7,0

Velmi dobré hodnocení
(31 hodnocení)

Pobyt v hotelu Březůvky v krásné lokalitě uprostřed Vizovických vrchů s polopenzí, neomezeným wellness a platností do prosince 2021!

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

Lokalitahotel Březůvky, Zlínský kraj - Březůvky (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 21.12.2021 dle dostupnosti.

Potřebujete relaxovat a načerpat novou energii? Ideálním místem je právě wellness hotel Březůvky uprostřed Vizovických vrchů. Těšit se můžete na neomezené wellness v podobě krytého bazénu v umělé tropické krajině, vířivku či bazén. Okolí přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Je jen na vás, zda si uděláte výlet do Zlína nebo třeba vyjedete na koni. Díky dlouhé platnosti budete mít čas vše promyslet.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pohodlné ubytování v krásné a klidné lokalitě
  Pohodlné ubytování v krásné a klidné lokalitě
 • Tropický bazén a vířivka
  Tropický bazén a vířivka
 • Platnost kupónů až do prosince 2021
  Platnost kupónů až do prosince 2021
 • Možnost objednání vyjížďky na koni
  Možnost objednání vyjížďky na koni
 • ZOO Lešná 15 minut jízdy od hotelu
  ZOO Lešná 15 minut jízdy od hotelu

od 2 471 Kč

Běžná cena: 4 050 - 12 150 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2471 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 13:48.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 471 Kč
 • 3 noci
  3 584 Kč
 • 4 noci
  4 617 Kč
 • 5 nocí
  5 569 Kč
 • 6 nocí
  6 440 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2471 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,0

Velmi dobré hodnocení

31 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

6,7

Objednání pobytu bez problému, personál byl vstřícný. Vzhledem k tomu že bylo dlouho zavřeno, nebylo možné se připojit na wifi, nefungovala televize,pokoje udržované, ale s velkými nedostatky. Výborné bylo jídlo, pochvala kuchaři, bylo chutné, jednoduché, vždy teplé. Wellness mělo jednu velkou...

Hana, 13. června 2021

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby


10

Na pobytu jsem byla s kamarádkama, prostředí příjemné, okolí hotelu krásná příroda, obsluha milá, wellness zóna perfektní.

Zákazník SlevaDne, 9. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva

Kontakt

hotel Březůvky

Březůvky 81
763 45 Březůvky
+420 776 555 086

info@wellnesshotelbrezuvky.cz
www.wellnesshotelbrezuvky.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

27
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

28
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

28
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

29
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

30
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

31
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

34
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

34
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

37
km
Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

37
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

38
km
Zámek Přerov

Zámek Přerov

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

Mohlo by Vás zajímat