9,3

Vynikající hodnocení
(22 hodnocení)

Vraťte své pleti mladistvý vzhled díky technologii plazmových toků v centru Towell v Praze, Plzni a Brně s platností do prosince 2020!

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Praha, Brno, Plzeň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Říká se, že muži zrají jako víno a my ženy chřadneme. Této nespravedlnosti je konec. V estetickém centru Towell se postarají o váš plný rozkvět díky nejmodernějším technologiím. Jedním z nich je ošetření plazmovými toky, které nejen zjemní i hluboké vrásky, ale také zanechá vaši pleť hydratovanou a rozjasněnou. Tak neváhejte a dopřejte si péči a vzhled filmových hvězd.

Vysokofrekvenční plazmové toky

Přístroj generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání. Je zde dosaženo efektu peelingu, reparace, zpevnění, pružnosti a podporuje obranu a posílení tkáně. 100% průnik negativních kyslíkových iontů přímo do kůže (díky velké rychlosti průniku) a následné spojení s volnými radikály, které zapříčiňují stárnutí. Tím dochází k neutralizaci volných radikálů a omlazení. Plazmové toky stimulují procesy tkáňových náhrad prostřednictvím intenzivní reparace. Bio stimulace buněk plazmou je nezbytná k léčbě strií, hlubokých vrásek a uvolněné pojivové tkáně.

Vlastnosti plazmy využívané v estetice

Elektrická vodivost
– elektrická vodivost plazmy umožňuje vysoce efektivní tonizaci tkáně, navrátí kůži její kompaktnost, stimuluje a zlepšuje elasticitu kůže, zlepšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž, vyvolává odplavení škodlivých látek z těla, zlepšuje okysličení tkání.

Zvýšení propustnosti kůže a hydratace
– plazma umožňuje hydrataci nejhlubších vrstev kůže. Udržovat rovnováhu v pokožce je důležité pro léčbu většiny problémů pleti, např. vrásky, suchá kůže, akné, strie apod.

Speciální peelingový účinek
– plazma je generována z vysoce intenzivního elektrického pole, umožňuje odstranění odumřelých buněk na povrchu kůže. Odumřelé buňky brání okysličení kůže, špatně odrážejí sluneční světlo a pokožka působí zašedle. Odstraněním těchto starých buněk docílíme rozzáření a okysličení, zplepšení regenerace a hydratace pokožky.

Efekt návratu pružnosti
– elektrická vodivost plazmatu stimuluje buněčné fyziologické procesy, obnovuje membránový potenciál buněk a následně zlepšuje pevnost a pružnost tkání. Rovněž podporuje odplavení toxických látek z tkáně intra i extracelulárně.

Efekt ochrany a posílení
– plazmové toky stimulují fyziologické procesy buněčné obrany prostředníctvím posílení citlivé a jemné tkáně.

Vyhlazení kůže a biostimulace
– plazma aktivuje reparativní proces tkáně, stimuluje lokální mikrocirkulaci, napomáhá při odstranění strií, celulitidy a tonizace tkáně. Po ošetření je doporučeno: stabilizace a zklidnění pokožky, 2 hodiny se nedotýkat obličeje, nenanášet na něj make-up ani vodu. Opakování ošetření je možné po 14–30 dnech – pro maximální efekt je doporučeno 4–6 ošetření, dle fyziologických předpokladů pacienta.

Využití plazmových toků

Obličej: oživení pojivové tkáně, zjemnění vrásek i hlubokých, ošetření akné, problémy s pigmentací, zapracování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky, hydratace a celkové omlazení a rozjasnění pokožky.

Tělo: strie, mikrocirkulace v pokožce, stimulace pokožky, normalizace pojivových tkání, zlepšení elasticity kůže, zapracování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky.

Kontraindikace:

Srdeční choroba, srdeční šelest nebo nepravidelný tep, kardiostimulátor nebo jiný typ balanceru tepové frekvence, těhotenství, epilepsie, alkoholismus, vředy, choroba žaludku, střev, játer neb slinivky, rakovina prsu, podstupující léčbu pro všechny formy rakoviny, velký chirurgický zákrok v uplynulém roce, velice citlivá kůže, kožní vyrážka.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Zjemnění i hlubokých vrásek
  Zjemnění i hlubokých vrásek
 • Ošetření akné a problémů s pigmentací
  Ošetření akné a problémů s pigmentací
 • Celkové omlazení a rozjasnění pokožky
  Celkové omlazení a rozjasnění pokožky
 • Pobočky v Praze, Brně a Plzni
  Pobočky v Praze, Brně a Plzni
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek

od 369 Kč

Běžná cena: 999- 3 996 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 369 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 369 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,3

Vynikající hodnocení

22 hodnocení

14 zákazníků doporučuje

9,7

Byla jsem velmi spokojena

Věra, 15. července 2020

Hodnotil nabídku Thermage CPT - celoobličejový facelift + krk...


9,3

Složitější rezervační systém bez možnosti telefonické komunikace(pouze email) ale jinak velmi ochotný profesionální přístup, s procedurou jsme byli nadmíru spokojeni!

Dominik, 2. října 2019

Hodnotil nabídku Luxusní kosmetické ošetření pleti - pro...

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Praha

Masarykovo nábřeží 12
11000 Praha 1
+420 732 845 521

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32
301 00 Plzeň
+420 602 640 778

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat