Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Vinařský pobyt s degustací a neomezenou konzumací vín pro dva v penzionu AB vinný sklípek s platností po celý rok 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

Jižní Morava - Bořetice - Kraví Hora (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Zkuste si moravský test inteligence - A...B....? "C" je bohužel špatně protože správně je "S" jako "skvělý sklípek". AB Sklípek nabízí 3 vinařské dny s degustací toho nejlepšího z přívlastkových vín v pravém bořetickém sklípku s bohatým rautem z moravských specialit a neomezenou konzumací vína. Radujte se v srdci jižní Moravy v penzionu se snídání a navíc skvělou cenou na druhý večer ve sklípku!

O penzionu

3denní dovolená pro dva v srdci slunné Moravy provoněné dobrým vínem v malebné obci Bořetice, která leží v mírně zvlněné krajině na úpatí Ždánického lesa. Protéká tudy říčka Trkmanka, místně zvaná “Svodnica”. V penzionu AB Vinný sklípek si užijete kažkodenní lahodné snídaně, prohlídku pravého skípku s degustací vína, ale i bohatý raut s domácímí pochoutkami v ceně.

Program

V rámci pobytu vás čeká zajímavý program od profesionálních vinařů tělem i duší. Potěší vás gurmánské předkrmy jako škvarková pomazánka a husí jatýrka se sádlem, dále večeře formou steaku na grilu s neomezenou konzumací vín během celého programu.

Rozšiříte si i repertoár vinařských chutí a vůní při degustaci 8 druhů přívlastkových vín. U občerstvení v autentickém prostředí, přímo u sudů, zjistíte, kolik podob má jedna odrůda, pocvičíte chuťové buňky a proniknete do tajů a krás vinařského umění. Po domluvě si můžete zakoupit druhý večer ve sklípku se selátkem na rožni.

Ubytování

Ubytováni budete buď přímo nad sklípkem nebo v penzionu 600 m od sklípku. Penzion je kompletně vybaven včetně TV, WI-FI, letní vybavené kuchyňky, venkovní zastřešenou terasou s grily.

Přímo nad sklepem se nachází ubytování pro 15 osob, pokoje jsou kompletně vybaveny novým nábytkem a koberci, dále je na pokoji sociální zařízení. Je zde i uzavřená letní terasa přímo za sklípkem. Kola se dají uschovat přímo ve sklepě. Přímo u penzionu se nachází fotbalové hřiště, tenisový kurt, letní kuchyně s ohništěm a grily.

Moravské skvosty na dosah

Nejznámější lokalitou je Kraví hora, kde se nad řadami 270 vinných sklepů zvedají svahy úrodných vinohradů. Známá je i přírodní rezervace Zázmoníky, se vzácným včelníkem rakouským a jinými chráněnými druhy rostlin.

Lednicko-valtický areál vzdálen asi 18 km nabízí unikátní soustavu zahrad, parků, rybníků a staveb, které vznikly lidským zásahem v prostoru bažin a močálů, při rozlévajícím se toku řeky Dyje. První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. 

Právě zde, na jižní Moravě, najdete rozsáhlý komplex vápencových útvarů. Oblast Pálavy je úžasná biosferická rezervace UNESCO, domov mnoha chráněných rostlin i zvířat, kde v létě čekají terény pro horolezecké nadšence i obyčejné turisty.

www.absklipek.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinná tradice od 18. století
  Rodinná tradice od 18. století
 • Přímo u vinného sklípku
  Přímo u vinného sklípku
 • Degustace 8 druhů vín s bohatým rautem
  Degustace 8 druhů vín s bohatým rautem
 • Během večera neomezená konzumace vín
  Během večera neomezená konzumace vín
 • Široká cenová nabídka vín
  Široká cenová nabídka vín

od 1 999 Kč

Běžná cena: 3 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  1 999 Kč
 • 2 noci
  2 290 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 828 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Mohlo by Vás zajímat