Podzimní túry na Pustevnách s ubytováním v hotelu Tanečnica*** s polopenzí a bazénem

Hotel Tanečnica, Beskydy - Prostřední Bečva/Pustevny

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,1

Vynikající hodnocení
(22 hodnocení)

Podzimní túry na Pustevnách s ubytováním v hotelu Tanečnica*** s polopenzí a bazénem

LokalitaHotel Tanečnica, Beskydy - Prostřední Bečva/Pustevny (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.1.2021 dle dostupnosti.

Ať už preferujete valčík, tango, disko či dupáka, v Hotelu Tanečnica bude do tance úplně všem. Aby taky ne v tomto ráji všech turistů, cyklistů a přenádherných výhledů na Beskydy. Na Pustevny to máte jen pár kroků, stejně tak do Valašského muzea. Z nové Stezky Valaška v oblacích můžete obdivovat okolí i přes skleněnou vyhlídku - jednu z nejdelších v Evropě.

O hotelu

Stylový 3* Hotel Tanečnica se nachází přímo na Pustevnách, nejnavštěvovanějším horském středisku v Beskydech, hned vedle známého historického objektu Libušín. Svou polohou a bohatým balíčkem je předurčen k dovolené plné aktivit i odpočinku na horském vzduchu. 

Ubytování v hotelových pokojích

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích typu Standard, s vlastní koupelnou, možností přistýlek a výhledem do okolí na protější hory, které ve Vás probudí krásné chvíle dětství a zanechají jen příjemné vzpomínky. 

 

Moderní gastronomie

Vaše smysly ovládne výborné jídlo připravované výhradně jen z čerstvých surovin. V rámci nabídky je ke snídani k dispozici bohatý raut a k večeři dvouchodové menu s výběrem ze dvou hlavních jídel.  Hotel dále nabízí hotová jídla a různé speciální nabídky, jež jsou vždy odvislé od aktuální roční doby. 

Lobby bar

Krom vlastní restaurace s terasou, můžete svůj volný čas trávit také v Kubánském Lobby Baru, anebo diskotékovém Sin City Baru s vynikající drinky a moravským vínem.

Bazén

Příjemnou relaxaci a společné chvíle odpočinku si můžete nerušeně vychutnat v hotelovém bazénu, kam můžete zajít kdykoliv budete mít chuť se osvěžit. 

 • V nejbližším okolí od hotelu:
 • Stezka v korunách stromů (Stezka VALAŠKA) 400 m
 • Sedačková lanovka do Trojanovic 200 m
 • Historické budovy Maměnka a Libušín 100 m
 • Koliba u Záryša - nejstarší koliba na pustevnách 200 m
 • Socha Radegasta 1,0 km
 • Kaple Cyrila a Metoděje 1,8 km

Tipy na výlet

Severovýchodní oblast České republiky tvoří pohoří Moravskoslezských Beskyd a Vsetínských vrchů. Tento region, nazvaný podle pastevců ovcí (valachů) Valašsko, byl osídlen ve 12. století. Jsou zde rozsáhlé, převážně smrkové lesy, vyskytuje se vzácná a chráněná květena. Již v roce 1973 byly Beskydy vyhlášeny Chráněnou krajinnou oblastí, která je rozlohou 1166 km2 největší v ČR.

Jedním z atraktivních turistických cílů je bezesporu Rožnov pod Radhoštěm, který Vám krom krásného náměstí T. G. Masaryka nabídne i slavné Valašské muzeum v přírodě, s jedním z nejstarších skanzenů v Evropě, s největším souborem lidových staveb u nás, i s ukázky tradičních řemesel.

Hora Radhošť se může stát dalším zajímavým cílem Vašich toulek okolím, kde se můžete pokochat známou sochou Radegasta a na vrcholku pak sousoší Cyrila a Metoděje z roku 1905. 

Pustevny (1018 m) ležící mezi Radhoštěm a Tanečnicí patří k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanější horským střediskům Beskyd, jimž dominují dřevěné stavby postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem, zmiňme sto let starou dřevěnou valašskou zvoničku, kterou zdobí barevné ornamenty. Zajímavý pohled z ptačí perspektivy na nádherné okolí nabídne sedačková lanovka, jejíž nástupní stanice se nachází poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m.

Běžecké trasy:

Pro nadšené běžkaře Pustevny nabízí i upravené běžecké trasy

 • Pustevny – Radhošť – Pustevny, zelená 8 km
 • Pustevny – závodní běžecké trati, modrá 5 km
 • Pustevny – Okruh kolem Zmrzlého, zelená 9 km
 • Pustevny – Martiňák – Pustevny, zelená 16 km
 • Pustevny – chata Mír – Pustevny, 18 km
 • Pusrevny – okruh Skalíková louka, 7 km

Patříte-li k aktivním sportovcům, dozajista oceníte rozsáhlou síť cykloturistických značených tras a stezek, mezi nimi i královnu moravských tras Cyklostezku Bečvu, čítajících okolo 860 km, z nichž si vyberete jak náročnější, tak i vhodné pro výlety rodin s dětmi. Turistické trasy Valašskem:

 • Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - délka trasy 8 km, středně náročná
 • Pustevny - Radhošť - délka trasy 4 km, nenáročná
 • Pustevny - Čertův mlýn - Martiňák - Horní Bečva - 14 km, nenáročná
 • Soláň - Vsacká Tanečnica - Rožnov pod Radhoštěm - 15 km, středně náročná
 • Valašská Bystřice - Ptáčnice - Vsacký Cáb - 7 km, středně náročná

Doporučené cykloturistické trasy:

 • Velký okruh - Valašské Meziříčí - Jablůnka - Vsetín - Liptál - Leskovec - Huslenky - Velké Karlovice - Třeštík - Martiňák - Pustevny - Radhošť - Rožnov p. R. - Vidče - Velká Lhota - Valašské Meziříčí - 134 km, velmi dlouhá, obtížná, několik možností krácení, vhodné pro cestovní a trekkingová kola
 • Okruh Radhošťským hřebenem - Rožnov p. R. - Zašová - Podolí - Horečky - Frenštát p. R. - Trojanovice - Pustevny - Skalíkova Louka - Rožnov p. R. - 65 km, středně obtížná, vhodné pro cestovní a trekingová kola
 • Rožnovská podkova - Rožnov p. R. - Skalíkova Louka - Pustevny - Martiňák - Třeštík - Benešky - Soláň - Tanečnice - Rožnov p. R. - 61 km, středně obtížná, vhodné pro MTB
 • Velká vsetínská podkova - Vsetín - Vsacký Cáb - Tanečnice - Soláň - Třeštík - Na Kasárni - Portáš - Makyta - Huslenky - Vsetín - 90 km, fyzicky náročná a dlouhá, vhodné pro MTB
 • Malá podkova - Nový Hrozenkov - Soláň - Třeštík - U Tabulí - Na Kasárni - Nový Hrozenkov - 57 km, středně obtížná, vhodné pro MTB
 • Kolem Vsetína - Vsetín - Dušná - Vsetín - Syrákov - Liptál - Semetín - Vsetín- 58 km, náročná, dlouhá, vhodné pro MTB
 • Okruh z Val. Meziříčí na Lazy a Bystřičku - Valašské Meziříčí - Lazy - Kateřinice - Pržno - Dušná - Bystřička - Brňov - Valašské Meziříčí- 54 km, středně obtížná, vhodné pro trekkingová kola a MTB

www.tanecnica.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v 1018 m.n.m. poblíž Pusteven
  Hotel v 1018 m.n.m. poblíž Pusteven
 • Neomezený vstup do bazénu a tělocvičny
  Neomezený vstup do bazénu a tělocvičny
 • Nová stezka v oblacích s prosklenou částí
  Nová stezka v oblacích s prosklenou částí
 • Dětský koutek
  Dětský koutek
 • Naučné stezky Radegast a Čertův mlýn, běžecké trasy
  Naučné stezky Radegast a Čertův mlýn, běžecké trasy

Ukončené
2 980 Kč

Běžná cena: 4 460 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,1

Vynikající hodnocení

22 hodnocení

19 zákazníků doporučuje

10

Milý personál, pobyt byl velmi příjemný.

Zákazník SlevaDne, 6. října 2020

Hodnotil nabídku Jaro a podzim na 2 noci pro dvě osoby


10

Na hotelu Tanečnica jsme nebyli po první a vždy se nám tady líbilo. Hotel není super moderní , ale to patří k prostředí Pusteven. Trochu retro , ale funkční, čistý. Personál milý a ochotný , prostě super. Určitě se rádi zase vrátíme. Brno

Zákazník SlevaDne, 21. září 2020

Hodnotil nabídku Jaro a podzim na 2 noci pro dvě osoby

Kontakt

Hotel Tanečnica

Prostřední Bečva 158
756 56 Prostřední Bečva
+420 731 244 470

recepce@tanecnica.cz
http://www.tanecnica.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Pustevny

Pustevny

Nacházejí se v nadmořské výšce 1018 metrů. Byly pojmenovány podle poustevníků, kteří zde kdysi žili. Vystavené byly v lidovém slohu koncem 19. století. Navrhl je známý národní... Víc umělec Dušan Jurkovič, který se řadil k secesní architektuře, avšak časem si vytvořil vlastní styl.

400
m
Vyhlídková stezka na Pustevnách

Vyhlídková stezka na Pustevnách

Vyhlídková stezka na Pustevnách se nachází cca 250 metrů od horní stanice lanovky směrem k vrcholu Tanečnica. Vrcholem stezky je 22 metrů vysoká věž, na které se můžete těšit také... Víc na skleněnou vyhlídku. Na věž samotnou Vás dovede přibližně 600m dlouhý chodník, vedoucí ve výšce mezi stromy. Pozvolně stoupající chodník bude mít také řadu zastavení, na kterých se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o přírodě Beskyd, ale i blízkém okolí. Pro výstup můžete zvolit také unikátní 150 metrů dlouhý lanový chodník, který nenajdete nikde jinde v republice.

2
km
Bystrý vodopád

Bystrý vodopád

Bystrý vodopád má výšku tři metry. Dostupný je po zelené turistické trase. Vodopád je nádherný přírodní úkaz pro oči, ale v suchých měsících rychle ztrácí vodu. V zimě zamrzá a... Víc stává se z něho ledopád. Nejhezčí podívaná je zde v dobách jarního tání.

3
km
Čertův mlýn

Čertův mlýn

Studánku naleznete, pokud se vydáte od chaty Martiňák po zelené turistické trase směrem na Čertův mlýn. Čertův mlýn je čtvrtá největší hora Moravskoslezských Beskyd. Vrchol hory... Víc je 1206 metrů nad zemí.

3
km
Radhošť

Radhošť

Radhošť je vrch, který se nachází v Moravskoslezských Beskydech. Je to sedmá největší hora Beskyd. Její nadmořska výška je 1129 metrů. Na vrchu naleznete také sochu Radegasta –... Víc Boha slunce, války a vítězství. Známou sochu ztvárnil Albín Polášek.

5
km
Pohankový mlýn ŠMAJSTRLA

Pohankový mlýn ŠMAJSTRLA

Mlýn se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pohanka se zde loupe již od roku 1861 mechanickým způsobem. Udělají vám skvělou exkurzi a pak máte možnost si zde něco koupit.

6
km
Dřevěný kostel sv. Prokopa a Barbory

Dřevěný kostel sv. Prokopa a Barbory

Kostel byl vystavěn na přelomu 17. a 18. století v Zakarpatské Rusi. Do Čech byl převezen až za první republiky.

6
km
Golfofé hřiště Čeladná

Golfofé hřiště Čeladná

Milujete golf nebo jste jen jeho velkým obdivovatelem? Určitě se zajeďte podívat do golfového klubu v Čeladné. Zahrajete si golf na osmnáctijamkovém hřišti a vytvoříte si tak... Víc parádní den.

7
km
Muzeum Frenštát pod Radhoštěm

Muzeum Frenštát pod Radhoštěm

V muzeu můžete vidět devět vystavených expozic, které se rozprostírají v jednotlivých patrech. V přízemí naleznete tři výstavní síně s proměnlivou tématikou.

8
km
Naučná stezka Beskydské nebe - Život v korunách stromů

Naučná stezka Beskydské nebe - Život v korunách stromů

Součástí nové naučné stezky Beskydské nebe je téměř stometrová lávka ve výšce až šestnáct metrů. Můžete tak poznávat přírodu přímo v korunách stromů. Tříkilometrová naučná stezka... Víc bude přístupná v kteroukoli roční dobu.

9
km
Rozhledna Velký Javorník

Rozhledna Velký Javorník

Výstavba rozhledny byla dokončena 15. srpna 2013. V tentýž den byla i poprvé otevřena veřejnosti. Stavba je celá ze dřeva a dosahuje výšky 15 a 20 metrů. Vstup na rozhlednu je... Víc nonstop a zdarma. Dostanete se sem po turistických cestách. Ročně Velký Javorník navštíví asi 30 000 turistů.

9
km
Výroba svíček Unipar

Výroba svíček Unipar

Firma Unipar patří mezi přední výrobce interiérových a reklamních svíček na světě. Prohlédněte si, jak se vyrábějí elegantní, moderní a prostředí nezávadné svíčky. Vyrobit si svou... Víc vlastní svíčku máte možnost i vy.