Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Oblíbený penzion Janina s vyhlášenou kuchyní a dlouhou platností v Zakopaném

LokalitaPokoje na Olczy - JANINA, oblasť Zakopané - Poľsko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Už jen ten krásný výhled na hory a všudypřítomný klid vás naladí na dovolenou. V penzionu Janina vás navíc přivítá milá paní domácí, díky které budete na tento pobyt rádi vzpomínat. Nezapomenete ani na vůni čerstvě upečeného koláče, lahodnou chuť domácí limonády a výbornou kuchyni. Do centra Zakopaného jezdí každých pár minut autobus, klidně si tak ve městě dopřejte i pivo či svařák.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Tichá oblast, milá paní domácí a vynikající hodnocení na webu
  Tichá oblast, milá paní domácí a vynikající hodnocení na webu
 • MDH do centra Zakopaného každých 5-15 min. (dle sezóny)
  MDH do centra Zakopaného každých 5-15 min. (dle sezóny)
 • Poctivá domácí kuchyně známá široko daleko
  Poctivá domácí kuchyně známá široko daleko
 • Pokoje s horskou atmosférou a krásným výhledem
  Pokoje s horskou atmosférou a krásným výhledem
 • Mimořádně dlouhá platnost až do 20.12.2020
  Mimořádně dlouhá platnost až do 20.12.2020

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1792 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  1 792 Kč
 • 3 noci
  2 576 Kč
 • 4 noci
  3 192 Kč
 • 5 nocí
  3 892 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1792 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 766 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

3
km
Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane

Aquapark v polském městě Zakopane nabízí vnitřní i venkovní bazény s geotermální vodou, tobogany i vodní atrakce pro děti i dospělé. Teplota vody v bazénech má kolem 30,5 °... Víc C. Aquapark je otevřen celoročně od pondělí do neděle v čase 9:00 - 22:00 hod.

4
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je největším městem v bezprostřední blízkosti Tater. Poláci ho nazývají i hlavním zimním městem Polska. Je to středisko turistického ruchu s množstvím atrakcí, odkud si... Víc můžete dokonale vychutnat Polské Tatry.

4
km
Ulice Krupówki

Ulice Krupówki

Nejznámější ulice v Zakopaném. Najdete zde pěší zónu s množstvím obchůdků, restaurací či suvenýrů. Tato ulice je neoficiálním tatranským bulvárem.

4
km
Muzeum Karola Szymanowskiego

Muzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski byl známý polský skladatel, který prožil celý život v Tatrách. Jeho muzeum sídlí v historické budově Villa Atma přímo v Zakopaném. Tato historická budova byla... Víc postavena na konci 19. století a je krásným příkladem tatranské architektury.

4
km
Snowlandia - Ledové bludiště

Snowlandia - Ledové bludiště

Věděli jste, že největší sněžný labyrint na světě najdete v Zakopaném? Poprvé ho postavili v roce 2016 a hned se zapsal do Guinessovy knihy rekordů :) Nachází se v areálu... Víc Snowland, kde naleznete i další super atrakce jako Sněžný zámek a Mini ZOO. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00.

6
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad městem Zakopane. Je oblíbeným místem turistů, protože nabízí výhled nejen na město, ale i na Tatry. Na vrchol se můžete nechat vyvézt sedačkovou lanovkou.

7
km
Tatranský národní park

Tatranský národní park

Tatrzański Park Narodowy je národní park v jižním Polsku o rozloze 211,97 km². Jde o polskou část Vysokých Tater. Patří mezi největší národní parky v zemi. Asi 70% rozlohy tvoří... Víc lesy a křoviny, zbývajících 30% tvoří vysokohorské louky, vodní plochy a skalní terény. Přísně chráněnou rezervaci tvoří asi 11500 hektarů.

7
km
Sarnia Skała

Sarnia Skała

Sarnia Skala je vrchol v Západních Tatrách ve výšce 1377 m. Na vrcholu si vychutnáte výhled na hřeben Giewontu, domky v okolí Zakopaného a v dálce je možné vidět i Belianské Tatry.

7
km
Terma Bukovina

Terma Bukovina

Terma Bukowina je oblíbené místo vodního relaxu. Najdete zde celoročně otevřené termální bazény (celkem až 20 bazénů s teplotou vody 30-36 ° C) a až 8 druhů saun. Otevřeno mají... Víc denně od 9:00 do 22:00 hod.

8
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patří k nevyšším v Západních Tatrách. Je vysoký asi 23 metrů s průměrným sklonem asi 80°. Vede k němu turistický chodník. Nachází se nedaleko vyznačené cesty na... Víc vrchol Giewont - takže pokud se chystáte zdolat tento vrchol, vodopád Siklawica byste neměli vynechat.

9
km
Kříž na vrcholu Giewontu

Kříž na vrcholu Giewontu

Giewont není sice svojí výškou 1894,5 m n.m. nejvyšším vrcholem polských Tater, rozhodně však patří mezi nejnavštěvovanější. Původní dřevěný kříž na jeho vrcholu vysvětili už v... Víc září roku 1900, ten však smetla vichřice. Dnes zde proto stojí 15 metrový kříž vyrobený z oceli, který postavili o rok později.

9
km
Kasprův vrch

Kasprův vrch

Pokud si chcete užívat výhled na celé slovenské Tatry z polské strany, doporučujeme navštívit Kasprowy Wierch. Kasprův vrch leží v Západních Tatrách na hranici Slovenska a Pols... Vícka. Jeho vrchol (v nadmořské výšce 1987 m) je díky lanovce snadno dostupný a patří tak k nejnavštěvovanějším v Tatrách. V budově lanovky se nachází kromě meteorologické stanice i bar a restaurace.

Mohlo by Vás zajímat