Vinařský pobyt s degustací a neomezenou konzumací vín pro dva v penzionu AB vinný sklípek s platností po celý rok 2021 a dítětem do 4 let zdarma

AB VINNÝ SKLÍPEK, Jižní Morava - Bořetice - Kraví Hora

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

1 599 Kč

Běžná cena
3 150 Kč
Ušetříte
1 551 Kč

Vinařský pobyt s degustací a neomezenou konzumací vín pro dva v penzionu AB vinný sklípek s platností po celý rok 2021 a dítětem do 4 let zdarma

  AB VINNÝ SKLÍPEK, Jižní Morava - Bořetice - Kraví Hora (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2021 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zkuste si moravský test inteligence - A...B....? "C" je bohužel špatně protože správně je "S" jako "skvělý sklípek". AB Sklípek nabízí 3 vinařské dny s degustací toho nejlepšího z přívlastkových vín v pravém bořetickém sklípku s bohatým rautem z moravských specialit a neomezenou konzumací vína. Radujte se v srdci jižní Moravy v penzionu se snídání a navíc skvělou cenou na druhý večer ve sklípku!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinná tradice od 18. století
  Rodinná tradice od 18. století
 • Přímo u vinného sklípku
  Přímo u vinného sklípku
 • Degustace 8 druhů vín s bohatým rautem
  Degustace 8 druhů vín s bohatým rautem
 • Během večera neomezená konzumace vín
  Během večera neomezená konzumace vín
 • Široká cenová nabídka vín
  Široká cenová nabídka vín

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování na 2 noci pro 2 osoby 
 • Ubytování buď přímo nad sklípkem, nebo v penzionu 600 m od sklípku v závislosti na obsazenosti
 • Pokoje jsou formou studia (2 pokoje se společnou koupelnou), 4 pokoje mají koupelnu vlastní, většina pokojů je s televizí
 • 2x snídaně formou bufetu v čase 8:00-9:30
 • Návštěva vinného sklípku s programem (degustace 8 přívlastkových druhů vín, neomezená konzumace vína celý večer, 1x večeře pro dva - několik druhů steaků na grilu, bohatý raut převážně s moravskými specialitami)
 • Dítě do 3,9 let včetně jídla zdarma
 • K dispozici Wifi, terasa s grilem, úschovna kol

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2021.
 • Nástupy dle zvolené varianty

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po obdržení kuponu proveďte rezervaci na telefonním čísle +420 607 397 834 (v čase 8:00-16:00) nebo e-mailu: info@absklipek.cz 
 3. Při rezervaci je potřeba nahlásit jen číslo kuponu. Heslo kuponu poskytnete až při jeho využití v zařízení

Příplatky

 • Dítě do 17,9 let 600 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a programu ve vinném sklípku bez alkoholu
 • Další dospělá osoba 800 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a programu ve vinném sklípku
 • Pes - 100 Kč/noc
 • Parkování - 70 Kč/den u penzionu nebo zdarma 200 m od penzionu na veřejném parkovišti
 • Rekreační poplatek obci 25 Kč/osoba/noc (starší 18 let)
 • Příplatek víkend 49 Kč/osoba/noc

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 10 dnů předem, jinak hodnota kuponu propadá
 • Poslední rezervace min. 14 dní před koncem platnosti kuponu
 • Nástup na ubytování možný od 16:00 do 19:00, pokoje se opouštějí poslední den pobytu do 10:00, příjezd po 19:00 hodině musí být hoteliérovi upřesněn, jinak kupon bez náhrady propadá
 • Při nástupu po 19:00 hodině může být klient ochuzen o steaky a degustaci
 • O AB vinném sklípku jsme si povídali s jeho provozovatelem panem Andrejem Pazderkou, čtěte na našem blogu!
 • Jak se k nám dostanete:
  • Zobrazit více
  • Nejlépe nás najdete, když dojedete k hotelu Kraví hora (ne penzion Kraví hora), a za ním se dáte doprava a pak zase hned doprava, po nějakých 200 m jste u nás před sklepem! 

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 415 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  AB VINNÝ SKLÍPEK

Kravihorská svobodná republika, sklep č.56 a 58
69108 Bořetice u Hustopečí
608 12 90 62

info@absklipek.cz
http://www.absklipek.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice (8 km)

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad) (13 km)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

Zámek Lednice

Zámek Lednice (14 km)

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Papouščí zoo

Papouščí zoo (15 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám) (19 km)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek (20 km)

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov (20 km)

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (20 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně (22 km)

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (22 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku (24 km)

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

Zámeček Holíč

Zámeček Holíč (26 km)

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.