9,2

Vynikající hodnocení
(30 hodnocení)

Magie Zámeckého hotelu Lednice **** s ubytováním od 1 noci a polopenzí pro dva

Zobrazit kontakt Otevřeno

LokalitaZámecký hotel Lednice ****, Česko - Lednice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Lednicko-valtický areál, pýcha Česka a místo zapsáno do seznamu UNESCO. Královská atmosféra tu na vás dýchá ze všech stran. Vstupte do Zámeckého hotelu Lednice **** a nechte se jí unášet. Následující dny se ponesou ve znamení luxusu a výborného odpočinku. Během pobytu si můžete vychutnat vínko nebo kávičku se zákuskem.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel je součástí zámku Lednice
  Hotel je součástí zámku Lednice
 • Na výběr 3 druhy pokojů
  Na výběr 3 druhy pokojů
 • Káva a zákusek dle vlastního výběru
  Káva a zákusek dle vlastního výběru
 • Láhev jakostního vína
  Láhev jakostního vína
 • Dítě do 6 let zdarma
  Dítě do 6 let zdarma

od 2 574 Kč

Běžná cena: 2 602 - 8 404 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2574 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2574 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

30 hodnocení

16 zákazníků doporučuje

9,1

Výborný oddychový víkend! Ďakujeme :)

Dominik, 13. února 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby na 1. poschodí v...


9,1

Vzhľadom na cenu by som čakala niečo iné.Izba bola maličká a koberec v nej bol v katastrofálnom stave. Veľkým plusom je veľmi milý a ochotný personál

Tatiana, 6. února 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby v pokoji v...

Kontakt

Zámecký hotel Lednice ****

Zámecký hotel Lednice ****

Zámecké náměstí 66
691 44 Lednice
+420 530 503 464

recepce@hotellednice.cz
http://www.hotellednice.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

2
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

6
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

9
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

9
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

12
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

12
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

20
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

22
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

26
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

26
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

27
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

Mohlo by Vás zajímat