Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ozdravný pobyt s polopenzí a léčebnými procedurami v Harmony Resort***

LokalitaHarmony Rezort, Piešťany (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

V lázeňském městě Piešťany na vás čekají léčivé zážitky všude kam se podíváte. Ubytujte se v hotelu Harmony Resort ***, nechte se hýčkat kvalitními službami a načerpejte nové síly v hotelovém rehabilitačním centru s profesionálním personálem a odborným lékařem - fyzioterapeutem, který pomohl už stovkám lidí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Areál hotelu je obklopen přírodou
  Areál hotelu je obklopen přírodou
 • Park přetvořen zahradním architektem
  Park přetvořen zahradním architektem
 • V těsné blízkosti vodní nádrže Slňava
  V těsné blízkosti vodní nádrže Slňava
 • Hotel spolupracuje s léčivými lázněmi Piešťany
  Hotel spolupracuje s léčivými lázněmi Piešťany
 • Ochotný personál s rodinnou atmosférou
  Ochotný personál s rodinnou atmosférou

od 4 452 Kč

Běžná cena: 5 544 - 14 532 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4452 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4452 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 529 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Harmony Rezort

48.571395, 17.821222

director@harmonyrezort.eu

Aktivity v okolí

1
km
Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart nabízejí zábavu na motokárách v kryté hale. K dispozici jsou i dětské motokáry, takže na své si zde přijdou kromě dospělých i děti.

4
km
Vojenské historické muzeum - Piešťany

Vojenské historické muzeum - Piešťany

Nachází se zde dobová výzbroj, výstroj čs. armády, dále lehká obrněná technika a těžká pásová technika používaná v období let 1945 - 1992.

7
km
Čertova pec

Čertova pec

Malá krasová jeskyně leží v pohoří Považský Inovec. Našli se v ní nejstarší známky jeskynního osídlení na Slovensku. Je veřejnosti volně přístupná. Je 27 m dlouhá, průměrně 6 m... Víc široká a její maximální výška je 4,6 m. Dá se sem dostat po vyznačeném chodníku od stejnojmenného motorestu u horského přechodu Havran, cesta trvá asi 3 minutky.

9
km
Šikmá věž ve Vrbovém

Šikmá věž ve Vrbovém

Že Šikmou věž mají jen v Pise? Omyl, přátelé. Kostelní věž ve Vrbovém je nakloněna o celý jeden metr a díky tomu se nazývá "slovenskou Pisou."

10
km
Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland

15hektarový areál je více než jen obyčejná zoologická zahrada. Najdete zde hospodářská zvířata chovaná na Novém Zélandu, klokany, bizona, lamy, velblouda, ... Můžete si je... Víc pohladit, vyfotit se s nimi či pomoci s krmením. Část areálu je věnována filmové adaptaci fantasy ságy Pán Prstenů, která byla natáčena právě na Novém Zélandu.

11
km
Nitrianská Blatnica - rozhledna na Marhátu

Nitrianská Blatnica - rozhledna na Marhátu

Marhát je vrch v pohoří Považský Inovec. Nejsnáze se k němu dostanete z obce Nitrianská Blatnica po zelené a žluté značce. Na vrchu je dřevěná rozhledna, ze které je výborný... Víc výhled na široké okolí.

12
km
Park miniatur Podolie

Park miniatur Podolie

Podívejte se na přehlídku hradů, zámků, kostelíků a dalších historických objektů, které se nacházejí na Slovensku - všechny na jednom místě pěkně pohromadě. V současnosti park... Víc obsahuje více než 50 modelů.

14
km
Lyžařské středisko Bezovec

Lyžařské středisko Bezovec

20 km od Piešťan v pohoří Považský Inovec leží lyžařské středisko Bezovec. Název nese podle stejnojmenného vrchu v nadmořské výšce 748 m.n.m. Najdete zde 6 sjezdovek, 4 vleky,... Víc skiservis, snowpark, restauraci půjčovnu a lyžařskou školu.

14
km
Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Hradiště bylo významným centrem Nitranského knížectví a později Velké Moravy. Najdete zde odkryté základy hradištního obydlí, zrekonstruované vnější opevnění, obytné dvorce a... Víc zásobní jámy na obilí a potraviny. Bojná je také významným archeologickým nalezištěm, našla se zde například kolekce nejstarších slovanských křesťanských památek na Slovensku. Hradiště představuje expozici Archeologického muzea Velké Moravy v Bojné.

17
km
Hvězdárna a planetárium M. R. Štefánika

Hvězdárna a planetárium M. R. Štefánika

Najdete zde druhý největší dalekohled na Slovensku. Můžete se zde seznámit s hvězdářskou technikou, zúčastnit se večerního pozorování hvězd nebo absolvovat přednášku na dohodnuté... Víc téma. Hvězdárna se nachází asi 15 min chůze od hlavního náměstí, na kopci Svinná hora.

17
km
Hlohovský zámek

Hlohovský zámek

Zámek se nachází jižně od Hlohovce v rozsáhlém parku s francouzskými terasami. První hrad na tomto místě byl postaven již v 11. století.

18
km
Čachtický hrad

Čachtický hrad

Čachtický hrad je známý především jako sídlo krvavé hraběnky Alžběty Báthoryové. Hrad patřil do soustavy pohraničních královských hradů chránících západní hranice Uherska. Vznikl... Víc v první polovině 13. století a v 15. století ho rozšířili. Na hradě je možnost zúčastnit se i prohlídky s průvodcem, který vám přednese historii hradu a jeho jednotlivých částí. Dostanete se k němu po žluté značce z obce Višňové nebo po zelené z obce Čachtice.

Mohlo by Vás zajímat