Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Odpočinek u termálního pramene v Apartmánech Podhájska

Zobrazit kontakt Otevřeno

LokalitaApartmány Podhájska, Podhájska (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 12.12.2020 dle dostupnosti.

Na to, abyste si vychutnali všechny benefity Mrtvého moře, nemusíte nutně objednávat letenky. Stačí nasednout do auta a vyrazit do Podhájské. Tam se totiž nachází termální slaná mineralizovaná voda, která příznivě působí na osoby trpící průduškovými chorobami a nemocemi horních cest dýchacích, revmatismem, cévními a kloubními onemocněními a přetrvávajícími bolestmi páteře.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vzdálenost od termálního koupaliště je cca 800 m
  Vzdálenost od termálního koupaliště je cca 800 m
 • Jediný termální slaný pramen ve střední Evropě
  Jediný termální slaný pramen ve střední Evropě
 • Sleva do Římských lázní a 10% sleva na oběda nebo večeři v restauraci Energy II.
  Sleva do Římských lázní a 10% sleva na oběda nebo večeři v restauraci Energy II.
 • Bohaté možnosti stravování nabízí i areál koupaliště
  Bohaté možnosti stravování nabízí i areál koupaliště
 • Velké parkoviště přímo v areálu zdarma
  Velké parkoviště přímo v areálu zdarma

od 2 688 Kč

Běžná cena: 5 376 - 10 080 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2688 bodov

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 3 noci
  2 688 Kč
 • 4 noci
  3 304 Kč
 • 7 nocí
  5 040 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2688 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Apartmány Podhájska

Podhájska 361
941 48 Podhájska
+421 903 452 900

podhajska.podhajska@gmail.com
http://www.apartment-bratislav...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Mariánská Čeľaď

Mariánská Čeľaď

Mariánská Čelaď jsou ruiny kláštera pocházejícího ze 16. století. Založili ho paolínští mniši, kteří zde později zřídili například i knihovnu bohatou na knihy a historické spi... Vícsy. Dnes je i navzdory svému stavu oblíbeným výletním místem, i díky poloze nedaleko Podhájské.

14
km
Platan v Komjaticích

Platan v Komjaticích

Obrovský strom v Komjaticích patří mezi největší stromy a největší živé organismy v Evropě. Jeho stáří se odhaduje na 140 let, obvod kmene má neuvěřitelných 930 centimetrů. V roce... Víc 2012 se stal stromem roku na Slovensku, nakonec se probojoval až do první pětky soutěže o evropský strom roku. Nachází se v krásném parku, takže jeho návštěva je velmi příjemným zážitkem.

17
km
Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

18
km
Mašekův mlýn

Mašekův mlýn

Rodinná farma, živý agrární skanzen. Na tomto místě se zachovávají tradice a řemesla. Můžete si zde odpočinout, zakoupit domácí produkty nebo se zúčastnit mnoha akcí a workshopů.

23
km
Levický hrad

Levický hrad

Jedná se zakonzervované zříceniny gotického hradu z 13. století. Hrad bránil přístup k středoslovenským hornickým městům, byl součástí panství Matúše Čáka Trenčínského, později se... Víc stal hradem královským.

24
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arboretum Mlyňany má nejbohatší a nejcennější sbírku cizokrajných, zejména stálezelených dřevin na Slovensku. Rozsahem své unikátní sbírky patří k největším ve střední Evro... Vícpě. Nachází se zde přes 2300 druhů rostlin včetně druhů například z Asie, Koreje a Severní Ameriky. Dominantou areálu je romantický zámeček z roku 1894 s charakteristickou věží.

24
km
Zámeček Mojmírovce

Zámeček Mojmírovce

Historie zámečku sahá do 18. století, kdy ho dal postavit rod Huňadyovců. Součástí zámečku je od té doby velký park, ve kterém najdete i exotické druhy stromů, křovin a rostl... Vícin. Park kdysi patřil mezi nejkrásnější v Uhersku. Dnes zámeček slouží zejména jako luxusní hotel ve šlechtickém stylu s kongresovým centrem.

27
km
Zámeček Pustý Chotár

Zámeček Pustý Chotár

Zámeček, který spolu s hotelem tvoří komplex Park Hotel Tartuf, je chráněnou kulturní památkou. Na místě zvaném Pustý Chotár ho dala postavit kolem roku 1820 šlechtická rodina... Víc Jesenský. Zábradlí neoklasicistního hlavního vstupního schodiště je od vídeňského uměleckého zámečníka J. Wagnera. Z vnitřního zařízení zůstal zachován fajánsový krb v podobě pseudorenesančního příborníku z 90. let 19. století. Pozornost si zaslouží i malovaná vitrážová okna u hlavního vstupu. V areálu zámečku najdete i krásný park.

29
km
Botanická zahrada Nitra

Botanická zahrada Nitra

Ve sbírkách botanické zahrady kromě tropických a subtropických druhů jsou zastoupeny rostliny mírného pásma, domácí flóry, okrasné zeleně a užitkových rostlin. Kromě flóry má v... Víc botanické zahradě své zastoupení i fauna a to díky viváriu a mini-ZOO. Je vědecko-pedagogickým pracovištěm Slovenské zemědělské univerzity v Nitře s celouniverzitní působností, přístupná je ale i pro veřejnost.

31
km
Mauzoleum rodiny Migazzi

Mauzoleum rodiny Migazzi

Mauzoleum dal v roce 1887 postavit pro sebe a svou manželku Viliam Migazzi. Slohově se řadí do neorománského stylu a spolu s parkem je mauzoleum zapsáno v ústředním seznamu... Víc národních kulturních památek SR.

31
km
Skalní obydlí Brhlovce

Skalní obydlí Brhlovce

V obci Brhlovce se nachází komplex skalních obydlí vtesaných do tufu, který je unikátní nejen na území Slovenska. Někteří autoři je spojují s možností úkrytů před Turky v ... Víc16. století, jiní jejich původ vážou k hospodářské činnosti - zaniklým vinicím. Některé se dodnes používají na bydlení, jiné slouží jako vinné sklepy nebo hospodářské prostory. V jednom z domků je dnes expozice lidového bydlení.

32
km
Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště dostalo svůj název podle obce, stejně jako i známá minerální voda Santovka. Voda z vrtu se nachází přímo v areálu koupaliště. V areálu jsou 4 bazény, travertinové... Víc sedavé bazénky z přírodního kamene, do kterých proudí stále čerstvá voda přímo z pramene, dále 2 masážní vodopády a masážní sprchy, které jsou vybudovány z přírodního kamene a teče zde čistá Santovská voda.

Mohlo by Vás zajímat