9,4

Vynikající hodnocení
(16 hodnocení)

CPT Thermage neinvazivní facelifting celého obličeje pro okamžité a viditelné omlazení pleti - platnost až do prosince 2020!

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Praha 1 - Nové Město, Brno, Plzeň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Už máte dost nedostatků na vašem obličeji? Neustále vás bombardují články a nabídky klinik plastické chirurgie, jak vypadat lépe? Nemusíte hned postupovat radikální řešení s pomocí skalpelu, jde to i jinak. Neinvazivní ošetření Thermage CPT v Estetickém centru To well z vás udělá hvězdu doslova na počkání. Poradí si s vráskami i ochablými konturami obličeje.

CPT Thermage

Tato metoda velmi zásadně snižuje výskyt vrásek, zlepšuje pružnost kůže a vede k celkovému omlazení pleti. CPT Thermage nabízí převratnou novinku v oblasti omlazování. Je to první neinvazivní způsob omlazení pleti s výsledkem srovnatelným s chirurgickým zákrokem, a to bez injekcí, jakkoli narušené pokožky, bez lokálních anestetik dlouhodobé rekonvalescence. Vypnutí, konturování a rozzáření pokožky proběhne během jediného ošetření. 

CPT Thermage je nová metoda faceliftingu, která ve výsledném efektu dokáže konkurovat i chirurgickému zákroku, přestože se jedná o neinvazivní ošetření. Tato metoda dosahuje zásadních výsledků bez mnoha návštěv, jak je tomu u starších metod či u bolestivého chirurgického zákroku, který je finančně i časově náročný. 

Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu. Ta spočívá v ošetření kůže a podkoží. Monopolární radiofrekvenční energie, která proniká hluboko do podkoží, působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. CPT Thermage tyto buňky stimuluje a následně dochází k tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření. Dochází tak k restartování a oživení tvorby kolagenu a pokožka opět získává mladistvý vzhled přirozenou cestou a obnovuje svou pevnost a pružnost. Zásadní výhoda této metody je, že obnova tvorby těchto vláken není jednorázová a nekončí po oněch čtyřech týdnech. K tvorbě dochází dál po období půl roku až rok po zákroku. Mladistvější výraz ošetřené pokožky trvá několik let. 

Účinky CPT Thermage

Pokožka získá zpět pevnost, mladistvější barevný tón a pružnost. Klienti, kteří podstoupili tuto metodu, svou ošetřenou pokožku charakterizují jako mladistvou a zdravou. Bezprostředně po výkonu je pokožka na povrchu jemnější a pevnější na dotek. K zásadnějšímu a hlubšímu zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Celkový výsledek je možno vidět 3 až 6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný několik let.

Efektivní oblasti ošetření

Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti  v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Metoda CPT Thermage je vhodná ale pro omlazení celého těla. Velmi hojně je využívána k zamezení projevů celulitidy. Vhodná je i pro zpevnění šíje nebo pro vypnutí kůže na břiše u žen po porodu a lze ji úspěšně aplikovat i po velké ztrátě hmotnosti. Pomáhá řešit i projevy stárnutí a vypnutí vnitřní strany paží, předloktí a stehen. 

Přůběh ošetření

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Délka celého ošetření je přímo závislá na velikosti ošetřované plochy,  15–90 minut.  Pro správný účinek postačí jediné ošetření. Benefitem je, že výsledek není krátkodobý, ale je dlouhotrvající. 

Jak se na něj připravit?

Podstoupení tohoto ošetření nevyžaduje žádné vyšetření ani laboratorní analýzy. Na proceduru není nutné přijít odlíčená. Náš personál vás na místě odlíčí a připraví pleť k ošetření.

Při ošetření může klient cítit drobné štípnutí. Jeho intenzita záleží na citlivosti pokožky, ale v žádném případě se nejedná o bolestivé ošetření a nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost.

Ošetření je prováděno metodou CPT Thermage pro hloubkový radiolifting, vyškoleným certifikovaným personálem.

Kontraindikace

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, dále tetování v oblasti ošetření; jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka.

Upozornění

V krajních případech po ošetření může být pleť zarudlá a mohou se objevit i drobné puchýřky (záleží na citlivosti a stavu pokožky). Vše by do 14 dnů mělo odeznít. 

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Celoobličejový facelift Thermage CPT
  Celoobličejový facelift Thermage CPT
 • Zásadně snižuje výskyt vrásek
  Zásadně snižuje výskyt vrásek
 • Zlepšuje pružnost kůže
  Zlepšuje pružnost kůže
 • Převratná novinka v oblasti omlazování
  Převratná novinka v oblasti omlazování
 • Konkuruje i chirurgickému zákroku
  Konkuruje i chirurgickému zákroku

od 1 199 Kč

Běžná cena: 10 000 - 30 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1199 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1199 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

16 hodnocení

14 zákazníků doporučuje

9,7

Byla jsem velmi spokojena

Věra, 15. července 2020

Hodnotil nabídku Thermage CPT - celoobličejový facelift + krk...


9,3

Příjemný personál i prostředí, mohu vřele doporučit. Nutno však počítat s časovou rezervou kvůli parkování.

Věra, 20. července 2020

Hodnotil nabídku Thermage CPT - celoobličejový facelift + krk...

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

brno@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Praha

Masarykovo nábřeží 12
11000 Praha 1
+420 732 845 521

info@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32
301 00 Plzeň
+420 602 640 778

plzen@towell.cz
http://www.towell.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat