Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Holiday Resort Telgárt mezi třemi národními parky a jen 4 minuty pěšky od slavného viaduktu

LokalitaHoliday Resort Telgárt, Telgárt (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Jedna dovolená, tři nádherné národní parky plné turistických stezek, cyklotras, jeskyní a památek. K tomu majestátní viadukt, který dodá pobytu na jedinečnosti. Přijďte si odpočinout do Holiday Resortu Telgárt na rozhraní Muránské planiny, Nízkých Tater a Slovenského ráje. Plně zařízený apartmán nebo studio vám zaručí dostatek soukromí a dlouhá platnost zase množství času na plánování.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jen 4 min. pěšky od známého Chmarošského viaduktu
  Jen 4 min. pěšky od známého Chmarošského viaduktu
 • Tiché horské prostředí na rozhraní 3 národních parků
  Tiché horské prostředí na rozhraní 3 národních parků
 • Plně vybavené studio nebo apartmán
  Plně vybavené studio nebo apartmán
 • Turistika, cyklostezky, jeskyně, zámečky, hrad, aquapark
  Turistika, cyklostezky, jeskyně, zámečky, hrad, aquapark
 • Mimořádně dlouhá platnost až do 31.5.2021
  Mimořádně dlouhá platnost až do 31.5.2021

od 1 932 Kč

Běžná cena: 2 184 - 9 968 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1932 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 5 možností

 • 2 noci
  1 932 Kč
 • 3 noci
  2 772 Kč
 • 4 noci
  3 612 Kč
 • 2 noci
  2 772 Kč
 • 3 noci
  4 172 Kč
 • 4 noci
  5 572 Kč
 • 2 noci
  4 172 Kč
 • 3 noci
  6 132 Kč
 • 4 noci
  8 092 Kč
 • 2 noci
  2 492 Kč
 • 3 noci
  3 612 Kč
 • 4 noci
  4 732 Kč
 • 2 noci
  3 332 Kč
 • 3 noci
  5 012 Kč
 • 4 noci
  6 692 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1932 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 747 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Holiday Resort Telgárt

48.851094, 20.202312

holidayresort@telgart.sk

Aktivity v okolí

200
m
SKI Telgárt

SKI Telgárt

Toto lyžařské středisko leží pod úpatím Kráľovy hole. V objetí mezi Nízkými Tatrami, Slovenským Rudohořím a Slovenským rájem jsou skvělé podmínky pro rodinnou lyžovačku. Na své si... Víc však přijdou i zkušení lyžaři. Celková délka sjezdových tratí je asi 6,5 km s převýšením 400 m. K dispozici je vše, co má mít správné lyžařské středisko - restaurace a bar s nádherným výhledem na Královu Hoľu, půjčovna lyží a snowboardů, skiservis i škola lyžování. Středisko je otevřeno od 9:00 h - 16:00 h.

300
m
Tunel Kornela Stodolu

Tunel Kornela Stodolu

Tunel patří do tzv. Telgártské smyčky. Ta byla postavena za účelem překonat tratí výškový rozdíl na malém území. Šířka smyčky je 400 metrů a vzdálenost portálů tunelu je jen 83... Víc metrů.

500
m
Chmarošský viadukt

Chmarošský viadukt

Kamenný klenbový most sestává z devíti otvorů se světlostí 10 metrů, je celý postaven v oblouku, který má poloměr 300 metrů.

3
km
Meandr Hrona

Meandr Hrona

Přírodní rezervace. Představuje jedinečnou soustavu meandrů horního toku řeky Hron s podmáčených loukami.

5
km
Šumiac - muzeum zvonů

Šumiac - muzeum zvonů

Jedinečné soukromé Muzeum zvonců a závěsných zvonců se nachází v lidové dřevěnici v nízkotatranské obci Šumiac. Uvidíte zde sbírku více než 2000 zvonců rozmanitých tvarů,... Víc velikostí a zvuků. Kromě slovenských jsou zde vystaveny i zvonce a další lidové výrobky z Maďarska, Ruska, Španělska, Japonska, Egypta, Kambodži či Madeiry.

6
km
Králova Hola

Králova Hola

Králova Hola je jedním z nejznámějších slovenských vrchů. Nachází se nad pramenem řeky Hron u obce Telgárt. Na jejím vrcholu se vám naskytne krásný pohled na Liptov a Vysoké... Víc Tatry. Známá je i díky televiznímu vysílači, podle kterého ji snadno poznáte i z dálky.

8
km
Dobšinská ledová jeskyně

Dobšinská ledová jeskyně

Největší zaledněná jeskyně na Slovensku, národní přírodní památka. Z celkové délky jeskyně 1 491 m je veřejnosti zpřístupněn okruh dlouhý 475 m. Jako první jeskyně v Evropě byla... Víc elektricky osvětlená. K jeskyni je přístup z osady Dobšinská ledová jeskyně ve Slovenském ráji, výstup k jeskyni po naučné stezce trvá asi 25 min. (1 km).

9
km
Ski Rejdová

Ski Rejdová

Toto středisko najdete pod Stolicí, nejvyšším vrchem Slovenského rudohoří. Nacházejí se zde 3 lyžařské vleky a 2 sjezdovky. Ze služeb je zde k dispozici parkoviště pro 100 aut,... Víc ski servis, půjčovna lyží, WC a možnost občerstvení.

9
km
Vernár - Studničky

Vernár - Studničky

Středisko leží na rozhraní Nízkých Tater a Slovenského Ráje, asi 500 m od obce Vernár. Lyžařské svahy lehké i středně těžké obtížnosti jsou skvělé pro rodinnou lyžovač... Vícku. Nadmořská výška zde dosahuje 800 až 1000 metrů. Celková délka sjezdovek je 1,4 km a dopravu zde zajišťují 3 vleky. V případě nepříznivých podmínek je možné sjezdovky uměle zasněžit. Ve středisku můžete využít i služeb lyžařské školy, půjčovny, skiservisy, úschovny a občerstvit se lze v místním bufetu. Otevírací hodiny jsou 9:00 - 15:30 hod.

10
km
Stratenský kaňon

Stratenský kaňon

Nenáročný chodník v Národním parku Slovenský ráj vede po zpevněné cestě kaňonovitým úsekem říčky Hnilec. Jako první na Slovensku je vybudován i pro vozíčkáře. Trasa je dlouhá 1,1... Víc km, počet zastávek 8 a přechod vám bude trvat 15-30 minut. Cestou se dozvíte něco o historii, jeskyních, flóře, fauně a geologii okolí.

10
km
Národní park Slovenský ráj

Národní park Slovenský ráj

Najdete zde mimo jiné i jednu z největších ledových jeskyní na světě, nádhernou krajinu krasových planin, soutěsek, vodopádů a jeskyní. Patří mezi nejmladší národní parky na... Víc Slovensku.

11
km
Vodopád pod Orlovou

Vodopád pod Orlovou

Nad obcí Pohorelá se nachází nepříliš známý a málo navštěvovaný vodopád pod Orlovou. Nevyniká velikostí, spíše krásným prostředím a klidem. Dostanete se k němu přímo z obce... Víc Pohorelá po žluté značce.

Mohlo by Vás zajímat