Dovolená v hanácké metropoli s pohodlím hotelu Milotel *** s Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA při ubytování v létě

Hotel Milotel ***, Olomouc

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,3

Velmi dobré hodnocení
(50 hodnocení)

Dovolená v hanácké metropoli s pohodlím hotelu Milotel *** s Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA při ubytování v létě

LokalitaHotel Milotel ***, Olomouc (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Jak se jmenuje hotel, který hosté milují? Přece Milotel - a i vy poznáte, že hanácká pohostinnost nemá mezí. Užijte si skvělé služby oblíbeného hotelu s ubytováním s polopenzí. Navíc dostanete 20% slevu na Olomouc region Card se spoustou výhodných vstupů na hrady, zámky, Jánský vrch, do ZOO Olomouc a mnoho dalšího. Objevte krásy hanácké metropole a jejího okolí.

Poskládejte si svůj volný čas podle Vašich zájmů a zálib a užijte si do sytosti krás a pohostinnosti hanáckého regionu, který máte s ubytováním v Hotelu Milotel*** jako na dlani! K hradům, zámkům, do ZOO a k dalším vyhledávaným místům v okolí se dostanete z hotelu pohodlně a rychle. 

O hotelu

Hotel Milotel*** Olomouc se nachází v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava, přesto však na příjemném místě mimo ruch města, a nabízí možnost parkování nejen osobních aut ale i autobusů.

 

Ubytování

Možnosti ubytování uspokojí každého hosta, i náročnějšího, který může využít celou řadu služeb, od praní, žehlení, non stop recepce, až po kancelářské služby či zajištění dopravy. 

Na výběr je hned několik druhů pokojů, z nichž každý host volí dle vlastních požadavků. Součástí útulně zařízených pokojů je vlastní sociální zařízení a možnost připojení k WiFi.

Restaurace

Stravování formou snídaně nebo polopenze probíhá v hotelové restauraci, která svým pestrým jídelníčkem, plných vynikajících jídel, uspokojí chutě každého hosta. 

Město Olomouc a místní zajímavosti 

Ve volném čase doporučujeme vyrazit prozkoumat moravskou metropoli, především turisty hojně navštěvovaný Svatý kopeček, tradiční místo s bazilikou Navštívení Panny Marie či zoologickou zahradu. 

Hotelu Milotel*** se můžete vydat na kratší turistické výlety, za rekreací i poznáním a využít moře slev a vstupů zdarma, s Olomouc region Card, kterou dostanete se slevou 20 %. 

2denní karta Vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma až 78 nejzajímavějších míst včetně památek UNESCO umožňuje čerpat atraktivní slevy na dalších 101 místech (hrady, zámky, muzea, zoo, jeskyně, aquaparky, sportovní a relaxační zařízení)

Tipy na výlety do okolí

 • Javoříčské jeskyně - rozsáhlé krápníkové jeskyně 8 km od Bouzova, s Olomouc region Card 15 - 33% sleva
 • Zkamenělý zámek - přírodní brána ve vápencové skále v místech, kde v minulosti stával hrad Špraněk
 • Mladečské jeskyně - krápníkové jeskyně v devonských vápencích se světově ojedinělým krasovým vývojem
 • Arboretum Bílá Lhota - chráněné krajinné území s cizokrajnými dřevinami
 • Lovecký zámek Úsov - součástí expozice jsou rozsáhlé sbírky lovecko-lesnického muzea
 • CHKO Litovelské Pomoraví se rozkládá na ploše 96 km2. Zaujímá úzký 3 - 8 km široký pruh lužních lesů a luk kolem řeky Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice. Ve středu CHKO leží starobylé královské město Litovel, které propůjčilo chráněné oblasti své jméno. Jádro CHKO a současně hlavní přírodovědný fenomén oblasti tvoří přirozeně meandrující tok řeky Moravy, která se větví v řadu bočních stálých i periodických říčních ramen. Do Litovelského Pomoraví patří také krasové území vrchu Třesín se známými veřejnosti zpřístupněnými jeskyněmi.
 • Muzeum Olomouckých tvarůžků A. W. - s Olomouc region Card zdarma
 • Zámek Plumlov - s Olomouc region Card zdarma
 • Aquapark Olomouc - s Olomouc region Card 20% sleva
 • Ruční papírna - Muzeum papíru Velké Losiny - s Olomouc region Cardzdarma
 • Veteran Arena, Muzeum historických vozidel - s Olomouc region Card zdarma

Za výlet stojí Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, s Olomouc region Card sleva 10 %, vyhledávaná stavebně-technická památka, která se v roce 2005 se zařadila mezi 7 největších divů České republiky. 

Vyrazte na Bouzovsko, které je atraktivní pro svou okouzlující přírodu, nádherné jeskyně a rozmanité volnočasové vyžití během celého roku a známé samozřejmě pohádkami a tajemným hradem Bouzov. Byl by hřích nenavštívit jej a nechat si ujít Galerii s Trojským koněm a sklářskou minihuť, s Olomouc Region Card máte navíc vstup zdarma.

 www.milotel.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 3* hotel s parkováním zdarma
  3* hotel s parkováním zdarma
 • Polopenze v hotelové restauraci
  Polopenze v hotelové restauraci
 • Při ubytování v období 1. 7. – 30. 9. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA
  Při ubytování v období 1. 7. – 30. 9. 2020 získáte Olomouc region Card na 48 hod ZDARMA
 • Wifi připojení v celém areálu
  Wifi připojení v celém areálu
 • Hanácká metropole s historií UNESCO
  Hanácká metropole s historií UNESCO

Ukončené
od 1 799 Kč

Běžná cena: 3 440 - 5 160 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

50 hodnocení

33 zákazníků doporučuje

10

Příjemné ubytování mimo centrum města,dobrá dostupnost MHD,čistota,jídlo výborné,jen trochu hluk od kamionu. Jinak jsme byli velmi spokojeni.

Vlasta, 24. března 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí využití...


10

Dobrý den. S pobytem jsme byli moc spokojeni.A pro to jsme ho doporučíly naší dceři. Která tam také byla.Moc se nám líbila Olomoc karta vstupy zdrarma.

Eva, 23. srpna 2020

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby s polopenzí využití...

Kontakt

Hotel Milotel ***

Hotel Milotel ***

Hamerská 46
78371 Olomouc - Holice
+420 585 311 357, +420 602 752 521

recepce@milotel.cz
www.milotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

3
km
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

4
km
Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna nabízí reálnou simulaci boje, částečně podobnou např. hrám paintball nebo air soft. Rozdíl je ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je... Víc obecně rychlejší a akčnější.

4
km
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.

4
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

5
km
Pisces Diving World

Pisces Diving World

Pisces diving world je škola potápění, která vznikla v roce 2001. Pravidelně, v průběhu celého roku se otevírají potápěčské kurzy všech úrovní, k dispozici je zapůjčení potápěčské... Víc výstroje, výjezdy za potápěním po České republice i zájezdy a rodinné dovolené do exotických potápěčských destinací.

5
km
Lezecké centrum U Pajka

Lezecké centrum U Pajka

Pro všechny lezce jsme v centru Olomouce otevřeli bouldrovku. Samotná stěna nabízí lezecké vyžití pro zkušené lezce, ale jsou zde i kolmé stěny pro začátečníky. Jako další službu... Víc nabízíme zapůjčení lezeckého materiálu nebo lezeckou školu.

6
km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. V současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a... Víc lanové centrum Lanáček.

7
km
Paintball Game Olomouc

Paintball Game Olomouc

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se... Víc rozhodovat. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

13
km
Hrubá Voda Park Sportu

Hrubá Voda Park Sportu

Resort Hrubá Voda, to je nový areál zábavy, relaxace, volnočasových a ubytovacích služeb zejména pro rodiny s dětmi, páry či skupinové akce. Areál je výborně dostupný autem či... Víc vlakem.

17
km
Tvrz Černá věž

Tvrz Černá věž

Černá věž je pozůstatkem gotické tvrze ze 13. až 14. století a je ojedinělou památkou stavební činnosti nižší šlechty na střední Moravě. V prostorách Černé věže se nachází stálá... Víc expozice Vlastivědného muzea Olomouc vztahující se k archeologii a historii obce a jejího okolí.

17
km
Zámek Tovačov

Zámek Tovačov

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.