Odpočinkový pobyt přímo pod romantickým hradem Bouzov s polopenzí a dítětem zdarma

Hotel Bouzov, Střední Morava - Bouzov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Odpočinkový pobyt přímo pod romantickým hradem Bouzov s polopenzí a dítětem zdarma

LokalitaHotel Bouzov, Střední Morava - Bouzov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 7.10.2019 do 30.11.2019 dle dostupnosti.

Kam švec létal za Jasněnkou, kde se Rumburak snažil získat Arabelu a kde vládla lukem tvrdohlavá princezna Fantaghiro? Bouzov je natáčením proslulý téměř jako Barrandovské ateliéry, přijďte si i vy užít skvělou pohádkovou atmosféru. Romantický hotel přímo pod hradem Bouzov se postará o všechny vaše potřeby.

Romantika na Bouzově

Užívejte si plnými doušky společné chvíle v nádherné, lesnaté Litovelské krajině, v bezprostřední blízkosti jednoho z nejoblíbenějších pohádkových míst, hradu Bouzov, který se Vám dozajista vybaví spolu s nádhernou pohádkou O princezně Jasněnce a létajícím ševci.O hotelu

Hotel Bouzov*** naleznete v samotném centru města, v bezprostřední blízkosti hradu, kde se krom jiného nachází také stáje, nabízející vyjížďky v pohodlném kočáru či ve formanském voze napříč krásnou přírodou Bouzovska, ale také Relax park Bouzov s adrenalinem nabitými aktivitami. 

Pokoje

Připraven pro Vás bude originálně a moderně zařízený 2lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC. V každém pokoji je pak také možnost přistýlky. 

Restaurace

 

V ceně Vašeho kuponu je i polopenze, která Vám bude nabídnuta v hotelové restauraci, při čemž snídaně i večeře jsou servírované dle denní nabídky restaurace.

Volný čas

Pohádky a hrad nejsou zdaleka jediným lákadlem pro turisty. Bouzovsko je atraktivní i pro svou okouzlující přírodu, nádherné jeskyně a rozmanité volnočasové vyžití během celého roku. 

V Hotelu Bouzov mají hoteloví hosté možnost využít slev ve stájích. 

Byl by hřích nenavštívit samotný hrad, v jehož podhradí naleznete Galerii s Trojským koněm, sklářskou minihuť nebo minikáry "Sportovní formule".

Tipy na výlety do okolí

 • Javoříčské jeskyně - rozsáhlé krápníkové jeskyně 8 km od Bouzova
 • Zkamenělý zámek - přírodní brána ve vápencové skále v místech, kde v minulosti stával hrad Špraněk
 • Mladečské jeskyně - krápníkové jeskyně v devonských vápencích se světově ojedinělým krasovým vývojem, nachází se 15 km od Bouzova
 • Arboretum Bílá Lhota - chráněné krajinné území s cizokrajnými dřevinami - 7 km od Bouzova
 • Lovecký zámek Úsov - součástí expozice jsou rozsáhlé sbírky lovecko-lesnického muzea.
 • CHKO Litovelské Pomoraví se rozkládá na ploše 96 km2. Zaujímá úzký 3 - 8 km široký pruh lužních lesů a luk kolem řeky Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice. Ve středu CHKO leží starobylé královské město Litovel, které propůjčilo chráněné oblasti své jméno. Jádro CHKO a současně hlavní přírodovědný fenomén oblasti tvoří přirozeně meandrující tok řeky Moravy, která se větví v řadu bočních stálých i periodických říčních ramen. Do Litovelského Pomoraví patří také krasové území vrchu Třesín se známými veřejnosti zpřístupněnými jeskyněmi.

www.hotelbouzov.cz

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hrad 200 m od hotelu
  Hrad 200 m od hotelu
 • Víceúčelové hřiště, ping pong
  Víceúčelové hřiště, ping pong
 • Dítě do 6-ti let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  Dítě do 6-ti let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • CHKO Litovelské pomoraví
  CHKO Litovelské pomoraví
 • Javoříčské jeskyně, Zkamenělý zámek a další
  Javoříčské jeskyně, Zkamenělý zámek a další

Ukončené
od 1 749 Kč

Běžná cena: 3 290 - 4 935 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 792 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Bouzov

Hotel Bouzov

Bouzov 15
78325 Bouzov
+420 724 486 000

hotel@hotelbouzov.cz
http://www.hotelbouzov.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Arboretum Bílá Lhota

Arboretum Bílá Lhota

Nachází se zde asi 300 různých druhů a kultivarů dřevin, například keřovité tisy v různých barvách a tvarech, túje, smrky, duby, různobarevné buky, cypřišky, javory, borovice,... Víc břízy, douglasky a lípy. V arboretu je pěstována i řada vzácných sbírkových dřevin.

5
km
Hrad Bouzov

Hrad Bouzov

Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století. Patří mezi nejnavštěvovanější památky v... Víc Česku a je vyhledávaným místem filmařů.

13
km
Zámek Náměšť na Hané

Zámek Náměšť na Hané

V 60. letech 18. století poblíž dřívějšího sídla, dolního zámku, nechali postavit nové barokní zámecké sídlo. Nový zámek se bez podstatnějších úprav zachoval v nezměněné podobě... Víc dodnes. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

13
km
Zámek a muzeum Úsov

Zámek a muzeum Úsov

Přímo nad městem se vypínají hrad a zámek, což je poměrně ne moc častý případ, kdy původní hrad a pozdější zámek stojí vedle sebe, aniž by stavba druhého znamenala zánik nebo... Víc úplnou přestavbu prvého. Výstavba hradu byla započata roku 1260.

15
km
Tvrz Černá věž

Tvrz Černá věž

Černá věž je pozůstatkem gotické tvrze ze 13. až 14. století a je ojedinělou památkou stavební činnosti nižší šlechty na střední Moravě. V prostorách Černé věže se nachází stálá... Víc expozice Vlastivědného muzea Olomouc vztahující se k archeologii a historii obce a jejího okolí.

16
km
Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek v Čechách pod Kosířem je klasicistní stavba na okraji obce v romanticky laděném parku. Ve 14. století zde stála vodní gotická tvrz obklopená dvěma rybníky. V zámku bylo do... Víc roku 2005 sídlo Dětského domova a Speciální školy. Park je přístupný veřejnosti. Celý komplex zámku a parku je kulturní památkou.

21
km
Paintball Game Olomouc

Paintball Game Olomouc

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se... Víc rozhodovat. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

23
km
Zřícenina hradu Brníčko

Zřícenina hradu Brníčko

Hrad založili v první polovině 14. století páni z Otaslavic. První zmínka v zemských deskách je z r. 1356. Z mohutného hradu zajímavého typu zůstaly zříceniny dvoupatrového... Víc paláce, věže, část zmíněné plášťové zdi, kusy parkánové hradby, příkopy a valy.

23
km
Pisces Diving World

Pisces Diving World

Pisces diving world je škola potápění, která vznikla v roce 2001. Pravidelně, v průběhu celého roku se otevírají potápěčské kurzy všech úrovní, k dispozici je zapůjčení potápěčské... Víc výstroje, výjezdy za potápěním po České republice i zájezdy a rodinné dovolené do exotických potápěčských destinací.

23
km
Lezecké centrum U Pajka

Lezecké centrum U Pajka

Pro všechny lezce jsme v centru Olomouce otevřeli bouldrovku. Samotná stěna nabízí lezecké vyžití pro zkušené lezce, ale jsou zde i kolmé stěny pro začátečníky. Jako další službu... Víc nabízíme zapůjčení lezeckého materiálu nebo lezeckou školu.

24
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

24
km
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.