Nespočet adrenalinových zážitků prostřednictvím virtuální reality HTC Vive Pro či Icaros

Virtuální Studio, Brno

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nespočet adrenalinových zážitků prostřednictvím virtuální reality HTC Vive Pro či Icaros

LokalitaVirtuální Studio, Brno (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 31.3.2020 do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Kdo nezažije, neuvěří! Proletět se nad skalnatými horami volně jako pták, potápět se do neprobádaných hlubin či objevovat virtuální světy teď může bezpečně každý, kdo vyzkouší virtuální realitu HTC Vive Pro nebo Icaros. Pohybové senzory u HTC Vive Pro dávají hře nový rozměr, takže nejste ochuzeni o žádnou funkci. U hry Icaros si navíc zlepšíte reflexy, rovnováhu a schopnost koncentrace.

Virtuální realita HTC VIVE PRO

Zažijte naprosto nový nepopsatelný zážitek díky virtuální realitě HTC Vive Pro, která dává hraní zcela jiný rozměr. To vše díky pohybovým senzorům, které přizpůsobí hru podle prostoru, ve kterém se hráč nachází. Právě proto hráč nemůže být nikdy ochuzen o žádnou funkci, a může tak vyzkoušet veškeré možnosti naplno. V současnosti vlastníme 2 kompletní nejnovější headsety HTC VIVE, PRO.

Oba sety HTC VIVE PRO si můžete také pronajmout například na jakékoliv společenské či firemní akce. Tato nabídka je možná i pro oblasti mimo Brno. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte na naši e-mailovou adresu.

Virtuální reaglita ICAROS

Při hře v systému Icaros můžete létat ve virtuálních světech, a přitom trénovat koncentraci a posílit svalstvo. Tento systém je navržen tak, že pohyby vašeho těla vyvolávají zpětnou vazbu v podobě pohybu ve virtuální realitě. Technologii Icaros využívají k tréninku a fyzioterapeutickým účinkům lidé po celém světě, a to včetně profesionálních sportovců. 20 minut na našem přístroji, vydá jako 1,5 hodiny v posilovně. U nás však formou hry a zábavy.

Je doporučena výška mezi 150-200 cm, minimální možná výška je 140 cm. Stroj je omezen na váhu člověka do 110 kg. Je možný výběr z 5 specializovaných her, které mají odlišné cíle - zábavu, zdraví a kondici (viz Seznam her).

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Virtuální realita v jedinečném fyzioterapeutickém VR studiu
  Virtuální realita v jedinečném fyzioterapeutickém VR studiu
 • Na výběr 2 druhy virtuálního hraní
  Na výběr 2 druhy virtuálního hraní
 • Možnost zakoupení věrnostních karet s předplacenými vstupy za výhodné ceny 
  Možnost zakoupení věrnostních karet s předplacenými vstupy za výhodné ceny 
 • Možnost občerstvení
  Možnost občerstvení
 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek

Ukončené
od 199 Kč

Běžná cena: 300 - 700 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 352 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Virtuální Studio

Slovákova 351/2
602 00 Brno - střed, Veveří
+420 720 948 030

Po - Pá: 15:00 - 18:00

vrstudio@weiss.as
https://vrstudio.weiss.as/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

600
m
Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

600
m
Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

1
km
Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno

Máte rádi pivo? Tak neváhejte a zamiřte přímo do pivovaru Starobrno. Poseďte s přáteli a užijte si chuť skvělého piva a spoustu zábavy. Historie pivovaru sahá již do roku 1325.

1
km
Vila Tugendhat

Vila Tugendhat

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

2
km
Richard Adam Gallery

Richard Adam Gallery

Pokud jste milovníky moderního umění, nesmíte ani vy chybět na výstavě děl vycházejících umělců. Jsou zde vystavována díla od 80. let 20. století. Objevuje se tu abstrakce,... Víc grafika, sklo a spousta dalšího…

4
km
Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

12
km
Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

17
km
Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

18
km
Zámek Blansko

Zámek Blansko

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

21
km
Propast Macocha

Propast Macocha

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.

23
km
Papouščí zoo

Papouščí zoo

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

29
km
Zámek Lysice

Zámek Lysice

První zmínka o zámku je již ze 14. století. Renesanční podobu získal na konci 16. století. Barokní dostavby se řadí mezi roky 1705–1711. Zámek prošel úpravami i v polovině století... Víc devatenáctého. Nyní zámek spravuje Národní památkový ústav.