ENERGYLANDIA - top zábavní park Polska se 75 atrakcemi a aquaparkem bez omezení

Energylandia, Polsko - Zator

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 500 Kč

Běžná cena
560 - 1 554 Kč
Ušetříte
až 252 Kč

ENERGYLANDIA - top zábavní park Polska se 75 atrakcemi a aquaparkem bez omezení

  Energylandia, Polsko - Zator (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 25.10.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

Tento týden si koupilo 194 zákazníků

Uložit na později Sledovat provozovnu

V největším zábavním parku Polska nebude mít nikdo z rodiny šanci nudit se. Vždyť slavná Energylandia je spojením všeho, co od místa stvořeného na výjimečné zážitky očekáváte. Prcka nechte vyřádit v dětské zóně a spolu vyzkoušíte rodinnou zónu. Ty odvážnější zláká adrenalinová zóna s nejrychlejší vodní dráhou Evropy a největší dřevěnou horskou dráhou na světě.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Největší zábavní park + aquapark v Polsku
  Největší zábavní park + aquapark v Polsku
 • 5 zón v ceně jednoho lístku
  5 zón v ceně jednoho lístku
 • Největší dřevěná dráha na světě, nejrychlejší vodní dráha v Evropě
  Největší dřevěná dráha na světě, nejrychlejší vodní dráha v Evropě
 • Volný vstup na 75 skvělých atrakcí
  Volný vstup na 75 skvělých atrakcí
 • 2 500 parkovacích míst a množství restaurací
  2 500 parkovacích míst a množství restaurací

V ceně je zahrnuto

 • Vstupenka do Energylandie pro 1 osobu - bez limitu využití atrakcí

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 25.10.2020.
 • Otevírací hodiny parku a kalendář akcí si můžete ověřit  ZDE
 • Na mapu areálu se podívejte ZDE
 • Široký výběr ubytování najdete ZDE
 • Kupóny platí na všechny atrakce včetně Magic Night
 • Storno kupónu je možné pouze do 14 dní od zakoupení

Jak využít nabídku

 1. Rezervace není nutná
 2. Na místě je třeba prokázat se vytištěným kupónem

Příplatky

 • Dítě do 3 let: 1 PLN / den
 • Dítě do 18 let (včetně) v den svých narozenin: 1 PLN / den. Podmínkou uplatnění zvýhodněného vstupného je předložení kopie dokladu totožnosti s fotografií a datem narození. Daná fotokopie dokladu musí zůstat v pokladně
 • Senior (nad 65 let): 89 PLN / den
 • Parkování: 5 PLN / den / auto, 50 PLN / den / karavan

Doplňující informace

 • GPS: 49.997058 N, 19.412196 E
 • V areálu je možné platit kartou

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 590 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

Duben: PÁ - NE v čase 10.00 - 18.00 hod.
Květen: denně v čase 10.00 - 18.00 hod.
Červen: denně v čase 10.00 -18.00, od 26.6 od 10.00 do 20.00 hod.

info@energylandia.pl
http://energylandia.pl/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (2 km)

V polském městečku Zátor se nachází park, který by měli navštívit všichni milovníci Jurského parku! Sbírka prehistorických predátorů a dinosaurů se rozrůstá každý rok. Všichni... Víc tito tvorové jsou umístěni v lese se staletými stromy, mezi kterými vede naučná stezka. Najdete zde množství atrakcí, muzeum, ale i motokárovou dráhu a 5D kino. Skvělé místo, kde strávíte s celou rodinou den plný zábavy.

Muzeum rodný dům Jana Pavla II.

Muzeum rodný dům Jana Pavla II. (14 km)

V této budově původem z 19. století si v roce 1919 rodina Wojtyłových pronajala na prvním patře byt s kuchyní. Srdcem muzea je byt, kde se 18. května 1920 narodil Karol Józef... Víc Wojtyła - sv. Jan Pavel II. V roce 1984 zde vznikla papežská výstava zpřístupněná návštěvníkům. Můžete zde vidět původní exponáty spjaté s rodinou Wojtylových, osobní věci sv. Jana Pavla II.a výstava také zachycuje období života této významné osobnosti 20. století.

Inwald Park

Inwald Park (14 km)

V zábanom Inwald Parku sa zabavíte s celou rodinou. Je rozdelený na 4 tematické sekcie. Nájdete tu Park miniatúr so zmenšeninami najznámejších svetových pamiatok, Dinolandiu plnú... Víc prahistorických dinosaurov, stredovekú pevnosť a množsvo ďalších atrakcií. Inwald Parka ponúka aj možnosť ubytovania.

Osvětim

Osvětim (17 km)

Nechvalně slavné město díky nacistickým koncentračním táborům Auschwitz I (nacházel se v areálu bývalých kasáren) a Auschwitz II - Birkenau (Brzezinka), který vznikl později na... Víc druhé straně města. Dnes zde žije asi 40 000 obyvatel. První písemná zmínka pochází z roku 1179, kdy byl Osvětim hradištěm. Jeho název ve staré polštině znamenal "místo patřící Osvětimi" - což bylo pravděpodobně jméno zakladatele původní osady. V roce 1272 mu byla přidělena městská práva. Po německé invazi v roce 1939 byl Osvětim okamžitě přidělen k Třetí říši. V roce 1946 byly všechny tábory vylidněné a bývalý koncentrační tábor se v roce 1947 stal muzeem.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (17 km)

Zřícenina hradu Tenczyn se nachází ve vesnici Rudno v Malopolském vévodství. Zajímavostí je, že hrad leží na vyhaslé sopce. Hrad byl postaven ve 14. století v gotickém slohu. Byl... Víc sídlem rodiny Tęczyńscy. V roce 1570 byl přestavěn na renesanční. V roce 1656 byl zničen během války se Švédskem.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (26 km)

Zřícenina středověkého gotického hradu leží na levém břehu řeky Soła. Hrad byl postaven ve 14. století a zbourán kolem roku 1477.

Kostel v Suchej Beskidzkiej

Kostel v Suchej Beskidzkiej (31 km)

Tento renesanční zámek bývá nazýván i "malý Wawel" kvůli podobnosti s královským hradem z Krakova. V současnosti zde sídlí městské muzeum.

Roh Tří Králů

Roh Tří Králů (32 km)

Trójkąt Trzech Cesarzy je místo na soutoku řek Przemsza u měst Mysłowice, Sosnowiec a Jaworzno. Během rozdělení Polska od roku 1871 do roku 1918 označovalo místo, na kterém se... Víc setkaly hranice tří říší, které rozdělily Polsko-ruskou říši, Rakousko-Uhersko a Německou říši.

ZOO v Krakově

ZOO v Krakově (32 km)

V krakovské ZOO můžete vidět více než 1500 zvířat z 250 druhů (z toho až 100 patří mezi ohrožené). Mezi nejoblíbenější patří indičtí sloni či zebry. Můžete také živě pozorovat... Víc krmení slonů, tuleňů nebo tučňáků. Otevírací doba: každý den 9:00 - 18:00

Zámek Pszcyna

Zámek Pszcyna (34 km)

Zámek, který mnozí nazývají polský Versailles, leží ve městě Pszcyna. Postavili ho v 11. nebo 12. století na obchodní stezce směřující z Krakova do jižní Evropy. Svou současnou... Víc podobu získal zámek Pszcyna v druhé polovině 19. století, kdy byl přestavěn do novobarokního stylu. Celý zámecký komplex i s anglickým parkem má rozlohu 156 hektarů. V roce 1946 zde bylo otevřeno Zámecké muzeum Pszczyna.

Hrad Wawel

Hrad Wawel (38 km)

Tento gotický hrad na Wawelském návrší je skutečným sybolem nejen Krakova, ale i celého Polska. Sídllili zde polští králové, kteří byli také pohřbíváni v místní katedrále a konaly... Víc se zde také korunovační slavnosti. Hrad Wawel vznikl pravděpodobně již v 11. století a byl několikrát přestavěn. V první polovině 20. století zde sídlili polští prezidenti, dnes zde najdete turisty oblíbené muzeum.

Rynek Główny

Rynek Główny (38 km)

Krakovský rynek (Hlavní tržní náměstí) leží v samém srdci Krakova. Vznikl ve 13. století a se svými rozměry 200 x 200 metrů je největším středověkým městským náměstím v Evro... Vícpě! Konají se zde legendární Vánoční trhy. Přímo na náměstí a v přilehlých uličkách naleznete i množství kostelů, nejlépší bary a kavárny, muzea i administrativní budovy. Nejvýraznější stavby na náměstí jsou Mariánský kostel, Sukiennice a kostel Adalberta.