ENERGYLANDIA - druhá šance zkusit top zábavní park Polska s 75 atrakcemi a aquaparkem

Energylandia, Poľsko - Zator

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,8

Vynikající hodnocení
(14 hodnocení)

ENERGYLANDIA - druhá šance zkusit top zábavní park Polska s 75 atrakcemi a aquaparkem

LokalitaEnergylandia, Poľsko - Zator (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 25.6.2021 dle dostupnosti.

V největším zábavním parku Polska nebude mít nikdo z rodiny příležitost nudit se. Vždyť slavná Energylandia je spojením všeho, co od místa stvořeného na výjimečné zážitky očekáváte. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětské zóně a spolu vyzkoušejte zónu rodinnou . Ty odvážnější zláká adrenalinová zóna s nejrychlejší vodní dráhou Evropy a největší dřevěnou horskou dráhou na světě.

EnergyLandia

Vyblázněte se v největším polském zábavním parku EnergyLandia , kde na vás čeká kopec nezapomenutelných zážitků - 75 atrakcí, 15 horských drah, kopec interaktivních her a aktivit, 5 zón , množství gastronomických zařízení a restaurací je zárukou, že nudit se rozhodně nebudete.

EnergyLandia Park se nachází v malebné oblasti, ve městě Zator na hranici Slezska a Malopolska, méně než půl hodiny jízdy od Katovic nebo Krakowa. Není to jen další lunapark, který nabízí několik jednoduchých zařízení. Je to mnohem více!

EnergyLandia je prvním plnohodnotným moderním zábavním parkem světového formátu, který nabízí svým klientům služby nejvyšší kvality pro všechny věkové kategorie: děti, mládež i dospělé. Nejlepší představení, skvělí animátoři, hudebníci a vystupující, navodí všem skvělou náladu.

Mapa parku ZDE .

Novinky

Abyssus – hlavná atrakcia zóny Aqualantis - starovekého potopeného mesta! Dosahuje rýchlosť 100 km/h, zdvihne vás do výšky viac ako 38 metrov po koľajnici dlhej 1316 m. Železnička sa rozbieha do obrovskej rýchlosti behom niekoľkých sekúnd. Čaká vás stav beztiaže, neočakávané efekty gravitácie a mnoho vodných atrakcií: vodopády, jazerá a fontány. 

Zadra - najväčšia drevená horská dráha na svete. Neskutočné zážitky pre cestujúcich zosilnené prírodnou konštrukciou tejto atrakcie. 3 inverzie, rýchlosť až 121 km/h.

Frida - pripravení na ďalšiu výzvu? Jazda vyrážajúca dych, ktorá vás vráti do dávnych dôb a späť do súčasnosti. Musíte sa poriadne držať medzi vzletmi, klesaním a náhlymi zvratmi.

Mega Coaster Hyperion
Najvyššia a najrýchlejšia horská dráha v Európe. Viac ako 80-metrový spád, rýchlosť vyše 140 km/h, 85- stupňový sklon pri spáde, vodné efekty, jazda cez tunel s maximálnou rýchlosťou, mnohé zvraty, maximálna rýchlosť v zákrutách, gigantická rýchlosť na výjazdoch na vyvýšeniny, efekt beztiaže, fascinujúce kladné aj záporné preťaženia, dvojité zákruty, neočakávané gravitačné efekty, úžasné výhľady.

Detská zóna Bajkolandia pre najmenších

Detská zóna je skutočnou krajinou snov všetkých detí. Vaše deti sa budú môcť vyblázniť na mnohých atrakciách, ktoré sú špeciálne určené pre ne. Všetky zariadenia sú vhodne dekorované, aby pripomínali rozprávkové prostredie. Okrem zábavy však aj vzdelávajú: deti majú možnosť vidieť figúry rozprávkových zvieratiek naživo. Výprava do tejto krajiny bude celkom určite nezabudnuteľných zážitkom!

Nechýba detský kútik kde sa mamičky môžu v pokoji venovať svojim deťom, prezliecť ich, nakŕmiť alebo uspať. K dispozícii majú všetko čo mami potrebujú pre prebaľovanie, kozmetické prípravky, plienky a pod.

Rodinná zóna

Rodinná zóna je zóna určená pre celú rodinu. Všetky zariadenia dostupné v tejto zóne sú určené pre deti a aj pre dospelých. Kraľujú tu vodné atrakcie ako: plavba po divokej rieke, strieľanie z vodných diel či plavba loďkou po špeciálnej vodnej dráhe. Okrem toho tu na rodiny čaká vyhliadkový vláčik a veľká verzia autíčok.

Extrémna adrenalínová zóna

Zóna pre mládež, nazývaná tiež ako extrémna zóna, je skutočnou výzvou, plnou adrenalínu a šialených dobrodružstiev pre dospelých i mládež. Práve tu nájdete najvyššie a najnáročnejšie zariadenia. Sektora je štylizovaný a nadväzuje na antickú kultúru Mayov a Aztékov.

Vodná zóna - Water Park 

Aquapark priamo v zábavnom parku! Zóna Water Park má viac ako 1800 m2 vodnej plochy a až 10 toboganov prispôsobených rôznym vekovým skupinám. Priestor pre zábavu a odpočinok je vytvorený v tropickej klíme, kde sa hostia Energylandie môžu kúpať v bazénoch a opaľovať.

Nechýba občerstvenie, obchodíky, pláž s ležadlami a slnečníkmi, kĺzačky pre deti. Nová zóna Tropical Fun je najväčším otvoreným vodným parkom v Poľsku, a tobogan Exotic Fun je v krajine dokonca jediný svojho druhu! Hostia Energylandie majú vstup do vodnej zóny v rámci jednej vstupenky.

Gastronómia

EnergyLandia, to sú nielen najlepšie atrakcie a veľké šou. Čím by bol zábavný park bez miest, na ktorých si môžeme oddýchnuť, dobre sa najesť a nájsť chvíľu oddychu pred ďalšími výzvami a dobrou zábavou? Špeciálne pre všetkých pripravili veľa zaujímavých a tematických reštaurácií, krčmičiek a stánkov. Všetko pre to, aby si dospelí a ich ratolesti mohli pochutnať na najlepšej pizze, skvelých jedlách a výborných dezertoch. Po takomto posilnení nezostáva nič iné, ako sa vrátiť k zábave!

Parkovanie

Nemusíte se starat o vaše auto, protože parkoviště jsou obrovské a mají kapacitu více než 2500 vozidel. Design vstupních bran je dobře promyšlený s množstvím kas, které jsou vybaveny moderním systémem zabraňujícím tvoření dlouhých řad. Speciální uspořádání více než 7 kilometrů stezek zajišťuje, že klienti mají snadný přístup ke všem atrakcím v parku.

GPS: 49,997058, N, 19,412196 E

 
 
Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Největší zábavní park + aquapark v Polsku
  Největší zábavní park + aquapark v Polsku
 • 5 zón v ceně jednoho lístku
  5 zón v ceně jednoho lístku
 • Největší dřevěná dráha na světě, nejrychlejší vodní dráha v Evropě
  Největší dřevěná dráha na světě, nejrychlejší vodní dráha v Evropě
 • Volný vstup na 75 skvělých atrakcí
  Volný vstup na 75 skvělých atrakcí
 • 2 500 parkovacích míst a množství restaurací
  2 500 parkovacích míst a množství restaurací

Ukončené
od 500 Kč

Běžná cena: 560 - 1 554 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,8

Vynikající hodnocení

14 hodnocení

9 zákazníků doporučuje

10

Uzasne

Milan, 20. září 2020

Hodnotil nabídku Celodenná vstupenka pre dospelú osobu


10

Bolo super Urcite si to zopakujeme

Milan, 20. září 2020

Hodnotil nabídku Celodenná vstupenka pre dieťa do 140 cm

Kontakt

Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

Duben: PÁ - NE v čase 10.00 - 18.00 hod.
Květen: denně v čase 10.00 - 18.00 hod.
Červen: denně v čase 10.00 -18.00, od 26.6 od 10.00 do 20.00 hod.

info@energylandia.pl
http://energylandia.pl/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland

V polském městečku Zátor se nachází park, který by měli navštívit všichni milovníci Jurského parku! Sbírka prehistorických predátorů a dinosaurů se rozrůstá každý rok. Všichni... Víc tito tvorové jsou umístěni v lese se staletými stromy, mezi kterými vede naučná stezka. Najdete zde množství atrakcí, muzeum, ale i motokárovou dráhu a 5D kino. Skvělé místo, kde strávíte s celou rodinou den plný zábavy.

14
km
Muzeum rodný dům Jana Pavla II.

Muzeum rodný dům Jana Pavla II.

V této budově původem z 19. století si v roce 1919 rodina Wojtyłových pronajala na prvním patře byt s kuchyní. Srdcem muzea je byt, kde se 18. května 1920 narodil Karol Józef... Víc Wojtyła - sv. Jan Pavel II. V roce 1984 zde vznikla papežská výstava zpřístupněná návštěvníkům. Můžete zde vidět původní exponáty spjaté s rodinou Wojtylových, osobní věci sv. Jana Pavla II.a výstava také zachycuje období života této významné osobnosti 20. století.

14
km
Inwald Park

Inwald Park

V zábanom Inwald Parku sa zabavíte s celou rodinou. Je rozdelený na 4 tematické sekcie. Nájdete tu Park miniatúr so zmenšeninami najznámejších svetových pamiatok, Dinolandiu plnú... Víc prahistorických dinosaurov, stredovekú pevnosť a množsvo ďalších atrakcií. Inwald Parka ponúka aj možnosť ubytovania.

17
km
Osvětim

Osvětim

Nechvalně slavné město díky nacistickým koncentračním táborům Auschwitz I (nacházel se v areálu bývalých kasáren) a Auschwitz II - Birkenau (Brzezinka), který vznikl později na... Víc druhé straně města. Dnes zde žije asi 40 000 obyvatel. První písemná zmínka pochází z roku 1179, kdy byl Osvětim hradištěm. Jeho název ve staré polštině znamenal "místo patřící Osvětimi" - což bylo pravděpodobně jméno zakladatele původní osady. V roce 1272 mu byla přidělena městská práva. Po německé invazi v roce 1939 byl Osvětim okamžitě přidělen k Třetí říši. V roce 1946 byly všechny tábory vylidněné a bývalý koncentrační tábor se v roce 1947 stal muzeem.

17
km
Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn

Zřícenina hradu Tenczyn se nachází ve vesnici Rudno v Malopolském vévodství. Zajímavostí je, že hrad leží na vyhaslé sopce. Hrad byl postaven ve 14. století v gotickém slohu. Byl... Víc sídlem rodiny Tęczyńscy. V roce 1570 byl přestavěn na renesanční. V roce 1656 byl zničen během války se Švédskem.

26
km
Hrad Wołek

Hrad Wołek

Zřícenina středověkého gotického hradu leží na levém břehu řeky Soła. Hrad byl postaven ve 14. století a zbourán kolem roku 1477.

31
km
Kostel v Suchej Beskidzkiej

Kostel v Suchej Beskidzkiej

Tento renesanční zámek bývá nazýván i "malý Wawel" kvůli podobnosti s královským hradem z Krakova. V současnosti zde sídlí městské muzeum.

32
km
Roh Tří Králů

Roh Tří Králů

Trójkąt Trzech Cesarzy je místo na soutoku řek Przemsza u měst Mysłowice, Sosnowiec a Jaworzno. Během rozdělení Polska od roku 1871 do roku 1918 označovalo místo, na kterém se... Víc setkaly hranice tří říší, které rozdělily Polsko-ruskou říši, Rakousko-Uhersko a Německou říši.

32
km
ZOO v Krakově

ZOO v Krakově

V krakovské ZOO můžete vidět více než 1500 zvířat z 250 druhů (z toho až 100 patří mezi ohrožené). Mezi nejoblíbenější patří indičtí sloni či zebry. Můžete také živě pozorovat... Víc krmení slonů, tuleňů nebo tučňáků. Otevírací doba: každý den 9:00 - 18:00

34
km
Zámek Pszcyna

Zámek Pszcyna

Zámek, který mnozí nazývají polský Versailles, leží ve městě Pszcyna. Postavili ho v 11. nebo 12. století na obchodní stezce směřující z Krakova do jižní Evropy. Svou současnou... Víc podobu získal zámek Pszcyna v druhé polovině 19. století, kdy byl přestavěn do novobarokního stylu. Celý zámecký komplex i s anglickým parkem má rozlohu 156 hektarů. V roce 1946 zde bylo otevřeno Zámecké muzeum Pszczyna.

38
km
Hrad Wawel

Hrad Wawel

Tento gotický hrad na Wawelském návrší je skutečným sybolem nejen Krakova, ale i celého Polska. Sídllili zde polští králové, kteří byli také pohřbíváni v místní katedrále a konaly... Víc se zde také korunovační slavnosti. Hrad Wawel vznikl pravděpodobně již v 11. století a byl několikrát přestavěn. V první polovině 20. století zde sídlili polští prezidenti, dnes zde najdete turisty oblíbené muzeum.

38
km
Rynek Główny

Rynek Główny

Krakovský rynek (Hlavní tržní náměstí) leží v samém srdci Krakova. Vznikl ve 13. století a se svými rozměry 200 x 200 metrů je největším středověkým městským náměstím v Evro... Vícpě! Konají se zde legendární Vánoční trhy. Přímo na náměstí a v přilehlých uličkách naleznete i množství kostelů, nejlépší bary a kavárny, muzea i administrativní budovy. Nejvýraznější stavby na náměstí jsou Mariánský kostel, Sukiennice a kostel Adalberta.