7,6

Velmi dobré hodnocení
(10 hodnocení)

Adršpašská skalní města z Hotelu Praha*** s polopenzí a v jakémkoli ročním období díky platnosti do prosince 2020

LokalitaHotel Praha, Adršpach - Broumov (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Už jste se někdy střetli se Lvicí, Slonem či Želvou ve volné přírodě? Že ne? V Adršpašských skalách budete mít možnost. Přesně těmito názvy se pyšní několik z mnoha fascinujících skal, ke kterým dojdete procházkou z Hotelu Praha zhruba za půl hodiny. 400 let starý hotel je kulturní památkou stojící přímo na náměstí a kromě skvělé polohy vám zajistí i polopenzi a příjemné ubytování.

Kouzelný Adršpach

Adršpach a okolí - okouzlující místo pro vaši dovolenou v každém ročním období! Vyrazte do ráje s ubytovacím balíkem Hotelu Praha za super cenu.

Vaše výlety budete mít doslova na dosah ruky. K prvním skalám v Broumovských stěnáchdojdete polní cestou, krásnou procházkou kouzelnou krajinou. Naleznete je pouhých 30 minut chůzi z hotelu. 

Tipy na aktivity:

Golfové hřiště Grosshof využijte slevu na golfové hřiště, které se nachází jen 1500 m od hotelu. Dostanete slevu na green fee (zaplatíte jen 425 Kč) nebo si můžete zarezervovat Ochutnávku golfu (minimálně 4 lidi za 200 Kč/osoba) http://www.grosshof.cz/

Na výlet za hranice s Polskem

Blízko to budete mít také do Polska. Vyjeďte si na výlet třeba do lázeňského města Kudowa-Zdrój (33 km), Klodzka (36 km) nebo na koupačku v přírodním koupališti v Radkově (7 km). http://www.virtualtravel.cz/polsko/radkow/zalev-prirodni-koupaliste.html

Aquapark

Parádní je také aquapark u Valbřichu (15 km), kde jsou bazény, vířivky i tobogany. http://aqua-zdroj.pl/atrakcje-obiektu/park-wodny/

Tip pro rodiny: Skalní města v Adršpachu a Teplicích nad Metují posloužily jako magická kulisa pro natáčení pohádek (Princ a Večernice, Třetí princ, Z pekla štěstí 2) – vezměte své děti na tato krásná místa a vydejte se po stopách pohádkových hrdinů.

 

O hotelu

Hotel najdete na náměstí přímo v historickém centru městečka na dohled od benediktinského opatství. V Broumově můžete navštívit řadu nádherných kulturních památek na čele s klášterem.

 

​Ubytování

V hotelu najdete 60 vkusně, účelně zařízených dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, WC, TV SAT a telefonem. Na některých pokojích je možnost až 3 přistýlek (celkem 54 přistýlek k dispozici). Hotel má tři nadzemní podlaží a moderní výtah. K dispozici je jeden pokoj vybavený pro vozíčkáře.

Volné termíny si snadno zjistíte ZDE.

Wellness

Využít můžete i služeb hotelového wellness s bazénem, vířivkou či saunou. Pro využití wellness je třeba převést rezervaci na čísle 491 580 240 nebo na emailu congress@veba.cz.

Okolí

Chráněná krajinná oblast Broumovsko láká na výlety do Adršpašsko-teplických skalních míst stolovou horou Ostaš, Broumovské stěny a jiné. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě již více než 400 let.

 

Broumovské stěny

Téměř panenská příroda vám nabízí romantické skalní útvary, rokle, vyhlídky daleko do kraje. Turisty velmi oblíbená přírodní rezervace vás uchvátí a zanechá spoustu vzpomínek. V roce 1956 byl tento pískovcový reliéf, rozkládající se na 638 ha, vyhlášen národní přírodní rezervací.

Adršpašské skalní město

Tolik fascinujících zákoutí jako v Adršpašských skalách uvidíte jen málokde. Adršpašsko - teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. Nejsou atrakcí na jeden den, tady můžete žasnout celý život.

Teplické skalní město

Teplické skály v sobě ukrývají poklad. Třpytí se, ale zlatý není. Spíše průhledný. Skalním městem totiž protékají prameny, kterým se od nepaměti přisuzují léčivé účinky. Ale nejen kvůli potůčkem, říčka a pramínkem stojí skály za zhlédnutí.

Více možností aktivit v okolí ZDE

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel přímo na historickém náměstí
  Hotel přímo na historickém náměstí
 • Možnost až 5 přistýlek na pokoji
  Možnost až 5 přistýlek na pokoji
 • Největší skalní město ve střední Evropě 30 minut chůze z hotelu
  Největší skalní město ve střední Evropě 30 minut chůze z hotelu
 • I varianty s městským wellness
  I varianty s městským wellness
 • Zámek Adršpach, Zámek Náchod, Hrad a zámek Trutnov
  Zámek Adršpach, Zámek Náchod, Hrad a zámek Trutnov

od 2 499 Kč

Běžná cena: 4 998 - 8 598 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2499 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 5 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2499 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,6

Velmi dobré hodnocení

10 hodnocení

0 zákazníků doporučuje

8,2

Hotel je ve starém, členitém, zajímavém a celkem zrekonstruovaném domě. Dostali jsme -- pro 2 lidi -- 5lůžkový pokoj, takže pak působil jako ratejna, a to i proto, že na podlaze byly dlaždice, bez koberců. Trochu nepohodlné postele, ale jinak dobré. Báli jsme se hluku z náměstí, ale nebyl téměř...

Václav, 19. října 2020

Hodnotil nabídku Pobyt v sezóně pro 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Praha

Hotel Praha

Mírové náměstí 49
55001 Broumov
+ 420 777 801 991, + 420 777 801 990

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.


http://www.hotel-praha.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

15
km
Adršpašsko-tepllické skály

Adršpašsko-tepllické skály

Adršpašsko-teplické skály jsou od roku 1933 řazeny mezi chráněná zachovalá skalní města. V roce 2005 se zde natáčel známý film Lev, čarodějnice a skříň. Skály jsou oblíbeným... Víc místem turistů a především horolezců.

23
km
Hrad Vízmburk aneb Podkrkonošské Pompeje

Hrad Vízmburk aneb Podkrkonošské Pompeje

Zajímavostí je, že je poprvé zmíněn roku 1279 v Dalimilově kronice. Prvním majitelem hradu byl zřejmě syn Petra ze Skalice. V letech 1327–1330 hrad vlastnili pánové z Dubé, kteří... Víc byli také i posledními držiteli hradu. V roce 1447 byl hrad zničen.

27
km
Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Objevíte zde známá místa z knížky Boženy Němcové "Babička", jako je Ratibořický zámek, mlýn, splav nebo Staré Bělidlo. Malebná krajiná láká pěší, cyklisty a v zimě také běžkaře.

30
km
Galerie města Trutnov

Galerie města Trutnov

Galerie slouží jako rozvoj kultury města Trutnov. Pořádá výstavy celorepublikového významu převážně z období 20. a 21. století. Každou chvíli zde vystavují něco jiného. Dokonce... Víc tady vymýšlejí i různé programy pro školy.

30
km
Muzeum Podkrkonoší

Muzeum Podkrkonoší

Muzeum bylo založeno v roce 1890 starostou Dr. Josefem Flöglem. Na počátku mělo jen několik desítek exponátů. Ve 20. letech 20. století sbírka začala narůstat do větších rozmě... Vícrů. Nyní se zde nachází zhruba 6000 předmětů. Konají se tu i krátkodobé výstavy.

30
km
UFFO

UFFO

Jde o centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas. Název vznikl podle básníka Uffo Horna, který byl trutnovským rodákem. Stavba byla slavnostně otevřena 24. září 2010. Probíhají... Víc zde různá divadelní představení, koncerty, výstavy a konference.

30
km
Zřícenina Rechenburk

Zřícenina Rechenburk

Vznik hradu spadá do 2. poloviny 13. století. Hrad zanikl po odchodu rodu z Trutnovska na přelomu 13. a 14. století. Jádrem býval vnitřní hrad kruhové podoby s valy a příkopy. Na... Víc severozápadní straně spatříte skalní útvary, které bývaly součástí opevnění.

36
km
Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

38
km
Hospital Kuks

Hospital Kuks

Hospital Kuks byl vystavěn v barokním slohu v letech 1692–1724. Postavil ho majitel panství František Antonín Špork. Veškerou sochařskou výzdobu navrhl a zrealizoval známý český... Víc sochař Matyáš Bernard Braun se svou dílnou.

39
km
Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

40
km
Braunův Betlém

Braunův Betlém

Pokud milujete procházky přírodou a zároveň chcete i něco nového vidět, tak neváhejte a vyrazte po vyznačené stezce přímo k baroknímu skvostu sochaře Matyáše Bernarda Brau... Vícna. Jedná se o vrchol barokního sochařství v plenéru.

40
km
Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivo se zde začalo vařit v roce 2015. Pivovar se nachází v prostorách bývalé Tippetovy boudy. Je vařeno bez pasterizace a filtrování. Kromě čepovaného piva se zde prodává i v pet... Víc lahvích zajímavého tvaru a dá se tak využít i jako nápaditý dárek. O kvalitu piva se zde starají sládci Vojtěch Kaprálek a Tomáš Ďuríček.

Mohlo by Vás zajímat