9,0

Vynikající hodnocení
(5 hodnocení)

Posezení u vína i večerní degustace v Apartmánech nad sklepem ve Velkých Pavlovicích s platností do března 2021

LokalitaApartmány nad sklepem, Jižní Morava - Velké Pavlovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Velká vína přináší velkou radost a přesně taková najdete ve Velkých Pavlovicích. Vychutnejte si kvalitní vína v rodinném vinařství Reichman s ubytováním v Apartmánech nad sklepem. Čeká na vás řízená degustace s neomezenou konzumací vín, ale i čaje a kávy včetně slevy na velkopavlovická vína. Tyto odpočinkové chvíle v malebném kraji jižní Moravy vás dobijí energií.

Vinařský relax v rodinném vinařství pohostinného moravského kraje pro dva, s ubytováním včetně snídaně v Apartmánech nad sklepem přímo ve Velkých Pavlovicích, degustací vína a dalšími bonusy. Prožijte odpočinkové chvíle v malebném kraji plném možností. Prožijte pobyt přímo u vinaře s vlastním vinohradem!

Ubytování

Ubytováni budete v jednom ze dvou samostatných apartmánů, jejichž vybavení patří: kuchyňka s lednicí, mikrovlnná trouba a varná deska. Samozřejmostí je i koupelna s WC, TV SAT a možnost připojení na internet.

Degustační večer se odehrává v autentickém prostředí vlastního sklípku, přímo u sudů, kde Vám profesionálové přes víno poodkryjí podoby vín a naučí Vás vnímat vůni a chuť vína. K příjemnému posezení u vína se budou podávat jihomoravské speciality a další pochutinky. 

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál nabízí unikátní soustavu zahrad, parků, rybníků a staveb, které vznikly lidským zásahem v prostoru bažin a močálů, při rozlévajícím se toku řeky Dyje. První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. 

Krom památek nabízí také pestrou škálu sportovního vyžití . 

V blízkosti je Vám k dispozici:

 • squash
 • motokáry
 • termální lázně Lednice a Laa an der Thaya
 • vyjížďky na koních, kočárech
 • vyhlídkové lety letadlem, balónem
 • střelnice
 • golf (Poysdorf - 25 km)

Největší středoevropské wellness

Největším lákadlem poslední doby největší středoevropský aquapark na Moravě Aqualand Moravia s vodními radovánkami vhodnými jak pro děti, tak i dospělé, vše ve zdravé vodě z termálních pramenů! Komplex na břehu přehrady Nové Mlýny, který využívá místní termální prameny, vyrostl na 35hektarovém pozemku. Jen aquapark zabere plochu osmi fotbalových hřišť, kolem se staví sportovní a rekreační objekty a hotely. 

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty si můžete vyzkoušet vůbec poprvé v České republice! 

Připraveny jsou pro Vás kromě jiných oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, rozsáhlá wellness zóna Forum Romanum, sluneční a římské lázně, 2 restaurace a 4 bary – to vše a spousta dalšího na Vás čeká v novém Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde můžete využít 10% slevu na vstupné!


 

Tipy na výlet

 • Sedlec u Mikulova - Pozoruhodná vinařská obec, která se nachází při státní hranici mezi Českou Republikou a Rakouskem, v nadmořské výšce 178 m na břehu největšího moravského rybníka Nesyt (322 ha). 
 • Lednicko-valtický areál - Bývalé panství Lichtenštejnců s majestátními zahradami s celou řadou zajímavých architektonických prvků nabízí také nespočet zámků a památek. V roce 1996 bylo zařazeno mezi světové kulturní dědictví UNESCO.
 • Město Mikulov (49 km) - Bývá označováno jako brána do chráněné krajinné oblasti Pálava, při jejíž návštěvě bude zámek Mikulov plnohodnotným bodem výletníkova programu. 
 • Město Valtice (60 km) - Dominantou Valtic je barokní zámek s kaplí (využívána k hudebním produkcím) a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“. Sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. V okolí se nacházejí dvě veřejně přístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. Na sever vede červená turistická trasa do Lednice a modrá k Hraničnímu zámečku. 

Vydejte se do kraje proslulého kvalitním vínem, kulturními památkami a zajímavými stezkami, vedoucími podél vinic a nádhernou přírodou kolem Pálavských vrcholků. Užijte si kouzlo Moravy plnými doušky.

www.naturalfactors.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Samostatné apartmány
  Samostatné apartmány
 • Vlastní kuchyňka
  Vlastní kuchyňka
 • 1× večerní degustace cca 10 vzorků vín pro oba
  1× večerní degustace cca 10 vzorků vín pro oba
 • 1× posezení při víně včetně pochutin
  1× posezení při víně včetně pochutin
 • Rozhledna Slunečná, Zámek Břeclav, Aqualand Moravia Pasohlávky
  Rozhledna Slunečná, Zámek Břeclav, Aqualand Moravia Pasohlávky

1 990 Kč

Běžná cena: 4 020 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

5 hodnocení

4 zákazníků doporučuje

10

Skvělí majitele super pobyt

Milan, 16. dubna 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dvě osoby


8,5

Všechno proběhlo v pořádku. Pomalá komunikace omluvitelna sezónou a prací na vinohrade. Moc jsme si to uzili, majitelé ochotni, víno vynikajici, určitě doporučujeme

Radek, 14. října 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dvě osoby

Kontakt

Apartmány nad sklepem

Zelnice 73
69106 Velké Pavlovice
+420 541 211 521, +420 602 504 991

reichman@moraviapharm.cz
www.naturalfactors.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

11
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

12
km
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

17
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

17
km
Papouščí zoo

Papouščí zoo

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

17
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

17
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

17
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

20
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

25
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

25
km
Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

28
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

Mohlo by Vás zajímat