8,0

Velmi dobré hodnocení
(62 hodnocení)

Romantika pro dva na jižní Moravě v hotelu Styria s polopenzí, bazénem a hodinou privátní vířivky

Dnešní nejprodávanější pobyt

Lokalitahotel Styria, Jihomoravský kraj - Chvalovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Dopřejte si relaxaci, odpočinek i notnou dávku romantiky v krásném prostředí jihomoravských vinic. V hotelu Styria už mají vše nachystáno: skvělou snídani i výtečnou večeři a bazén ve stylu římských lázní nebo privátní vířivku. Hned druhý den se můžete vydat za akcí a zábavou do 2,5 km vzdáleného Excalibur City nebo vyrazit na výlet do romantické Vídně, kterou máte jen hodinu jízdy od hotelu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v pokojích PrimaClass v nové zástavbě
  Ubytování v pokojích PrimaClass v nové zástavbě
 • Hodina privátní vířivky v jeskyni v ceně
  Hodina privátní vířivky v jeskyni v ceně
 • Zábavní centrum Excalibur City jen 3 minuty od hotelu
  Zábavní centrum Excalibur City jen 3 minuty od hotelu
 • Pouhých 80 km od Vídně
  Pouhých 80 km od Vídně
 • Bazén ve stylu římských lázní
  Bazén ve stylu římských lázní

od 1 290 Kč

Běžná cena: 2 425 - 6 475 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1290 bodov

Dnešní nejprodávanější pobyt

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 19.04.2021 o 21:08.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 1 noc
  1 290 Kč
 • 2 noci
  2 490 Kč
 • 3 noci
  3 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1290 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,0

Velmi dobré hodnocení

62 hodnocení

37 zákazníků doporučuje

10

Není co vytknout, bylo nám super.

Jozef, 28. května 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva


10

Obrovská spokojenost, velmi příjemná paní Monika. i přes obsazenost hotelu jsme v bazénu byli vždy sami. Krásné prostředí vinných sklípků, milí lidé. Moc se nám líbilo, určitě se vrátíme...

Hana, 1. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva

Kontakt

hotel Styria

Chvalovice 175
669 02 Chvalovice
+420 774 044 195

info@styriahotel.cz
http://www.styriahotel.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

23
km
Státní zámek Vranov nad Dyjí

Státní zámek Vranov nad Dyjí

Volně přístupný zámek veřejnosti se nachází ve Vranově nad Dyjí. Jedná se o barokní skvost, o kterém se první zmínky objevily již v roce 1100 v Kosmově Kronice. Barokní podobu... Víc však zámek získal až po roce 1665. Při prohlídce se budete kochat více jak dvaceti místnostmi a kaplí.

24
km
Starý zámek Jevišovice

Starý zámek Jevišovice

Zámek byl vybudován pány z Kunštátu v letech 1423–1426. Stojí na místě bývalého Starého hradu. Zámek byl přestavěn v 16. století na renesanční podobu. My ho dnes známe jen s... Víc drobnými barokními úpravami a barokní kaplí svatého Ludvíka.

31
km
Zřícenina hradu Cornštejn

Zřícenina hradu Cornštejn

Hrad byl vystavěn počátkem 14. století v gotickém slohu. Nyní jde o zříceninu lichtenburského hradu. Cornštej byl vyhlášen jako nejromantičtější místo jižní Moravy. Nachází se na... Víc vysoké skalnaté šíji mohutného říčního ostrohu řeky Dyje. Část pod hradem je zatopena Vranovskou přehradou.

32
km
Hrad Bítov

Hrad Bítov

Hrad stojí od 11. století, a to jako první z řady hradů, které měly chránit jižní hranici přemyslovského státu. Hrad je vystavěn u řeky Želetavky. Bítov byl členěn na tři části. A... Víc je to jeden z nejstarších hradů u nás.

35
km
Zámek Moravské Budějovice

Zámek Moravské Budějovice

Od roku 1958 je zámek chráněn jako kulturní památka České republiky. V letech 1666–1672 na náměstí vyrostl barokní zámek, jemuž padla za oběť čtveřice renesančních měšťanských... Víc domů. Do zámeckého areálu byla začleněna i radnice z roku 1592, jejíž funkce však nebyla zrušena.

37
km
Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní národní kulturní památka. Hned vedle zámku se nachází chrám sv. Markéty. Na místě dnešního zámku stávala středověká tvrz. Podobu... Víc renesančního zámku a jeho existenci dokládají stará vyobrazení Jaroměřic a skalní sklepy s chodbami.

39
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

41
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

41
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

43
km
Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

47
km
Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšť nad Oslavou je původně gotický hrad, který byl později příslušníky rodu Žerotínů přestavěn na renesanční zámek. V roce 1949 byl zámek zpřístupněn veřejnosti a byla v... Víc něm instalována kolekce tapisérií.

49
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

Mohlo by Vás zajímat