8,7

Velmi dobré hodnocení
(20 hodnocení)

Pobytový balíček dle vašeho přání v Hotelu Stará Škola*** kousek od Macochy

LokalitaHotel Stará Škola, Jižní Morava - Sloup (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Myšlenka, že byste znovu zasedli do školních lavic vás děsí? Nebojte se. Ve Staré škole na vás nečekají žádné učebnice, ani úkoly. Tady můžete nechat vaše povinnosti zahučet na dně Macochy, od hotelu ji máte opravdu blízko. Postarají se tu o váš spokojený spánek, odpočinek i žaludek a zábavu pro vás i vaše potomky. Délku pobytu, stravování i využití wellness si můžete nastavit dle vašich potřeb.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Sloupsko-šošůvské jeskyně jen 300 m
  Sloupsko-šošůvské jeskyně jen 300 m
 • Horní můstek Macochy 6 km
  Horní můstek Macochy 6 km
 • Sestavení vlastního pobytového balíčku v ceně dle varianty
  Sestavení vlastního pobytového balíčku v ceně dle varianty
 • Nově vybudované Wellness
  Nově vybudované Wellness
 • Dětský koutek, trasa Pohádkové království
  Dětský koutek, trasa Pohádkové království

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2000 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2000 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

20 hodnocení

15 zákazníků doporučuje

10

Úžasné prostředí a personál, byli jsme velmi spokojeni

Zákazník SlevaDne, 26. srpna 2020

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro dva (kdykoliv)


10

Perfektní služby hotelu, personál na 1ku , skvělé jídlo.

Zákazník SlevaDne, 8. října 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro dva (kdykoliv)

Kontakt

Hotel Stará Škola

Hotel Stará Škola

Sloup v Moravském krasu 30
67913 Sloup
516 435 489, 603 535 043

info@staraskola.cz
www.staraskola.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Propast Macocha

Propast Macocha

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.

9
km
Zámek Blansko

Zámek Blansko

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

10
km
Zámek Boskovice

Zámek Boskovice

Zámek pochází z počátku 19. století a řadí se do empírového stylu. Dříve zde stával dominikánský klášter. Po zrušení kláštera byla na krátko zřízena manufaktura. Prvními majiteli... Víc zámku byli Ditrichštejnové.

15
km
Zámek Lysice

Zámek Lysice

První zmínka o zámku je již ze 14. století. Renesanční podobu získal na konci 16. století. Barokní dostavby se řadí mezi roky 1705–1711. Zámek prošel úpravami i v polovině století... Víc devatenáctého. Nyní zámek spravuje Národní památkový ústav.

17
km
Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

19
km
Zámek Kunštát

Zámek Kunštát

První písemné zmínky se řadí do roku 1279, ale stavba byla s největší pravděpodobností započata již v první polovině 13. století. Do 16. století se k hradu stále přistavovalo. Od... Víc roku 2002 zámek patří k národním kulturním památkám.

21
km
Zámek Plumlov

Zámek Plumlov

Zámek v Plumlově byl postaven v manýristickém stylu v letech 1680-1688 vedle původního plumlovského hradu, který zde, stál již od 2. poloviny 13. století a byl po třicetileté... Víc válce velmi poničen.

22
km
Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

25
km
Vila Tugendhat

Vila Tugendhat

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

26
km
Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek v Čechách pod Kosířem je klasicistní stavba na okraji obce v romanticky laděném parku. Ve 14. století zde stála vodní gotická tvrz obklopená dvěma rybníky. V zámku bylo do... Víc roku 2005 sídlo Dětského domova a Speciální školy. Park je přístupný veřejnosti. Celý komplex zámku a parku je kulturní památkou.

26
km
Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

27
km
Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

Mohlo by Vás zajímat