Poznejte hanáckou metropoli ze secesního hotelu Lafayette**** v klidné části Olomouce s Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA při ubytování v létě

Hotel Lafayette, Olomouc

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Poznejte hanáckou metropoli ze secesního hotelu Lafayette**** v klidné části Olomouce s Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA při ubytování v létě

Hotel Lafayette, Olomouc Hotel Lafayette, Olomouc... (mapa)

Ukončené 1 990 Kč

1 990 Kč

Běžná cena: 4 800 Kč

Hotel Lafayette je místem, které si pro pobyt v Olomouci vybírají státníci i umělci. Vychutnejte si i vy krásu a pohostinnost moravského kraje z pohodlí 4* hotelu. Poloha v klidné vilové části vám zajistí klid a zároveň skvělou dostupnost do centra. Vedle snídaně na vás čeká i sleva na Region Card, se kterou si atraktivity v okolí užijete s výraznými slevami.

9,0

Vynikající hodnocení

54 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

4* pokoje v historické budově 4* pokoje v historické budově

Hotelová zahrada Hotelová zahrada

Možnost úschovy kol Možnost úschovy kol

Při ubytování v období 1. 7. – 31. 8. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA Při ubytování v období 1. 7. – 31. 8. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Nabídka je ukončená.

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Lafayette

 • snídaně snídaně
 • 1 přistýlka 1 přistýlka

Hotel Lafayette je místem, které si pro pobyt v Olomouci vybírají státníci i umělci. Vychutnejte si i vy krásu a pohostinnost moravského kraje z pohodlí 4* hotelu. Poloha v klidné vilové části vám zajistí klid a zároveň skvělou dostupnost do centra. Vedle snídaně na vás čeká i sleva na Region Card, se kterou si atraktivity v okolí užijete s výraznými slevami.

Poloha hotelu

Vychutnejte si krásu a pohostinnost moravského kraje, s ubytováním během víkendu v klidné vilové části hanácké metropole, v luxusním 4* Hotelu Lafayette v secesním stylu, se snídaní a slevou na Region Card s množstvím slev na služby, vstupy a atrakce v okolí.

 

Elegantně zařízené pokoje s maximálním komfortem

Hotel nabízí 14 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 1 apartmá. Všech 17 útulně řešených pokojů se prezentuje velmi elegantní a přátelskou atmosférou, která je umocněna stylovým nábytkem z masivního dřeva. Celý hotel a všechny pokoje jsou nekuřácké.

 

 

Spojení elegance a moderního vybavení se propojuje v nabídce tím, že každý pokoj nabízí: vlastní klimatizaci, připojení k internetu, telefon, televizi s 10 programy, minibar, fén v koupelně, pohodlné manželské i dělené postele a kufrbox. Samozřejmostí je připojení k internetu.

 

 

Pozoruhodné je zejména pojmenování jednotlivých pokojů po osobnostech z historie města Olomouce. Amadeus Mozart, Marie Terezie, generál Laudon, Pavlína - patronka města Olomouce, Adriena - manželka generála Gilberta de Lafayetta a další.

 

 

Hotelová zahrada

Součástí hotelového areálu je zajímavá zahrada, která slouží ke klidnému posezení a nerušenému odpočinku.


Další služby:

 • Pro zahraničního hosty zajistíme průvodce městem
 • Žehlící prkno s žehličkou možno zapůjčit v recepci
 • Pro sportovce půjčujeme horská kola
 • Čištění obuvi

 

Město Olomouc a místní zajímavosti 

Ve volném čase doporučujeme vyrazit prozkoumat moravskou metropoli, především turisty hojně navštěvovaný Svatý kopeček, tradiční místo s bazilikou Navštívení Panny Marie či zoologickou zahradu. 

Hotelu Lafayette**** se můžete vydat na kratší turistické výlety, za rekreací i poznáním a využít moře slev a vstupů zdarma, s Olomouc region Card, kterou dostanete se slevou 20 %. 

2denní karta Vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma až 78 nejzajímavějších míst včetně památek UNESCO umožňuje čerpat atraktivní slevy na dalších 101 místech (hrady, zámky, muzea, zoo, jeskyně, aquaparky, sportovní a relaxační zařízení)

Tipy na výlety do okolí

 • Javoříčské jeskyně - rozsáhlé krápníkové jeskyně 8 km od Bouzova, s Olomouc region Card 15 - 33% sleva
 • Zkamenělý zámek - přírodní brána ve vápencové skále v místech, kde v minulosti stával hrad Špraněk
 • Mladečské jeskyně - krápníkové jeskyně v devonských vápencích se světově ojedinělým krasovým vývojem
 • Arboretum Bílá Lhota - chráněné krajinné území s cizokrajnými dřevinami
 • Lovecký zámek Úsov - součástí expozice jsou rozsáhlé sbírky lovecko-lesnického muzea
 • CHKO Litovelské Pomoraví se rozkládá na ploše 96 km2. Zaujímá úzký 3 - 8 km široký pruh lužních lesů a luk kolem řeky Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice. Ve středu CHKO leží starobylé královské město Litovel, které propůjčilo chráněné oblasti své jméno. Jádro CHKO a současně hlavní přírodovědný fenomén oblasti tvoří přirozeně meandrující tok řeky Moravy, která se větví v řadu bočních stálých i periodických říčních ramen. Do Litovelského Pomoraví patří také krasové území vrchu Třesín se známými veřejnosti zpřístupněnými jeskyněmi.
 • Muzeum Olomouckých tvarůžků A. W. - s Olomouc region Card zdarma
 • Zámek Plumlov - s Olomouc region Card zdarma
 • Aquapark Olomouc - s Olomouc region Card 20% sleva
 • Ruční papírna - Muzeum papíru Velké Losiny - s Olomouc region Cardzdarma
 • Veteran Arena, Muzeum historických vozidel - s Olomouc region Card zdarma

Za výlet stojí Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, s Olomouc region Card sleva 10 %, vyhledávaná stavebně-technická památka, která se v roce 2005 se zařadila mezi 7 největších divů České republiky. 

Vyrazte na Bouzovsko, které je atraktivní pro svou okouzlující přírodu, nádherné jeskyně a rozmanité volnočasové vyžití během celého roku a známé samozřejmě pohádkami a tajemným hradem Bouzov. Byl by hřích nenavštívit jej a nechat si ujít Galerii s Trojským koněm a sklářskou minihuť, s Olomouc Region Card máte navíc vstup zdarma.

 

www.lafayette.cz

Kontakt

Hotel Lafayette

Alšova 8 ,
77900 Olomouc ,
+420 585 436 600, +420 777 011 818

hotel@lafayette.cz
www.lafayette.cz
Zobrazit partnerskou stránku

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím