7,7

Velmi dobré hodnocení
(18 hodnocení)

Wellness bez omezení a prosluněná příroda CHKO Bílé Karpaty z hotelu Filipov*** s platností až do prosince 2020

LokalitaHotel Filipov***, Jižní Morava - Javorník nad Veličkou (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Všechny, kteří mají Filipa, najdete v Bílých Karpatech. V rodinném wellness hotelu Filipov*** mají totiž nejen pod čepicí, ale také výtečnou kuchyni, neomezený vstup do bazénu s protiproudem, vířivky, sauny či posilovnu. Panenská příroda Bílých Karpat je skvělým cílem výletů sama o sobě, ale cyklisty i pěší láká také řada památek - třeba hrad Buchlov nebo skanzen Strážnice.

Zajímavosti v okolí

Ve volném čase se určitě vydejte prozkoumat okouzlující krajinu Bílých Karpat, která Vám má skutečně co nabídnout.

Vyrazte na romantickou procházku do nedalekých Mařatic, projděte se historickým centrem a vinařskými uličkami, zavítejte do expozice Slováckého muzea a seznamte se s bohatými slováckými lidovými tradicemi. Když už budete v Mařaticích, zajděte se podívat na návrší zvané Rovnina, kde se ze stejnojmenné rozhledny můžete porozhlédnout po kraji a pokochat se krásou Bílých Karpat i Chřibů.

Vraťme se však k Bílým Karpatům, které jsou svými památkami, zajímavostmi a volnočasovým vyžitím pro turisty velmi atraktivní. Z nejznámějších památek zmiňme kuželovský větrný mlýnnovogotický zámek Nový Světlov v Bojkovicích, jeden z nejmohutnějších královských hradů Buchlov či stavbu z období vrcholného baroka zámek Buchlovice.

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný wellness hotel s rybníčkem
  Rodinný wellness hotel s rybníčkem
 • Neomezený bazén, vířivka, sauna, fitness
  Neomezený bazén, vířivka, sauna, fitness
 • Platnost kuponů až do 31.10. 2020
  Platnost kuponů až do 31.10. 2020
 • CHKO Bílé Karpaty - pěší a cyklo turistika
  CHKO Bílé Karpaty - pěší a cyklo turistika
 • Oblast bohatá na vzácnou floru - orchideje
  Oblast bohatá na vzácnou floru - orchideje

od 3 390 Kč

Běžná cena: 7 206- 12 309 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3390 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 23.09.2020 o 17:00.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 390 Kč
 • 3 noci
  4 790 Kč
 • 4 noci
  5 739 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3390 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,7

Velmi dobré hodnocení

18 hodnocení

9 zákazníků doporučuje

8,7

Hezké prostředí, ochotný personál, obsluha trochu vázla, asi protože zrovna řešili nějaké personální problémy, ale zvládli to dobře. Klidné místo, příjemně strávené 4 dny.

Jana, 24. září 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 5 dnů/ 4 noci


8,0

Kromě chladnější vody v bazénu a nemocné masérky byl pobyt příjemným odpočinkem . Děkuji Bezděk A.

Zákazník SlevaDne, 1. října 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 3 dny/ 2 noci

Kontakt

Hotel Filipov***

Hotel Filipov***

Filipovo údolí 44
69674 Javorník nad Veličkou
+420 518 382 126, +420 603 172 590

info@hotel-filipov.com
http://www.hotel-filipov.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

7
km
Vyhlídková věž Poľana

Vyhlídková věž Poľana

Tato oblíbená rozhledna je vysoká 20 m a můžete z ní vidět Bílé Karpaty, Myjavskou pahorkatinu, Malé Karpaty, masiv Velké Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik, Tríbeč ale i... Víc Strážovské vrchy.

13
km
Gazdovský dvůr

Gazdovský dvůr

Panský dvůr je stálá expozice typické kopaničářské usedlosti z konce 19. století. Kromě klasické prohlídky se na tomto místě pořádá také množství sezónních akcí.

15
km
Hrad Branč

Hrad Branč

Zřícenina hradu Branč se nachází nad obcí Podbranč nedaleko Senice. Vznikl v 13. století a stal se střediskem zprávy rozlehlého hradního panství. Koncem 17. století začal chátrat... Víc a od počátku 18. století nebyl obydlený. Z jednotlivých budov se dodnes zachovaly jen zbytky obvodových zdí a některé souvislejší části dolního hradu. K hradu se dá dostat nenáročným výstupem a hradní kopec nabízí krásný výhled na široké okolí.

17
km
Habánský dvůr v Sobotišti

Habánský dvůr v Sobotišti

Habánsky dvůr vznikl jako sídlo Habánů, putovníků, kteří přicházeli na naše území od 16. století. V obci Sobotiště založili usedlost, v níž dodržovali silné křesťanské zásady, a... Víc ve které neexistovalo osobní vlastnictví. Část usedlosti se zachovala dodnes a slouží jako památková zóna, kde lze vidět prastaré lidové domy, habánskou zvonici, radnici, školu, džbánkařskou dílnu, stodolu či mlýn.

17
km
Zámeček Sobotiště

Zámeček Sobotiště

Renesančně-barokní tzv. Nyaryiovský zámeček s nárožními věžemi najdete na náměstí v Záhorské obci Sobotiště. V obci se nacházel původní hrad, který v 17. století přestavěli na... Víc zámeček. V jeho prostorách se nachází Muzeum Samuela Jurkoviče s expozicí dějin slovenského družstevnictví. Další expozice muzea je věnována habánské keramice, lidovým krojům a nástrojům.

19
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

20
km
Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcí Brezová pod Bradlom. Slouží jako místo posledního odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v současnosti je cílem mnoha... Víc celonárodních setkání.

22
km
Záhorské muzeum Skalica

Záhorské muzeum Skalica

Muzeum bylo otevřeno již v roce 1905. Obsahovalo sbírku uměleckých, folklórních a historických předmětů s cílem pozvednout sebevědomí rolnických a řemeslnických vrstev. Stálá... Víc expozice, reinstalována k stoletému muzeu v roce 2005 v původní budově, prezentuje část původní sbírky zakladatele muzea, v další části prostřednictvím sbírkových předmětů, fotodokumentace a textů dosavadní výsledky bádání a sbírkotvorné činnosti a oblasti archeologie, historie, literární historie, etnologie a folklóru, přičemž část prostor je věnována malířskému dílu krajináře Júlia Koreszku, vztahujícímu se ke Skalici.

22
km
Čachtický hrad

Čachtický hrad

Čachtický hrad je známý především jako sídlo krvavé hraběnky Alžběty Báthoryové. Hrad patřil do soustavy pohraničních královských hradů chránících západní hranice Uherska. Vznikl... Víc v první polovině 13. století a v 15. století ho rozšířili. Na hradě je možnost zúčastnit se i prohlídky s průvodcem, který vám přednese historii hradu a jeho jednotlivých částí. Dostanete se k němu po žluté značce z obce Višňové nebo po zelené z obce Čachtice.

24
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Víc Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

27
km
Park miniatur Podolie

Park miniatur Podolie

Podívejte se na přehlídku hradů, zámků, kostelíků a dalších historických objektů, které se nacházejí na Slovensku - všechny na jednom místě pěkně pohromadě. V současnosti park... Víc obsahuje více než 50 modelů.

27
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

Mohlo by Vás zajímat