9,0

Vynikající hodnocení
(70 hodnocení)

Poznejte hanáckou metropoli ze secesního hotelu Lafayette**** v klidné části Olomouce s Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA při ubytování v létě

LokalitaHotel Lafayette, Olomouc (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.5.2021 dle dostupnosti.

Hotel Lafayette je místem, které si pro pobyt v Olomouci vybírají státníci i umělci. Vychutnejte si i vy krásu a pohostinnost moravského kraje z pohodlí 4* hotelu. Poloha v klidné vilové části vám zajistí klid a zároveň skvělou dostupnost do centra. Vedle snídaně na vás čeká i sleva na Region Card, se kterou si atraktivity v okolí užijete s výraznými slevami.

Poloha hotelu

Vychutnejte si krásu a pohostinnost moravského kraje, s ubytováním během víkendu v klidné vilové části hanácké metropole, v luxusním 4* Hotelu Lafayette v secesním stylu, se snídaní a slevou na Region Card s množstvím slev na služby, vstupy a atrakce v okolí.

 

Elegantně zařízené pokoje s maximálním komfortem

Hotel nabízí 14 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 1 apartmá. Všech 17 útulně řešených pokojů se prezentuje velmi elegantní a přátelskou atmosférou, která je umocněna stylovým nábytkem z masivního dřeva. Celý hotel a všechny pokoje jsou nekuřácké.

 

 

Spojení elegance a moderního vybavení se propojuje v nabídce tím, že každý pokoj nabízí: vlastní klimatizaci, připojení k internetu, telefon, televizi s 10 programy, minibar, fén v koupelně, pohodlné manželské i dělené postele a kufrbox. Samozřejmostí je připojení k internetu.

 

 

Pozoruhodné je zejména pojmenování jednotlivých pokojů po osobnostech z historie města Olomouce. Amadeus Mozart, Marie Terezie, generál Laudon, Pavlína - patronka města Olomouce, Adriena - manželka generála Gilberta de Lafayetta a další.

 

 

Hotelová zahrada

Součástí hotelového areálu je zajímavá zahrada, která slouží ke klidnému posezení a nerušenému odpočinku.


Další služby:

 • Pro zahraničního hosty zajistíme průvodce městem
 • Žehlící prkno s žehličkou možno zapůjčit v recepci
 • Pro sportovce půjčujeme horská kola
 • Čištění obuvi

 

Město Olomouc a místní zajímavosti 

Ve volném čase doporučujeme vyrazit prozkoumat moravskou metropoli, především turisty hojně navštěvovaný Svatý kopeček, tradiční místo s bazilikou Navštívení Panny Marie či zoologickou zahradu. 

Hotelu Lafayette**** se můžete vydat na kratší turistické výlety, za rekreací i poznáním a využít moře slev a vstupů zdarma, s Olomouc region Card, kterou dostanete se slevou 20 %. 

2denní karta Vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma až 78 nejzajímavějších míst včetně památek UNESCO umožňuje čerpat atraktivní slevy na dalších 101 místech (hrady, zámky, muzea, zoo, jeskyně, aquaparky, sportovní a relaxační zařízení)

Tipy na výlety do okolí

 • Javoříčské jeskyně - rozsáhlé krápníkové jeskyně 8 km od Bouzova, s Olomouc region Card 15 - 33% sleva
 • Zkamenělý zámek - přírodní brána ve vápencové skále v místech, kde v minulosti stával hrad Špraněk
 • Mladečské jeskyně - krápníkové jeskyně v devonských vápencích se světově ojedinělým krasovým vývojem
 • Arboretum Bílá Lhota - chráněné krajinné území s cizokrajnými dřevinami
 • Lovecký zámek Úsov - součástí expozice jsou rozsáhlé sbírky lovecko-lesnického muzea
 • CHKO Litovelské Pomoraví se rozkládá na ploše 96 km2. Zaujímá úzký 3 - 8 km široký pruh lužních lesů a luk kolem řeky Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice. Ve středu CHKO leží starobylé královské město Litovel, které propůjčilo chráněné oblasti své jméno. Jádro CHKO a současně hlavní přírodovědný fenomén oblasti tvoří přirozeně meandrující tok řeky Moravy, která se větví v řadu bočních stálých i periodických říčních ramen. Do Litovelského Pomoraví patří také krasové území vrchu Třesín se známými veřejnosti zpřístupněnými jeskyněmi.
 • Muzeum Olomouckých tvarůžků A. W. - s Olomouc region Card zdarma
 • Zámek Plumlov - s Olomouc region Card zdarma
 • Aquapark Olomouc - s Olomouc region Card 20% sleva
 • Ruční papírna - Muzeum papíru Velké Losiny - s Olomouc region Cardzdarma
 • Veteran Arena, Muzeum historických vozidel - s Olomouc region Card zdarma

Za výlet stojí Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, s Olomouc region Card sleva 10 %, vyhledávaná stavebně-technická památka, která se v roce 2005 se zařadila mezi 7 největších divů České republiky. 

Vyrazte na Bouzovsko, které je atraktivní pro svou okouzlující přírodu, nádherné jeskyně a rozmanité volnočasové vyžití během celého roku a známé samozřejmě pohádkami a tajemným hradem Bouzov. Byl by hřích nenavštívit jej a nechat si ujít Galerii s Trojským koněm a sklářskou minihuť, s Olomouc Region Card máte navíc vstup zdarma.

 

www.lafayette.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 4* pokoje v historické budově
  4* pokoje v historické budově
 • Hotelová zahrada
  Hotelová zahrada
 • Možnost úschovy kol
  Možnost úschovy kol
 • Při ubytování v období 1. 7. – 31. 8. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA
  Při ubytování v období 1. 7. – 31. 8. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA
 • Metropole hanácka, historie UNESCO
  Metropole hanácka, historie UNESCO

1 990 Kč

Běžná cena: 4 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodov

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 06.12.2020 o 02:28.

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

70 hodnocení

53 zákazníků doporučuje

10

Milý a přátelský personál

Zákazník SlevaDne, 19. července 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby se snídaní


10

Pěkný hotel v klidné části, přesto blízko do města, příjemní recepční, vše v pořádku.

Věra, 29. června 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby se snídaní

Kontakt

Hotel Lafayette

Alšova 8
77900 Olomouc
+420 585 436 600, +420 777 011 818

hotel@lafayette.cz
http://www.lafayette.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

800
m
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.

1
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

1
km
Lezecké centrum U Pajka

Lezecké centrum U Pajka

Pro všechny lezce jsme v centru Olomouce otevřeli bouldrovku. Samotná stěna nabízí lezecké vyžití pro zkušené lezce, ale jsou zde i kolmé stěny pro začátečníky. Jako další službu... Víc nabízíme zapůjčení lezeckého materiálu nebo lezeckou školu.

1
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

1
km
Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna nabízí reálnou simulaci boje, částečně podobnou např. hrám paintball nebo air soft. Rozdíl je ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je... Víc obecně rychlejší a akčnější.

2
km
Pisces Diving World

Pisces Diving World

Pisces diving world je škola potápění, která vznikla v roce 2001. Pravidelně, v průběhu celého roku se otevírají potápěčské kurzy všech úrovní, k dispozici je zapůjčení potápěčské... Víc výstroje, výjezdy za potápěním po České republice i zájezdy a rodinné dovolené do exotických potápěčských destinací.

3
km
Paintball Game Olomouc

Paintball Game Olomouc

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se... Víc rozhodovat. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

8
km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. V současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a... Víc lanové centrum Lanáček.

13
km
Tvrz Černá věž

Tvrz Černá věž

Černá věž je pozůstatkem gotické tvrze ze 13. až 14. století a je ojedinělou památkou stavební činnosti nižší šlechty na střední Moravě. V prostorách Černé věže se nachází stálá... Víc expozice Vlastivědného muzea Olomouc vztahující se k archeologii a historii obce a jejího okolí.

14
km
Zámek Náměšť na Hané

Zámek Náměšť na Hané

V 60. letech 18. století poblíž dřívějšího sídla, dolního zámku, nechali postavit nové barokní zámecké sídlo. Nový zámek se bez podstatnějších úprav zachoval v nezměněné podobě... Víc dodnes. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

16
km
Hrubá Voda Park Sportu

Hrubá Voda Park Sportu

Resort Hrubá Voda, to je nový areál zábavy, relaxace, volnočasových a ubytovacích služeb zejména pro rodiny s dětmi, páry či skupinové akce. Areál je výborně dostupný autem či... Víc vlakem.

Mohlo by Vás zajímat