízení7,4
Čistota zařízení7,6
Spokojenost s personálem7,9
Kvalita jídla7,1

10

Vynikající hodnocení

Ján, 27. prosince 2019

Hodnocení nabídky:
3-hodinový VSTUP DOSPELÝ

Veľmi prijemne miesto na krátke zrelaxovanie

Toto hodnocení je z portálu ZľavaDňa

8,7

Velmi dobré hodnocení

Peter, 20. září 2019

Hodnocení nabídky:
Celodenný RODINNÝ VSTUP (2+1)

Cena cez zlavudna bola sice rovnaka ako pri pokladni (takze ziadna zlava) ale kupanie aj strava boli fajn.

Toto hodnocení je z portálu ZľavaDňa

Kontakt

  Holidaypark Kováčová

Kúpeľná ul., areál Termálneho kúpaliska
962 37 Kováčová
+421 45 5445 319


http://www.holidaypark.sk/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Turecké studny v Krupině

Turecké studny v Krupině (1 km)

Turecké studny se nacházejí v bývalém kamenném lomu nedaleko Krupiny. Do kamene jsou tu vyřezány zajímavé skalní úkryty, které v 19. - 20. století sloužily jako obydlí místní... Víc chudobě. Jejich původní účel ale není zcela znám. Podle některých může jít o turecké skrýše ze 16. - 17. století.

Rozhledna Vartovka

Rozhledna Vartovka (2 km)

Rozhledna byla postavena v 16. století a sloužila k brzkému odhalení blížícího se nepřítele. V 18. století však ztratila svůj význam a tak začala pustnout. Po rekonstrukci se... Víc stala oblíbeným cílem turistů, z jejího vrcholu se vám naskytne výhled na Krupinskou planinu a Štiavnické vrchy.

Krupinské bralce

Krupinské bralce (5 km)

Krupinské bralce, jinak zvané Štangarígeľ, jsou největší přírodní zajímavostí v okolí města Krupina. Sestávají z andezitových pilířů, některé jsou vysoké až 6 metrů. Na jednom z... Víc nich se dokonce nacházejí zbytky ze starodávných nápisů, pravděpodobně od Keltů nebo starých Slovanů.

Zámeček a muzeum Svatý Anton

Zámeček a muzeum Svatý Anton (11 km)

Zámeček ve Svatém Antonu se nachází v krásné přírodě Štiavnických vrchů. Součástí areálu je velký anglický park. V současnosti je sídlem muzea s historickou a loveckou expozi... Víccí. Kromě nádherných interiérů s původním nábytkem zde najdete i dlouhou chodbu s velkým množstvím loveckých trofejí, zejména jeleních parohů.

Háj Gavurky

Háj Gavurky (13 km)

Háj Gavurky je největším podobným hájem na Slovensku. Takových hájů se na Slovensku zachovalo už jen velmi málo. Je plný 300-400 ročních dubů a na své si zde přijdou zejména... Víc milovníci klidu a pobytu v přírodě. Háj Gavurky je domovem mnoha vzácných druhů ptactva, hmyzu a jiných živočichů, díky čemuž ho navštěvují nejen turisté, ale i domácí a zahraniční přírodovědci. Lokalita je zapsána v seznamu chráněných území evropského významu.

Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky (13 km)

V tomto nádherném háji se nachází asi 600 dubů, které mají i více než 400 let.

Hrad Sitno

Hrad Sitno (13 km)

Hrad Sitno je oblíbeným turistickým cílem. Leží na nejvyšším vrchu Štiavnických vrchů, takže je z něj vynikající výhled na okolí. Na vrcholu Sitna turistům slouží obnovená dřevěná... Víc rozhledna z roku 1727, v níž se kromě občerstvení mohou seznámit s ochranou přírody na území CHKO Štiavnické vrchy.

Arborétum Kysihýbel

Arborétum Kysihýbel (14 km)

Arboretum, nazývané také Feistmantelova zahrada, se rozprostírá na ploše 7,73 ha. Je zde vysazeno 282 druhů dřevin ze severní polokoule, hlavně ze Severní Ameriky. Mezi... Víc nejvzácnější druhy patří korkovník amazonský, bříza papírová či sekvojovce.

Banskoštiavnická kalvárie

Banskoštiavnická kalvárie (15 km)

Jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejznámějších kalvárií na Slovensku. Tyčí se na kopci nad Banskou Štiavnicí a dnes plní zejména rekreační a naučně-vzdělávací funk... Vícci. Banskoštiavnická kalvárie je součástí území zařazeného na seznam světového dědictví UNESCO. Od roku 2007 figuruje i na seznamu 100 nejohroženějších památek světa.

Štola Glanzenberg

Štola Glanzenberg (16 km)

Štola se nachází přímo v centru Banské Štiavnice. Původně plnila odvodňovací funkci, později sloužila i na větrání, dopravu a FARAN. Prohlídku trasy absolvujete s helmou, pláštěm... Víc a lampou.

Nový zámek v Banské Štiavnici

Nový zámek v Banské Štiavnici (16 km)

Nový hrad postavili jako protitureckou pevnost ve tvaru hranolové věže se čtyřmi nárožními baštami. Dnes jsou v něm umístěny expozice Slovenského báňského muzea, které dokumentují... Víc období protitureckých bojů na Slovensku. Nově otevřeným expozičním celkem je Expozice o historii dobrovolného hasičského sboru v Banské Štiavnici.

Banská akademie

Banská akademie (16 km)

V době svého vzniku byla tato akademie jedinou hornickou akademií na světě. Vyučovali tu světoznámí odborníci. Dnes slouží jako střední škola. V areálu akademie se nachází... Víc botanická zahrada, která kdysi sloužila pro vyučovací účely a zasazeny jsou zde například sekvoje nebo vzácné cedry.