8,6

Velmi dobré hodnocení
(36 hodnocení)

Podzimní wellness pobyt v Bílých Karpatech na Chatě Jana s polopenzí, neomezeným wellness, masáží i jinými procedurami

LokalitaChata Jana, Bílé Karpaty - Lopeník (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 29.11.2020 dle dostupnosti.

Vítejte na samotě u lesa. Tady ovšem nenajdete ani krávu Jitku, ani blechy psí. Na Chatě Jana na vás čeká jen nekonečný klid a relax ve wellness, při masáži a zábalech. Dospělá část jistě ocení kávu s domácím pišingrem a těm menším rozzáří očka pohádkový les s vyřezávanými postavičkami. Dokonalost pobytu v horské chatě dokreslí přenádherné výhledy na Bílé Karpaty a mnoho turistických tras.

O chatě

Stylová Chata Jana se nachází na pověstné samotě Moravských Kopanic v obci Lopeník, v rekreační oblasti Mikulčin Vrch. Obklopena je jen lesy a krásnou přírodou s nádhernými výhledy do Bošácké doliny.

Apartmány

Ubytovaní budete v úplně nových apartmánech v podkroví chaty, které mají vlastní sociální zařízení a výhled do okolní přírody. Každý apartmán má varnou konvici s šálky na přípravu kávy, čaje, sklenice na víno, minilednici a TV. Volopenze. Dále je možno se ubytovat v rodinných apartmánech, které se nachází v přízemí Chaty Jany. Každý apartmán má ve své výbavě vlastní krb, sociální zařízení, televizi a vybavenou kuchyň (mikrovlnnou troubu, lednici, vařič nebo nádobí a varnou konvici)

Restaurace

Restaurace příjemně překvapí výbornou domácí kuchyní. Při popíjení kvalitního vína nebo piva se můžete kochat krásným výhledem do okolí. K dispozici je i zahradní posezení s venkovním grilem.

Wellness

Darujte svému tělu pár hodin oddechu a vychutnejte si nabídku moderního wellness centra s bazénem, saunou a vířivkou. V rámci kuponu máte neomezený vstup a také vás čeká 20% sleva na masáž a pedikúru. Uklidňující atmosféra s neopakovatelným výhledem vám pomůže načerpat novou energii a sílu.

Výlety

Ve volném čase se určitě vydejte prozkoumat okouzlující krajinu Bílých Karpat, které jsou svými památkami, zajímavostmi a volnočasovým vyžitím pro turisty velmi atraktivní.  

Pohádkovou krajinu spatříte z ochozu překrásné dřevěné rozhledny, která stojí na kopci Velký Lopeník v Bílých Karpatech. Z jedné strany uvidíte Karpaty, z druhé můžete obdivovat majestátní Tatry.

Z nejznámějších památek zmiňme novogotický zámek Nový Světlov v Bojkovicích, jeden z nejmohutnějších královských hradů Buchlov či stavbu z období vrcholného baroka zámek Buchlovice.

V Uherském Brodě můžete navštívit muzeum J. A. Komenského nebo se vydat na poutní místo Velehrad, ke kapličce sv. Antonína nebo si prohlédnout větrný mlýn z roku 1842 s otočnou střechou a původním vnitřním vybavením či navštívit skazen ve Strážnici, kde spatříte lidové řemeslníky přímo při práci.

Za půl hodinky se autem dostanete do Luhačovic. Kromě léčivých pramenů ochutnejte také lázeňské oplatky a projděte se po úžasné kolonádě. 

www.chata.in

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Samota na Mikulčině vrchu v Bílých Karpatech
  Samota na Mikulčině vrchu v Bílých Karpatech
 • Masáže, zábal a wellness
  Masáže, zábal a wellness
 • Výborné recenze
  Výborné recenze
 • Regionální kuchyně z BIO produktů
  Regionální kuchyně z BIO produktů
 • Terasa s výhledem do Bošácké doliny
  Terasa s výhledem do Bošácké doliny

od 3 890 Kč

Běžná cena: 7 710- 11 560 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3890 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3890 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,6

Velmi dobré hodnocení

36 hodnocení

28 zákazníků doporučuje

10

Sluzby na úrovni, personál veľmi milý a ochotný.

Zákazník SlevaDne, 12. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby - léto


10

Skvělý pobyt

Jarka, 20. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby

Kontakt

Chata Jana

Chata Jana

Lopeník 78
68767 Lopeník
+420 720 041 121

horska.chata@seznam.cz
http://www.chata.in

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

18
km
Trenčianský hrad

Trenčianský hrad

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

18
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov se tyčí na vysoké hradní skále nad Obcí Beckov. Již od 13. století střežil obchodní cestu vedoucí Povážím. Byl hradem králů, mocných velmožů a rytířů, hradem, který... Víc odolal Tatarům i Turkům. Zakonzervované zříceniny hradu turisté navštěvují zejména v červenci, kdy se zde pořádají hradní slavnosti spojené s dobýváním hradu. V podhradí, v kurii Ambrovců, se nachází muzeum o dějinách hradu.

23
km
Skipark Kálnica

Skipark Kálnica

Toto lyžařské středisko leží na západním Slovensku. Nabízí jeden vlek a dvě sjezdovky (1,25 km). Maximální nadmořská výška zde dosahuje 1,25 m.n.m., což představuje převýšení 151... Víc m. Je možné využít možnost večerního lyžování a v dostupnosti 300 m se nachází parkoviště.

24
km
Čachtický hrad

Čachtický hrad

Čachtický hrad je známý především jako sídlo krvavé hraběnky Alžběty Báthoryové. Hrad patřil do soustavy pohraničních královských hradů chránících západní hranice Uherska. Vznikl... Víc v první polovině 13. století a v 15. století ho rozšířili. Na hradě je možnost zúčastnit se i prohlídky s průvodcem, který vám přednese historii hradu a jeho jednotlivých částí. Dostanete se k němu po žluté značce z obce Višňové nebo po zelené z obce Čachtice.

25
km
Vyhlídková věž Poľana

Vyhlídková věž Poľana

Tato oblíbená rozhledna je vysoká 20 m a můžete z ní vidět Bílé Karpaty, Myjavskou pahorkatinu, Malé Karpaty, masiv Velké Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik, Tríbeč ale i... Víc Strážovské vrchy.

27
km
Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně se nacházejí v nádherném prostředí Strážovských vrchů. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Sláva místních lázní je založena na... Víc pěti pramenech léčivé sádrově-sirné vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobně jako většina velkých lázní, i Trenčianské Teplice jsou významným kulturním centrem, ve kterém se pořádají kulturní akce národního i mezinárodního významu. Nejpopulárnější a nejvýznamnější akcí současnosti je však festival filmů o umění Art film.

29
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

30
km
Gazdovský dvůr

Gazdovský dvůr

Panský dvůr je stálá expozice typické kopaničářské usedlosti z konce 19. století. Kromě klasické prohlídky se na tomto místě pořádá také množství sezónních akcí.

30
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

30
km
Park miniatur Podolie

Park miniatur Podolie

Podívejte se na přehlídku hradů, zámků, kostelíků a dalších historických objektů, které se nacházejí na Slovensku - všechny na jednom místě pěkně pohromadě. V současnosti park... Víc obsahuje více než 50 modelů.

32
km
Lyžařské středisko Bezovec

Lyžařské středisko Bezovec

20 km od Piešťan v pohoří Považský Inovec leží lyžařské středisko Bezovec. Název nese podle stejnojmenného vrchu v nadmořské výšce 748 m.n.m. Najdete zde 6 sjezdovek, 4 vleky,... Víc skiservis, snowpark, restauraci půjčovnu a lyžařskou školu.

Mohlo by Vás zajímat