Pohádkový pobyt v hotelu Švýcarský dům v Českém Švýcarsku pro 2 osoby s polopenzí a možností ubytování až dvou dětí do 9 let zdarma

Hotel Švýcarský Dům, České Švýcarsko - Sněžník

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,4

Velmi dobré hodnocení
(15 hodnocení)

Pohádkový pobyt v hotelu Švýcarský dům v Českém Švýcarsku pro 2 osoby s polopenzí a možností ubytování až dvou dětí do 9 let zdarma

LokalitaHotel Švýcarský Dům, České Švýcarsko - Sněžník (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 10.9.2019 do 30.10.2019 dle dostupnosti.

Pojďte s námi do pohádky, do krajiny jménem České Švýcarsko. Labské pískovce, hluboké rokle, skalní věže nebo vyhlídky vykouzlí až mystickou přírodní scenérii, ve které jako mávnutím kouzelného proutku zapomenete na své strasti a neduhy. Štědrost zdejšího kraje poznáte i v hotelu Švýcarský dům, kde malé i velké pocestné ubytují a pohostí se srdcem na dlani. Prožijte svou pohádku na vlastní kůži.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 2 děti do 9 let ubytování zdarma
  2 děti do 9 let ubytování zdarma
 • Wifi zdarma
  Wifi zdarma
 • Biliár a stolní fotbálek
  Biliár a stolní fotbálek
 • Oblast Českého Švýcarska
  Oblast Českého Švýcarska
 • Pravčická brána, Jitřichovické vyhlídky, Zámek Děčín
  Pravčická brána, Jitřichovické vyhlídky, Zámek Děčín

Ukončené
od 2 390 Kč

Běžná cena: 4 600- 16 100 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,4

Velmi dobré hodnocení

15 hodnocení

9 zákazníků doporučuje

10

Penzion se nachází v krásném prostředí Labských pískovců. Obsluha v restauraci byla rychlá. Jídlo výborné. Pokoj byl čistý, upravený. Není co vytknout.

Zákazník SlevaDne, 30. září 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 7 nocí / 8 dní


8,2

velice pěkné

Zákazník SlevaDne, 25. září 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 2 noci / 3 dny

Kontakt

Hotel Švýcarský Dům

Sněžník 105
405 02 Jílové
+420 734 830 686

Check-in od 14:00-18:00, check-out do 11:00

gaborik105@seznam.cz
http://svycarsky-dum.eu/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

14
km
Zoo Ústí nad Labem

Zoo Ústí nad Labem

Zoo chová celkem 204 druhů zvířat. Řada z nich je velmi vzácných. Mnoho druhů se zde také podařilo odchovat, jako například levharty mandžuské, irbise, nosorožce a jiné.

16
km
Zámek Větruše

Zámek Větruše

Větruše tvoří jednu z významných dominant města Ústí nad Labem a je oblíbeným výletním cílem. Nachází se zde zámeček s rozhlednou, restaurací a hotelem. Nedaleko se nachází... Víc přírodní a zrcadlové bludiště a lanová dráha.

17
km
Pravčická brána

Pravčická brána

Jedná se o nejnavštěvovanější přírodní úkaz na území České republiky. Její rozměry jsou úctyhodné a při pohledu z blízka se zdají být ještě větší. Pokud se rozhodnete pro... Víc Pravčickou bránu, navštivte také výletní zámeček Sokolí hnízdo. Historie a architektonický styl vás jistě osloví.

17
km
Hrad Střekov

Hrad Střekov

Hrad Střekov je zřícenina, která tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem. Střekov nechal před rokem 1319 vybudovat Jan Lucemburský k ochraně labské plavby. Od roku... Víc 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

28
km
Panská skála

Panská skála

Panská skála se nachází v Libereckém kraji a je volně přístupná všem turistům. Zajímavou skálu dělá právě sloupcové odlučování čediče při tuhnutí magmatu. Varhany, jak se Panské... Víc skále také říká, jsou zařazeny mezi Národní přírodní památky.

29
km
Milešovka

Milešovka

Jde o nejvyšší horu Českého středohoří. Nenechte si ujít okouzlující výhled na nejbližší i vzdálené okolí. Přímo zde byla také zřízena národní přírodní rezervace.

32
km
Zámek Duchcov

Zámek Duchcov

Zámek byl založen v 13. století jako pevnost hrabišické dynastie, která sídlila na hradě Osek. Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní úpravou z počátku 19. století. Je ve... Víc vlastnictví Národního památkového ústavu.

34
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

44
km
Hrad Hněvín

Hrad Hněvín

Původní hrad byl zbořen po třicetileté válce, dnešní podoba hradu vychází z historizující rekonstrukce na přelomu 19. a 20. století. Na hradě se pořádají svatby a různé osla... Vícvy. Pyšní se také svou hradní restaurací.

45
km
Jezero Matylda

Jezero Matylda

Vodní nádrž vznikla při rekultivaci zatopením bývalého lomu Vrbenský. Je zde velká možnost sportovního vyžití jak ve vodě, tak na suchu. Kolem jezera vede parádní stezka pro... Víc bruslaře, cyklisty a chodce. Ve vodě je možné si vyzkoušet vodních skútry, windsurfing, nebo vodní lyžování.

45
km
Aquadrom Most

Aquadrom Most

Představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Parkování, bezbariérový přístup, nerezové bazény, vodní atrakce, příjemné teploty a čistota.

45
km
Autodrom Most

Autodrom Most

Autodrom slouží nejen závodům automobilů, trucků, motocyklů, ale i ke zkušebním jízdám vyvíjených vozů, cvičení řidičů hasičských, sanitních a policejních vozů, dále ke cvičení... Víc řidičů v krizových situací apod.