Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Jarní dovolená v Krušných horách s polopenzí, neomezeným vstupem do bazénu a saunou v hotelu Central***

LokalitaHotel Central, Krušné hory - Kovářská (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Krušné hory vítají s otevřenou náručí milovníky aktivního odpočinku stejně jako hotel Central*** všechny ty, kteří touží po zaručené relaxaci. Tu vám zajistí neomezené využití hotelového bazénu nebo hodina ve vyhřáté sauně. Za doplatek můžete využít i nově vybudovanou vířivku až pro 6 osob. K bezstarostnosti celého pobytu přispěje zajištěná polopenze a vám už nic nebrání užít si dovolenou naplno.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v Krušných horách pod úpatím Klínovce
  Hotel v Krušných horách pod úpatím Klínovce
 • Neomezený vstup do hotelového bazénu
  Neomezený vstup do hotelového bazénu
 • 1x 60 minut vstup do hotelové sauny pro oba
  1x 60 minut vstup do hotelové sauny pro oba
 • Možnost vířivky až pro 6 osob za doplatek
  Možnost vířivky až pro 6 osob za doplatek
 • Ideální dovolená pro rodiny s dětmi
  Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

2 499 Kč

Běžná cena: 5 500 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2499 bodů

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 499 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2499 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Central

Dukelská 63
431 86 Kovářská
+420 775 707 353

info@centralhotel.cz
www.centralhotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

10
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

11
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

14
km
Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.

18
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

24
km
Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Příjemná procházka údolím, podél řeky Chomutovky, Vám poskytne právě Bezručovo údolí. Na udržovanou stezku se vydejte pěšky, na kole či na bruslích. V zimních měsících, když je... Víc údolí pod sněhovou přikrývkou, vytáhněte běžky. Bezručovo údolí je od roku 2002 vyhlášeno přírodním parkem.

24
km
Bungee Jumping Chomutov

Bungee Jumping Chomutov

Chcete si skočit z nejvyššího mostu v Česku z výšky 62 metrů? Přijeďte do severních Čech na most Hačka! Jedině tam je možná váhová kategorie pro Bungee Jumping od 40 kg do 160 kg... Víc od roku 2011. Jako jediný v ČR a v Evropě rovnéž nabízí od roku 2012 bezbariérový Bungee Jumping pro vozíčkáře.

26
km
Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Občanský pivovar v Chomutově nese ve svém názvu dvojici jmen Karásek a Stülpner. Oba byli nazýváni českými Jánošíky, nikdy nezabili člověka, pomáhali chudým a ublíženým. Pivovar... Víc byl založen v roce 2013.

26
km
Oblastní muzeum v Chomutově

Oblastní muzeum v Chomutově

První zmínka o chomutovském muzeu se datuje k roku 1851. K 1. lednu 2003 se z Okresního muzea reformou státní správy stalo Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace,... Víc jejímž zřizovatelem je Ústecký kraj. Muzejní fondy dnes čítají 29 podsbírek s celkovým počtem 221 tisíc sbírkových předmětů.

26
km
Městská věž Chomutov

Městská věž Chomutov

Je jednou z dominant náměstí a celé městské památkové zóny a těsně přiléhá ke gotickému děkanskému kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Je vysoká 54 metrů a lze na ní v turistické... Víc sezóně vystoupat.

26
km
Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Zoo park je specializován na chov zvířat pocházejících z oblasti palearktu, zahrnující území Eurasie, ze které pochází převážná část chovaných zvířat, a území severní Afri... Vícky. Objevíte zde 160 druhů zvířat.

26
km
Kamencové jezero

Kamencové jezero

Jako přírodní útvar je jedinečné, a i ve světovém měřítku ojedinělé. Vzniklo někdy koncem 18. století zatopením prostoru po těžbě kamencových břidlic z let 1558–1785 nebo... Víc vyhořením uhelné sloje. Dnes slouží jako koupaliště.

Mohlo by Vás zajímat