7,7

Velmi dobré hodnocení
(93 hodnocení)

Relax na jižním Slovensku v areálu termálního koupaliště Vadaš Štúrovo, 8 dní odpočinku pro 2 osoby s ubytováním v rekreačním komplexu El Paso

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaTermálne kúpalisko Vadaš - El Paso, Slovensko - Štúrovo (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 11.9.2021 do 18.9.2021 dle dostupnosti.

"Vadaš!" je kouzelné zaklínadlo, kterým sobě i dětem přičarujete zábavu a odpočinek na celých 8 dní. V krásném, slunečném regionu jižního Slovenska na vás čeká týdenní relax přímo v areálu lázní Vadaš Štúrovo. V ceně je neomezený vstup do termálních bazénů i fitness centra Fit Haus a pohodlné ubytování je zajištěno přímo v areálu lázní. Blízkost Maďarska láká i k výletům za hranicí.

Pouze na krok od maďarských hranic, pod majestátním pohledem vznešené ostřihomské baziliky si můžete užít dokonalou dovolenou plnou teplého slunce a osvěžujících bazénů!  Prožijte nezapomenutelné chvíle plné odpočinku a zábavy na termálním koupališti Vadaš v Štúrově!

Termální koupaliště Vadaš

Vadaš patří k předním koupalištím, kde se do sytosti můžete vyřádit a zrelaxovat v různých bazénech. Stačí si jen vybrat, zda si omočíte nohy v modré laguně nebo skočíte hlavičku do plaveckého bazénu.

Bazény jsou zásobovány termální vodou z hloubky 130 m a její výstupní teplota dosahuje 39 °C. Krytý komplex s termální vodou svým návštěvníkům nabízí i možnost zrelaxovat v sauně či při masážích.Fitness centrum

Fithaus je klimatizované, moderní, sportovní středisko, kde se kromě posilovny provozuje squash, spinning, zumba, jóga, kick box arobic a step aerobic. V sportovní hale si můžete zaboxovat, zahrát streetbball nebo stolní tenis.

Ubytování

Ubytováni budete v komplexu El Paso v areálu Vadaš.

V areálu je parkoviště a k dispozici je také altán s posezením a s grilem, lavičky, lehátka, volejbalové hřiště a pin pongový stůl. Sportovní potřeby se dají půjčit na recepci.

Stravování

Stravování není v ceně kuponu, ale máte možnost připlatit si plnou penzi nebo polopenzi. V areálu koupaliště také najdete mnohé rychlé občerstvení, bufety, bary s lahodnými osvěžujícími nápoji i nově otevřenou restauraci Kvetinka s maďarskou a domácí slovenskou kuchyní.

Pro malé i velké nabízí areál nevyčerpatelnou studnu plnou zábavy. Všechny tipy na zajímavé akce a aktivity najdete ZDE. 

Ve městě Štúrovo a jeho okolí najdete další turistické atrakce jako:

 • Kulturně-historické památky - Římsko-katolický kostel sv. Imricha, Kalvárie, hřbitov padlých sovětských vojáků, románská rotunda v nedaleké Bini, ostrihomská bazilika, atd..
 • Muzea - Městské muzeum, Muzeum Parkan (muzeum veteránů), Křesťanské muzeum v Ostřihomi, atd.. 
 • Kino Danubius 3D
 • Organizované plavby po Dunaji 
 • Budapešt (45 km)

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Areál termálů Vadaš Štúrovo
  Areál termálů Vadaš Štúrovo
 • Neomezený vstup do bazénů a fitness
  Neomezený vstup do bazénů a fitness
 • Termíny na jaro a září 2020
  Termíny na jaro a září 2020
 • Ubytování přímo v areálu
  Ubytování přímo v areálu
 • Jen kousek na výlet do Maďarska
  Jen kousek na výlet do Maďarska

4 190 Kč

Běžná cena: 6 345 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4190 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4190 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,7

Velmi dobré hodnocení

93 hodnocení

54 zákazníků doporučuje

10

Pěkné prostředí, možnost výběru bazénů hezké ubytování.

Dušan, 29. září 2019

Hodnotil nabídku Pobyt v termínu 11.5. - 18.5. na 8 dní/7...


9,0

Pripominku mam k mensimu uloznemu prostoru pro osobni veci.Jinak jsme byli spokojeni.

Marie, 12. října 2019

Hodnotil nabídku Pobyt v termínu 7.9. - 15.9. na 8 dní/7 nocí...

Kontakt

Termálne kúpalisko Vadaš - El Paso

Pri Vadaši 2
94301 Štúrovo
+421 908 588 775

elpaso@elpaso.sk
www.elpaso.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

31
km
Wellness Patince

Wellness Patince

Ve Wellness Hotelu Patince naleznete bazénový a saunový svět ale užijete si tu i různé masáže na vyžádání. Wellness využívá léčivé termální prameny, v bazénech je voda s teplotou... Víc 30° - 36 °C. Nachází se zde například bazén s vodními děly, perličkové lázně, vodní masážní postele nebo divoká řeka a dětský bazén.

39
km
Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště dostalo svůj název podle obce, stejně jako i známá minerální voda Santovka. Voda z vrtu se nachází přímo v areálu koupaliště. V areálu jsou 4 bazény, travertinové... Víc sedavé bazénky z přírodního kamene, do kterých proudí stále čerstvá voda přímo z pramene, dále 2 masážní vodopády a masážní sprchy, které jsou vybudovány z přírodního kamene a teče zde čistá Santovská voda.

40
km
Mariánská Čeľaď

Mariánská Čeľaď

Mariánská Čelaď jsou ruiny kláštera pocházejícího ze 16. století. Založili ho paolínští mniši, kteří zde později zřídili například i knihovnu bohatou na knihy a historické spi... Vícsy. Dnes je i navzdory svému stavu oblíbeným výletním místem, i díky poloze nedaleko Podhájské.

44
km
Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně je svou zachovalostí a rozlohou jedinečnou nejen na Slovensku, ale i v Evropě. I proti je navržena na zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se v... Víc podstatě o několik menších pevností, které společně tvoří fortifikační systém. Vznikat začal po vpádu Turků na naše území v 16. století.

44
km
Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

45
km
Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

46
km
Skalní obydlí Brhlovce

Skalní obydlí Brhlovce

V obci Brhlovce se nachází komplex skalních obydlí vtesaných do tufu, který je unikátní nejen na území Slovenska. Někteří autoři je spojují s možností úkrytů před Turky v ... Víc16. století, jiní jejich původ vážou k hospodářské činnosti - zaniklým vinicím. Některé se dodnes používají na bydlení, jiné slouží jako vinné sklepy nebo hospodářské prostory. V jednom z domků je dnes expozice lidového bydlení.

48
km
Pustý kostel Velká Čalomija

Pustý kostel Velká Čalomija

Tento kostel patří mezi nejstarší sakrální stavby na našem území. Pochází z přelomu 11. a 12. století. V současnosti jsou jeho zříceniny zrekonstruované do opravdu zajímavé... Víc podoby. Toto místo je zároveň významným archeologickým nalezištěm - našli se zde staroslovanské hroby, a také rozkošné bronzové akvamanile (nádoba, kterou kdysi používali kněží při rituálním mytí rukou) v podobě koně s jezdcem.

48
km
Levický hrad

Levický hrad

Jedná se zakonzervované zříceniny gotického hradu z 13. století. Hrad bránil přístup k středoslovenským hornickým městům, byl součástí panství Matúše Čáka Trenčínského, později se... Víc stal hradem královským.

49
km
Tesárské Dúpence

Tesárské Dúpence

Jedná se o málo známé skrýše vytesané do vápencové stěny v malé jihoslovenské obci Hontianské Tesáre. Pravděpodobně sloužily jako skrýše během vpádu Tatarů na slovenské úze... Vícmí. Najdete zde dohromady 4 skrýše, které se podle počtu komůrek nazývají Jednodierka, Dvojdierka a Osemdierka.

49
km
Tesárská roklina

Tesárská roklina

Na naše končiny neobvyklá rokle vznikla působením vody na vulkanické horniny. Najdete zde dokonce 4 vodopády, přičemž nejvyšší má až 8 metrů. Lokalita je vyhlášena za národní... Víc přírodní památku. Dostanete se sem po značeném chodníku z obce Hontianské Tesáre.

55
km
Lodní mlýn Kolárovo

Lodní mlýn Kolárovo

V Kolárově je poslední exemplář plovoucího mlýna a jediný lodní mlýn na Slovensku. V mlýně sídlí Muzeum vodního mlynářství. Je umístěn na mrtvém rameni Dunaje, postavený je na... Víc dvou rovnoběžných člunech a ukotven o břeh řeky. Mlýn je plně funkční, nepoužívá se však z důvodu stojící vody v mrtvém rameni. Nacházejí se v něm komponenty z původního mlýna a historická expozice. Zajímavostí je například benzinový agregát z přelomu 19. a 20. století, připomínající malou lokomotivu, který údajně patří mezi první mechanismy na světě, díky kterým vyráběly stroje rybářské sítě.

Mohlo by Vás zajímat