Pobyt v Hotelu Salajka v krásném údolí Beskyd pro milovníky přírody a rodiny s dětmi

Hotel Salajka, Beskydy - Horní Lomná

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 990 Kč

Běžná cena
2 200 - 6 600 Kč
Ušetříte
až 630 Kč

Pobyt v Hotelu Salajka v krásném údolí Beskyd pro milovníky přírody a rodiny s dětmi

  Hotel Salajka, Beskydy - Horní Lomná (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.11.2019 do 30.6.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Je pro vás příroda tím pravým odpočinkem? Potom jste na správné adrese! Hotel Salajka v překrásném prostředí Beskyd pohladí nejen dospěláky, ale je dokonalým místem i pro rodiny s dětmi. Na své si příjdou všichni, kdo rádi mají kilometry v nohách na čerstvém horském vzduchu, nabízí se i cyklotúry a v okolí na vás čeká hned několik zajímavých přírodních lokalit.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v atraktivní lokalitě Beskyd
  Hotel v atraktivní lokalitě Beskyd
 • Úschovna kol a lyží
  Úschovna kol a lyží
 • Dětský koutek
  Dětský koutek
 • Pěší a cyklo turistika, Skiareál Horní Lomná - Přelač a Severka v Dolní Lomné
  Pěší a cyklo turistika, Skiareál Horní Lomná - Přelač a Severka v Dolní Lomné
 • Výtečná restaurace
  Výtečná restaurace

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • Kontinentální snídaně pro dva
 • Večeře výběrem ze tří jídel pro dva
 • Úschovna kol a lyží
 • Parkování u hotelu
 • Wi-fi připojení 
 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na vlastní lůžko a služby

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.11.2019 do 30.6.2020.

Jak využít nabídku

 1. Rezervace: termín  si zamluvte dostatečně předem na e-mail info@hotelsalajka.cz nebo na tel. 558 366058 či . tel:777 797 367
 2. Před zakoupením kuponu je dobré ověřit si volnou kapacitu ve vámi vybraném termínu
 3. Při rezervaci uvádějte číslo kuponu a heslo
 4. Po domluvě je možné kupony sčítat a pobyt si tak prodloužit
   

Příplatky

 • Děti od 4 let do 11,9 let za příplatek 270 Kč/dítě/noc, bez služeb 
 • Možnost dokoupení snídaně 80 Kč/noc (50 Kč poloviční)
 • Možnost dokoupení polopenze 180 Kč/noc (120 Kč poloviční) 
 • Osoby starší 12 let hradí plnou cenu dle aktuálního ceníku

Doplňující informace

 • Ubytování s domácím mazlíčkem není možné
 • Kupon lze v rámci 14 denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem kupon zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě kupon propadá v plné výši, takový kupon nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
   

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 510 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Salajka

Horní Lomná 50
739 91 Horní Lomná
+420 558 366 058, +420777 797 367

info@hotelsalajka.cz
http://www.hotelsalajka.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Kamenné koule

Kamenné koule (7 km)

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

Sudopark

Sudopark (8 km)

Areál se nachází na místě, kde stála původní osada v Klokočově U Varmus. Hlavním lákadlem jsou 3 dřevem vytápěné koupací sudy umístěny v exteriéru a 1 chladící sud zabudovaný v... Víc zemi se stálým průtokem horské vody jaké nenajdete nikde na Slovensku.

Korňanský ropný pramen

Korňanský ropný pramen (14 km)

V malé kysucké obci Korňa najdete raritu - jediný malý povrchový vývěr ropy ve střední Evropě. Jedná se o přirozený povrchový vývěr ropy s občasnými výrony samozapalujícího se... Víc metanu. V roce 1984 byl vyhlášen za přírodní památku.

Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca (15 km)

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava (15 km)

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

Večery pod hvězdami

Večery pod hvězdami (16 km)

Udělejte si s vaší drahou polovičkou nezapomenutelný romantický večer. Dvouhodinová prohlídka noční oblohy přímo pod hvězdami, a to i s odborným výkladem od profesionála. Celá... Víc prohlídka probíhá daleko od rušivého městského osvětlení. Tento večer si prostě musí užít opravdu každý.

Satinský vodopád

Satinský vodopád (17 km)

Jsou to rozhodně nejznámější vodopády Beskyd. Naleznete zde spoustu zhruba metrových vodopádů. Nacházejí se zde i okouzlující kaskádovité vodopády na bočních přítocích. Hlavní... Víc vodopád je vysoký 1,7 metru. Dostanete se k němu po zelené turistické cestě.

Ski Bílá

Ski Bílá (17 km)

Je zde připraveno několik lyžařských tratí a vleků. Zabaví se zde také běžkaři, pro které v okolí vede běžecká stopa. Nesmíte zapomenout ani na večerní lyžování.

Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárek (18 km)

Výroba byla zahájena v roce 2013 v obci Ostravice. Vaří pivo bez konzervantů a chemických látek. Velmi dbají na kvalitní výrobě. Přijďte i vy ochutnat pivo Washington, Summer day... Víc strong ale, Double elephant double ipa, Red ale, Beskydské hořké a mnoho dalších...

Rozhledna Marťákův kopec

Rozhledna Marťákův kopec (19 km)

Rozhledna má podobu středověké strážní věže, je postavena z kamene a dřeva. Nabízí krásný výhled na téměř celé Kysuce. Vede sem značený turistický chodník takže přístup je... Víc jednoduchý, například z obce Zákopčie.

ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna (20 km)

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze (21 km)

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)