Toulky po jižních Čechách s polopenzí a 2 děti do 12 let zdarma v penzionu Přeštěnice

Penzion MAVL, Jižní Čechy - Milevsko - Přeštěnice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Toulky po jižních Čechách s polopenzí a 2 děti do 12 let zdarma v penzionu Přeštěnice

LokalitaPenzion MAVL, Jižní Čechy - Milevsko - Přeštěnice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2020 dle dostupnosti.

Všechny 4 světové strany jsou si sice rovny, ale některé jsou si rovnější. Proto kdo má pod čepicí, vyráží na jih. Penzion Přeštěnice, kousek od malebného Milevska, je skvělou branou do krás jižních Čech. Hrad Zvíkov, zámečky v Bechyni nebo na Orlíku jsou krásnými cíli na výlet pěšky či na kole. K dispozici bez omezení je také tenisový kurt nebo minigolf a 2 děti do 12 let navíc ubytování zdarma.

O penzionu

Penzion Přeštěnice se nachází uprostřed malebné krajiny a pro své hosty má k dispozici tenisový kurt nebo minigolf. Díky své poloze láká na výlety po zajímavých památkách, kterými jsou např. Milevský klášter, Orlík, Zvíkov, Tábor, Písek, to vše v okruhu 30 km.Ubytování

V rámci nabídky pro vás bude připraveno ubytování v nové části penzionu. Pokoje jsou pohodlně zařízeny se společným sociálním zařízením na chodbě.

Stravování

Součástí vašeho balíčku jsou bohaté snídaně podívané formou švédského stolu a večeře o třech chodech. Kuchyň a příprava jídel se nese v duchu moderní gastronomie, můžete se tedy těšit na gurmánské zážitky.

Volný čas

V penzionu se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak! Můžete zde využít pergolu s grilem, zahrát si tenis nebo minigolf, půjčit si horské kolo a vyrazit do malebného okolí prozkoumávat krásy přírody. Milovníci rekreačního rybolovu mají možnost si zachytat na nedalekém Vášově mlýně. 

Tipy na výlet

Město Milevsko
Ve zvlněné krajině středního Povltaví severu jižních Čech leží malé městečko Milevsko. Má staletou kulturní a duchovní tradici, nádherné historické památky, krásnou okolní krajinu a řadu dalších zajímavostí. Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě tohoto místa. Věřím, že si u nás odpočinete, naberete nové síly, získáte příjemné zážitky a někdy zase přijedete znovu. Hrad Zvíkov
Královský hrad Zvíkov na soutoku Otavy s Vltavou je nádhernou ukázkou hradu s obvodovou zástavbou z doby posledních Přemyslovců. Návštěvník Zvíkova nalezne vše – historii, hezkou přírodu i skvostnou architekturu, takže odtud nemůže odejít zklamán.Zámek Orlík
Silueta pseudogotického zámku Orlík, odrážející se ve vodách Orlické přehrady, patří ke známým scenériím České republiky. Zvláště pak o letní rodinné dovolené na této přehradě si lze vhodnější cíl výletu v okolí sotva představit. (cca 12 km od Milevska)Bechyně
Město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Milevska. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky. Komplex bechyňského zámku je veřejně přístupný a prohlídková expozice představuje především historicky nejvýznamnějšího majitele panství Petra Voka z Rožmberka.

Slavné mosty

 • Orlík nad Vltavou – Žďákovský most
 • Most je považován za největší prostý plnostěnný dvoukloubový ocelový obloukový most na celém světě. (cca 11 km)
 • Stádlec – řetězový most
 • Most v empírovém stylu na řece Lužnici. (cca 15 km)
 • Červená – železniční most
 • 253 metrů dlouhý viadukt nad Vltavou, jako první u nás byl postaven bez lešení letmou montáží. (cca 12 km)
 • Písek – kamenný most
 • Nejstarší dochovaný kamenný most v Čechách. (cca 26 km)

www.penzionprestenice.cz

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v malebné přírodě
  Ubytování v malebné přírodě
 • 2 děti do 12 let ubytování zdarma
  2 děti do 12 let ubytování zdarma
 • Lesy, cyklotrasy i rybník s možností rybolovu
  Lesy, cyklotrasy i rybník s možností rybolovu
 • K dispozici tenisový kurt, minigolf
  K dispozici tenisový kurt, minigolf
 • Možnost noci zdarma při ubytování ve všední dny
  Možnost noci zdarma při ubytování ve všední dny

Ukončené
od 3 799 Kč

Běžná cena: 5 660 - 11 450 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 793 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzion MAVL

Penzion MAVL

Přeštěnice 6
39901 Milevsko
+420 775 562 206

penzion@penzionprestenice.cz
http://penzionprestenice.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

11
km
Sportrelax centrum Monínec

Sportrelax centrum Monínec

Těšte se na parádně upravované sjezdovky. V případě nedostatku sněhu je zde možnost umělého zasněžení sněžnými děly. Po náročném dni můžete v klidu relaxovat v některém z blízkých... Víc hotelů.

17
km
Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov

Zvíkov je hrad nad vodní nádrží Orlík. Hrad je ve správě Národního památkového ústavu a v návštěvních hodinách je přístupný veřejnosti. První písemná zmínka však pochází až z roku... Víc 1234. Točily se zde filmy jako je Micimutr, nebo Lotrando a Zubejda.

18
km
Zámek Orlík nad Vltavou

Zámek Orlík nad Vltavou

V pramenech je jeho existence doložena nejdříve v polovině 13. století. Hrad založil král český a císař římský Karel IV. Fungují zde prohlídkové trasy zahrnující místnosti muzeí,... Víc reprezentační místnosti empírové a lovecké v romantizujících Neo slozích.

19
km
Husitské muzeum tábor

Husitské muzeum tábor

Husitské muzeum naleznete na Žižkově náměstí města Tábor. Navštívit zde můžete nejen muzeum Husitství, ale také středověké podzemí a gotický sál s jezdeckou sochou Jana Žižky.

19
km
Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Seznámíte se nejen s historií kakaa a čokolády, ale také s marcipánem. Ve druhé části prohlídky uvidíte pohádkové postavičky vyrobené přímo z marcipánu. Každý z vás si v dílně... Víc bude moct vyrobit vlastní čokoládovou nebo marcipánovou figurku.

19
km
ZOO Tábor

ZOO Tábor

ZOO Tábor chová několik ohrožených druhů. Přijďte se podívat třeba na krmení zvířat. Pomoci zvířátkům v ZOO můžete i vy. Jde o největší ZOO v jižních Čechách.

20
km
Červený Hrádek

Červený Hrádek

Zámek Červený Hrádek, chráněný jako kulturní památka České republiky již od roku 1958, naleznete v Sedlčanech. První písemné zmínky pocházejí již z roku 1258, kdy zde místo zámku... Víc stávala gotická tvrz. V romantickém stylu se zámek ukazuje od roku 1894.

20
km
Nejstarší vlaková trať F. Křižíka Bechyně- Tábor

Nejstarší vlaková trať F. Křižíka Bechyně- Tábor

Projeďte se po nejstarší elektrické meziměstské dráze, která zahájila svůj provoz 21. června roku 1903. Prohlédněte si soupravu vozu a jeho vybavení. Jistě budete mile překvapeni.

21
km
Zámek Bechyně

Zámek Bechyně

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Zámku předcházel hrad, jehož doba výstavby není známa. Nicméně o Bechyni se zmiňuje už Kosmova kronika. Teprve od... Víc poloviny 12. století můžeme spolehlivě sledovat dějiny Bechyně.

22
km
Zámek Měšice

Zámek Měšice

Zámek Měšice je rokoková stavba vybudována v letech 1767—1775. Okolo objektu zámku se rozkládá anglický park se vzácnými dřevinami, vyzdobený volně umístěnými sochami.

24
km
Zámek Vrchotovy Janovice

Zámek Vrchotovy Janovice

Základ zámku tvoří vodní tvrz, která pochází z přelomu 15. a 16. století. Exteriéry se průběhem času řadí do rokokového a později do novogotického stylu. U zámku naleznete také... Víc prostorný zelený park a jezero. Nyní je tento skvost chráněn jako kulturní památka České republiky.

24
km
Zřícenina hradu Kozí Hrádek

Zřícenina hradu Kozí Hrádek

Kozí Hrádek je zřícenina gotického hradu. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Pro svou spojitost se životem církevního reformátora Jana Husa byl dne ... Víc30. března 1962 prohlášen za národní kulturní památku.