Polský aquapark Olza vedle minizoo, s platností až do konce léta

Kompleks Zagroń Istebna, Polsko - Istebna

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,2

Velmi dobré hodnocení
(14 hodnocení)

Polský aquapark Olza vedle minizoo, s platností až do konce léta

LokalitaKompleks Zagroń Istebna, Polsko - Istebna (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 26.8.2019 do 31.8.2020 dle dostupnosti.

Menší, ale o to příjemnější aquapark v Polsku, kde jsou služby vždy na úrovni. Přijďte se ponořit do vyhřívaného bazénu, nechat namasírovat gejzíry, uvolnit v sauně, zabavit na divoké řece či tobogánu. Okolí si vás také hned získá - překrásný přírodní park v srdci Beskyd a minizoo jen pár kroků od aquaparku.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V ceně bazén (30 ° C), tobogan, sauny i solná jeskyně
  V ceně bazén (30 ° C), tobogan, sauny i solná jeskyně
 • Občerstvit se dá v restauraci propojené podzemní chodbou
  Občerstvit se dá v restauraci propojené podzemní chodbou
 • Hned vedle aquaparku je minizoo
  Hned vedle aquaparku je minizoo
 • Kupóny platí až do konce léta 2020
  Kupóny platí až do konce léta 2020
 • Zábava pro celou rodinu
  Zábava pro celou rodinu

Ukončené
od 299 Kč

Běžná cena: 350 - 1 500 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,2

Velmi dobré hodnocení

14 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

10

perfektni

Pavel, 24. srpna 2020

Hodnotil nabídku 4-hodinový vstup


10

Pekné prostredie, menší, ale príjemný aquapark, sauny postačujúce.

Jana, 5. května 2020

Hodnotil nabídku 4-hodinový vstup

Kontakt

Kompleks Zagroń Istebna

Kompleks Zagroń Istebna

Istebna 1588
43-470 Istebna

zagron@istebna.org
https://istebna.org/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

4
km
Rezidence prezidenta Polska

Rezidence prezidenta Polska

Na svahu Zadního Groń najdete komplex budov: historický Horní zámek s dřevěnou kaplí kostela Sv. Hedviky (který je pro veřejnost nepřístupný) a Dolní zámek, který dnes slouží jako... Víc hotel. V Dolním zámku se nachází restauraci a kavárnu s terasou, odkud je nádherný výhled na Cziernianske jezero. Na terase je umístěn dalekohled pro pozorování jezera a okolí.

5
km
Czerniańskie jezero

Czerniańskie jezero

Vodní nádrž Zapora Czarne dokončili v roce 1973, díky čemuž vzniklo Czernianske jezero. Slouží jako zásobárna pitné vody (proto je zde zakázáno koupání) a také jako víceúčelová... Víc nádrž při ochraně proti povodním. Skvělý tip na romantické večerní procházky.

6
km
Muzeum turistiky

Muzeum turistiky

Muzeum turistky sídlí v malé dřevěné chaloupce z roku 1951. Bylo otevřeno v roce 1994. Sbírka zachycuje rozvoj turistiky v regionu a najdete zde i zajímavé kousky horského... Víc vybavení. V muzeu se nachází dále kavárna se suvenýry.

7
km
Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

9
km
Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)

10
km
Muzeum lyžování

Muzeum lyžování

Ve Wisle určitě stojí za návštěvu Muzeum lyžování, kde najdete bohatou sbírku lyžařského vybavení a starých lyží. Mnohé z nich patřily významným lyžařům. Vidět se zde dá více než... Víc 80 exponátů a mnoho fotografií souvisejících s historií lyžování. Vstup je zdarma a otevřeno mají každý den od 10:00 do 16:00.

10
km
Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana najdete u hotelu Gołębiewski a nabízí opravdu bohatou nabídku vodních atrakcí. Nechybí tobogány, 25 metrový bazén, umělé vlny, samozřejmostí jsou atrakce pro... Víc děti. Doporučujeme vyzkoušet i wellness centrum se saunami.

16
km
Kamenné koule

Kamenné koule

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

17
km
Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

18
km
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Toto oblíbené lyžařské středisko v Kysucích leží nedaleko hranic s Českem a Polskem. Najdete zde 3 navzájem propojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Velká Rača... Víc nabízí celkem 16 sjezdovek (celkem 14 km) široké publikum náročností, takže si na své přijdou všechny skupiny lyžařů. Lyžovat na Kysucích můžete i po setmění. Najdete zde sjezdovky určené na večerní lyžování na Slovensku v délce až 2,2 km. Ze služeb zde najdete dále půjčovnu lyží, ski servis a lyžařskou školu se školkou.

22
km
Muzeum pivovaru Żywiec

Muzeum pivovaru Żywiec

V pivovaru, kde se vaří pivo nepřetržitě již více než 160 let, si užijete i skvělou prohlídku. A po prohlídce samozřejmě doporučujeme posedět v místním baru :)