Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Rodinná dovolená pro 8 osob na Hriňovských lazoch v Chalupě na Zelené louce, dlouhá platnost kuponů až do června 2021

LokalitaChalupa na Zelenej lúke Hriňovské Lazy, Hriňovské Lazy - Hriňová (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Zatímco všichni spí, vy si vychutnáváte na terase šálek teplého čaje a obdivujete okolí. Husté lesy, nádherné kopce, lidová architektura ... prostě krásná pohádková dovolená. Chalupa na Zelené louce je útulné ubytování pro 8 lidí se vším, co na relax potřebujete. V okolí je mnoho co můžete obdivovat - Poľana, vodopády rybou, Melichová skála, ale i koupaliště Detva.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v domáckém stylu, zrekonstruovaná chalupa
  Ubytování v domáckém stylu, zrekonstruovaná chalupa
 • Lokalita stvořená pro relax, turistiku nebo cykloturistiku
  Lokalita stvořená pro relax, turistiku nebo cykloturistiku
 • K dispozici kuchyň, venkovní posezení, dětské hřiště
  K dispozici kuchyň, venkovní posezení, dětské hřiště
 • Parkování při chaloupce (3 parkovací místa)
  Parkování při chaloupce (3 parkovací místa)
 • Ideální poloha - jako výchozí bod na výlety
  Ideální poloha - jako výchozí bod na výlety

od 7 280 Kč

Běžná cena: 8 120 - 20 300 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 7280 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  7 280 Kč
 • 3 noci
  10 640 Kč
 • 4 noci
  12 880 Kč
 • 5 nocí
  15 400 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 7280 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 675 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Chalupa na Zelenej lúke Hriňovské Lazy

Hriňovské Lazy
962 05 Hriňová
+421 940 846 159

zazrivskydvor@gmail.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Hradisko Kalamárka

Hradisko Kalamárka

Kalamárka je prírodná lokalita v Detvianskom predhorí Poľany. Vyznačuje sa atraktívnym, extrémne členitým reliéfom vhodným ako horolezecké cvičné terény. Na Kalamárku je prístup... Víc autom rovno ku skalám.

12
km
Ski Látky Kočanda

Ski Látky Kočanda

Toto lyžařské středisko naleznete v odlehlé části Slovenského Rudohoří, v části Veporské vrchy. Leží v nadmořské výšce 900 metrů. Ze svahu je nádherný výhled na vysoký zalesněný... Víc vrchol Bykova. V současnosti jsou k dispozici 2 vleky a sjezdovka je vhodná spíše pro nenáročné lyžaře. V okolí jsou také velmi dobré terény pro běžkaře.

13
km
Víglašský zámek

Víglašský zámek

Zámek na Vígľaši sehrál významnou roli v protitureckých bojích, byl však i oblíbeným letním sídlem mnoha uherských králů (Zikmund Lucemburský, Matej Korvín). Ludvík I. začal na... Víc Vígľaši budovat hradní sídlo, které později dokončuje právě Zikmund Lucemburský. Ten ho také dává přestavět na lovecký zámek. Je snadno dostupný ze všech krajských měst, leží jen pár minut od letiště Sliač. V současnosti je v prostorách zámku hotel The Grand Vígľaš, který kromě ubytování a wellness nabízí také zajímavé zámecké a historické aktivity včetně mysliveckého servisu nebo jízdy na koních, tenisu, turistiky a cykloturistiky.

13
km
Historická železnice ve Vígľaši

Historická železnice ve Vígľaši

Atrakce se nachází přímo v obci Vígľaš u hlavní silnice. Sestává z parní lokomotivy a vozů, které se kdysi používaly na svážení dřeva z Poľany. Do dnešního dne zůstal ze železnice... Víc pouze krátký úsek, který je chráněn jako technická památka.

14
km
Tajch Hrončok

Tajch Hrončok

Tajch Hrončok se nachází hluboko v údolí Kamenistého Potoka u obce Hronec. Je vynikající zastávkou zejména při cykloturistice v tomto regionu. Vybudován byl v roce 1881 za účelem... Víc zachycování vody na splavování dřeva.

15
km
Divínský hrad

Divínský hrad

Zřícenina hradu Divín se vypíná nedaleko vodní nádrže Ružiná. Hrad postavili koncem 13. století a zejména v druhé polovině 16. století sehrál důležitou roli v systému obrany... Víc středoslovenských měst před Turky. K hradu vede nenáročný výstup po turistické stezce.

16
km
Vysoká pec Tri Vody

Vysoká pec Tri Vody

Pec nedaleko obce Osrblie je nejstarší vysokou pecí ještě z dob Rakouska-Uherska. Postavena byla už v roce 1795. Za použití dřeva jako palice se zde vyrábělo surové železo, z... Víc nichž pak vyráběly trubky, dělové koule nebo pece. Z Osrblie sem vede málo frekventovaná asfaltová cesta, která je vhodná zejména pro cyklisty.

17
km
Statek Marekov Dvor

Statek Marekov Dvor

Marekov Dvor je statek v obci Sihla. Rodina Marekovců zde chová různé druhy hospodářských zvířat tak, jak to dělali kdysi naši předkové. Turisty sem láká zejména možnost ubytování... Víc v krásném horském prostředí plném klidu.

17
km
Vodní nádrž Ružiná

Vodní nádrž Ružiná

Vodní nádrž se díky své výborné poloze na jihu Slovenska stala oblíbeným cílem pro turisty a rekreanty zejména během letní sezóny. Patří mezi nejteplejší vodní nádrže na našem... Víc území. Rekreanti si zde mohou půjčit čluny, surfy, šlapadla a jiné sportovní potřeby, využívat volejbalové hřiště a pingpongové kurty.

18
km
Středověký kostelík v Zolné

Středověký kostelík v Zolné

V Zolné nedaleko Zvolena se nachází překrásný raně gotický kostelík z 13. století. Je to jedna z nejstarších staveb v regionu. Společně s kostelíkem v Čeríně, Horní Mičiné či... Víc Ponikách, patří tento svatostánek do specifické, nesmírně hodnotné skupiny malých středověkých venkovských kostelíků Zvolenské kotliny. Kostelík má kromě krásného exteriéru i velmi vzácný dobový interiér.

19
km
Dobročský prales

Dobročský prales

I na Slovensku máme pralesy. Dobročský prales je jedním z nejstarších chráněných území na Slovensku a jeho rozloha je 103,85 h. Uvidíte zde zbytky původních lesů, které se... Víc vyvíjely tisíciletí.

20
km
Biatlonový areál Osrblie

Biatlonový areál Osrblie

Biatlonový areál v Osrblie se nachází uprostřed lesů Nízkých Tater. Stále slouží jako dějiště mnoha biatlonový závodů. Kromě toho je v okolí množství turistických tras a hotel s... Víc restaurací.

Mohlo by Vás zajímat