Rodinný hotel Rysy *** ve Vysokých Tatrách s polopenzí, wellness a jedním dítětem do 6 let v ceně, pobyty i během Silvestra

Hotel RYSY*** Vysoké TATRY, Vysoké Tatry - Tatranská Štrba

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

7,5

Velmi dobré hodnocení
(38 hodnocení)

Rodinný hotel Rysy *** ve Vysokých Tatrách s polopenzí, wellness a jedním dítětem do 6 let v ceně, pobyty i během Silvestra

LokalitaHotel RYSY*** Vysoké TATRY, Vysoké Tatry - Tatranská Štrba (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

Není nic krásnějšího než začít den ranní procházkou na čerstvém vzduchu a prohlédnout si východ slunce nad štíty Tater. Ta energie, která projde vaším tělem je skutečně nepopsatelná. Hotel Rysy *** se nachází v malebném prostředí Vysokých Tater, v horské obci Tatranská Štrba. Zavítejte sem během podzimu, zimy nebo jara a kromě výborné polohy vás tu čeká i milý personál.

ubytování

Hotel nabízí následující typy pokojů na ubytování:

46x dvoulůžkový pokoj s možností připravit 1 - 2 pevné přistýlky (pohodlné i pro dospělou osobu). Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Většina pokojů má vlastní balkon.

2x rodinný pokoj - buňka, která se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů, v každém pokoji je možnost připravit 1 pevnou přistýlku. Pokoje jsou propojené spojovacími dveřmi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pokoje mají vlastní balkon.

Apartmán - prostornější buňka, která se skládá z predchodbičky, kuchyňského koutu s jídelním koutem, je zde obývací pokoj s TV, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán nedisponuje balkonem.

Kam v okolí?

Nepřehlédněte:

 • Važecká a Belianská jeskyně
 • Vojenský hřbitov Važec
 • vodopád Skok
 • Symbolický hřbitov obětí Vysokých Tater, Popradské Pleso
 • Štrbské Pleso
 • Skanzen, Pribylina
 • Chata pod Soliskom, výstup možný lanovkou
 • Starý Smokovec, Hrebienok, lanovka
 • zaniklá osada Šoldov
 • Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso, Lomnický štít
 • kontaktní ZOO, Liptovský Mikuláš
 • historická centra měst: Levoča, Kežmarok, Poprad-Spišská Sobota,
 • Spišský hrad, Kapitula, ZOO Spišská Nová Ves

Pro rodiny s dětmi:

koupání

 • Thermal Park VRBOV (35 km)
 • AquaCity Poprad (20 km)

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ideální poloha na výlety do celých Vysokých Tater
  Ideální poloha na výlety do celých Vysokých Tater
 • Turistika, naučné chodníky, zajímavosti pro děti
  Turistika, naučné chodníky, zajímavosti pro děti
 • Vstup do sauny a vířivky
  Vstup do sauny a vířivky
 • Silvestrovský program (večeře, půlnoční bufetové stoly, ohňostroj, živá hudba, půlnoční přípitek)
  Silvestrovský program (večeře, půlnoční bufetové stoly, ohňostroj, živá hudba, půlnoční přípitek)
 • Množství slev na aktivity v okolí
  Množství slev na aktivity v okolí

Ukončené
od 3 892 Kč

Běžná cena: 5 544 - 12 572 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,5

Velmi dobré hodnocení

38 hodnocení

18 zákazníků doporučuje

10

Boli sme veľmi spokojní

Jaroslav, 20. července 2020

Hodnotil nabídku Relaxačný pobyt na 3 noci pre 2 osoby


8,8

Pekné prostredie, výborná strava, izby čisté.

Zuzana, 13. dubna 2020

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Kontakt

Hotel RYSY*** Vysoké TATRY

Hotel RYSY*** Vysoké TATRY

Tatranská Štrba 78
05941 Štrba
+421 52 789 7437, +421 914 206 420, +421 902 475 183

info@hotelrysy.sk
http://hotelrysy.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Středověká osada Šoldov

Středověká osada Šoldov

Tato osada je obestřena tajemstvím, není o ní totiž téměř žádná zmínka v pramenech. Předpokládá se, že byla velmi stará, starší než všechny okolní obce pod Tatrami. Lokalita... Víc Šoldov představuje významné archeologické naleziště. Kromě množství cenných historických artefaktů se zde například našly kostry lidí vysokých více než 200 cm. Na onu dobu to byla přímo ohromující výška.

4
km
Štrbské pleso

Štrbské pleso

Štrbské pleso patří mezi nejznámější místa ve Vysokých Tatrách. V okolí se nachází množství hotelů, restaurací a turistických tras, například naučná stezka na Popradské pleso.

7
km
Symbolický cintorín u Popradského plesa

Symbolický cintorín u Popradského plesa

Jedná se o místo, kde se na památku obětem ukládají pamětní tabule se jmény lidí, kteří zahynuli v Tatrách a jiných světových horstvech. Najdete ho pod strmou skalní stěnou... Víc Ostrvy. Nejpohodlnější cesta od praporku tatranské tramvaje Praporek Popradské pleso, odtud asfaltovou cestou (cca 5 km).

7
km
Snowpark Lučivná

Snowpark Lučivná

Nadmorská výška sa tu vyšplhala na 746 - 856 m.n.m. V tomto lyžiarskom stredisku vzdialenom 12 km od Popradu nájdete 4 vleky a ľahké až stredne ťažké zjazdovky. Prevádzková doba... Víc strediska je počas sezóny denne 9:00 hod - 16:00 hod, večerné lyžovanie je možné využiť v čase 17:30 - 20:30 hod. K dispozícií je ďalej požičovňa, škola snowboadingu a lyžovania, snowtubing, skiservis a reštaurácia.

7
km
Popradské pleso

Popradské pleso

Popradské pleso je jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst ve Vysokých Tatrách. Vede sem několik turistických tras, najdete zde i symbolický hřbitov, horskou chatu a... Víc restauraci.

8
km
Vodopád Skok

Vodopád Skok

Vodopád Skok patrí medzi najkrajšie a najviac navštevované vodopády Vysokých Tatier ale aj Slovenska. Je asi 30 metrov vysoký a nachádza sa v nadmorskej výške 1789 m.n.m. Výstup... Víc okolo vodopádu je zaistený reťazami a vedie po klzkých žulových platniach. Dostanete sa naň napríklad zo Štrbského Plesa po žltej turistickej značke.

8
km
Važecká jeskyně

Važecká jeskyně

Celková délka jeskyně je 400 m, z čehož je zpřístupněných 230 m pohodlnou prohlídkovou trasou. Nachází se zde 2 m vysoký a 80 cm široký krápníkový sloup, bílé záclony v Húskově... Víc síni, Korálové jezírko v jezírkové síni, galerie a zbojnická komora. Zachovaly se tu kosti medvěda jeskynního a v současnosti zde žije vrápenec malý a chvostoskok.

8
km
Lopušná Dolina

Lopušná Dolina

Lyžařské středisko u města Svit leží v nadmořské výšce 777 m.n.m. s převýšením až do výšky 916 m.n.m. K dispozici zde máte 4 vleky Tatrapoma s kapacitou 2 300 osob/hod. Provoz... Víc vleků je denně od 8:30 do 15:30 a večerní lyžování můžete využít od 18:00 do 20:30. Před vstupem jsou k dispozici i běžecké tratě pro začátečníky a pokročilé. Najdete zde i 3 bufety, hotelovou restauraci, půjčovnu lyžařské výstroje, SKI servis, lyžařskou školu a také ledovou přírodní plochu (rozměrech 24 m x 14 m).

10
km
Vrch Kriváň

Vrch Kriváň

Kriváň je snad nejznámější vrch Slovenska. Stal se symbolem české státnosti a zejména Vysokých Tater. Vede na něj značený turistický chodník, například z lokality Tri Studničky... Víc ale i ze Štrbského Plesa.

10
km
Velké Hincovo pleso

Velké Hincovo pleso

Velké Hincovo pleso je největší a nejhlubší pleso na Slovensku. Dosahuje hloubky až 50 metrů, ale kvůli velké nadmořské výšce, ve které se nacházíte (1950 m.n.m.) je většinu roku... Víc přikrytý ledem. Pleso je pravděpodobně nejvýše položeným domovem pstruha potočního v Evropě. Dostanete se sem z Popradského plesa po značeném turistickém chodníku.

12
km
Pleso Morskie Oko

Pleso Morskie Oko

Na polské straně Tater, pod štítem Rysy, leží největší pleso Vysokých Tater. Nachází se ve výšce 1 395,4 m n. m. a je ledovcového původu. Dávná legenda hovoří o tom, že Mořské oko... Víc je pod zemí spojené s mořem. Na jižní straně plesa najdete Chatu PTTK nad Mořským okem (Schronisko PTTK nad Morskim Okiem), která patří mezi nejkrásnější a nejstarší chaty ve Vysokých Tatrách.

13
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.