Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Penzion Dřevěnka nedaleko Čertovy hory v Harrachově s polopenzí a neomezenou konzumací kávy a čaje k večeři

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Dřevěnka, Krkonoše - Harrachov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2021 dle dostupnosti.

Kousek od Anenského údolí, nedaleko Čertovy hory leží penzion Dřevěnka. Ač prošel rekonstrukcí, neztratil nic ze svého kouzla klasické krkonošské roubenky. Svou polohou je penzion ideální pro milovníky zimních sportů, ale i pro procházky po okolí například k Mumlavským vodopádům. Připravena je pro vás i bohatá polopenze a neomezená konzumace kávy a čaje během večeře.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Poloha v klidné části Harrachova
  Poloha v klidné části Harrachova
 • Bufetová snídaně a tříchodové večeře
  Bufetová snídaně a tříchodové večeře
 • Neomezená konzumace kávy a čaje během dne
  Neomezená konzumace kávy a čaje během dne
 • Turisticky zajímavá oblast
  Turisticky zajímavá oblast
 • Mumlavské vodopády, sklárna a pivovar Novosad
  Mumlavské vodopády, sklárna a pivovar Novosad

od 1 790 Kč

Běžná cena: 2 570 - 5 670 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 3 noci
  1 790 Kč
 • 4 noci
  2 490 Kč
 • 7 nocí
  3 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 828 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzion Dřevěnka

Nový svět 28
512 46 Harrachov
+420 775 119 001

azmedia@email.cz
drevenka.cz/cs/home.php

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
Sklářské muzeum Harrachov

Sklářské muzeum Harrachov

Muzeum skla se nachází hned u harrachovské sklárny. Uvidíte historicky ucelenou sbírku skla, vyrobeného v místní sklárně. Naleznete zde více jak 5000 exponátů. Je to největší... Víc sbírka v České republice.

2
km
Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum a štola jsou otevřeny od března roku 2003. V muzeu uvidíte spoustu fotografií dokumentujících těžbu. Harrachovské ložisko je známé již od poloviny 18. stole... Víctí. Hlavní žilná výplň je tvořena fluoritem, barytem, galenitem a křemenem.

3
km
Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád

Mumlavské vodopády vytváří řeka Mumlava. Celková výška vodopádu dosahuje ke dvanácti metrům. Pod vodopády se tvoří tzv. obří hrnce, které vznikají pohybem vody a kamínků. Některé... Víc hrnce mají až šest metrů. Jedná se o jeden z nejvodnatějších vodopádů v Česku. V zimně zamrzá a stává se z něj ledopád. Nejvíce vody je zde v období tání.

5
km
Rozhledna Štěpánka

Rozhledna Štěpánka

Rozhledna byla vystavěna v novogotickém stylu v letech 1847 až 1892. Je to kamenná stavba na vrcholu Hvězda, který je vysoký 959 metrů. Rozhledna samotná je vysoká 24 metrů. Její... Víc stavbu zahájil kníže Camill Rohan. Přímo pod rozhlednou se povedlo v roce 2011 plně zrekonstruovat veliký kamenný maltézský kříž.

7
km
Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Maják Járy Cimrmana je nejmladší dřevěná rozhledna Jizerských hor. V budově pod rozhlednou se nachází muzeum Járy Cimrmana, které bylo otevřeno spolu s Majákem. Rozhledna byla... Víc postavena v letech 2011 až 2013.

7
km
Skalní vyhlídka Strážník

Skalní vyhlídka Strážník

Jde o vyhlídkové místo v Krkonoších u Rokytnice nad Jizerou. Vyhlídka je ve výšce 778 metrů nad mořem. Dostanete se sem pouze pěšky. Vydejte se po žluté turistické trase a až... Víc dorazíte na křižovatku žluté a červené, odbočte doprava a červená vás vyvede až na vrchol vyhlídky.

8
km
Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky je národní přírodní rezervace. Oblast je chráněná z důvodu ochrany porostů, květeny, rašelinišť a krajinných útvarů. Chráněným územím protéká potok Jizerka.

9
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

10
km
Rozhledna Tanvaldský Špičák

Rozhledna Tanvaldský Špičák

Kamennou rozhlednu postavili na Tanvaldském Špičáku (831 m. n. m.) v roce 1909 a o rok později zde otevřeli i turistickou chatu s restaurací. Najdete ji necelé tři kilometry od... Víc centra Tanvaldu a vystoupáte po ní 69 schodů

11
km
Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Můžete se zde dozvědět historii Vysoké nad Jizerou a prohlédnout si bohaté a kvalitní sbírky lidového umění. Muzeum bylo založeno roku 1930. Hlavním vystavovaným kouskem je... Víc pohyblivý betlém kováře Jana Metelky.

12
km
Nístějka (Krkonoše)

Nístějka (Krkonoše)

Nístějka je přístupná po žluté turistické značce od Vysokého nad Jizerou. To, co z hradu zbylo je chráněno jako kulturní památka České republiky. První zmínky o hradu se datují do... Víc první poloviny 13. století a půdorysně odpovídají hradům valdštejnským.

13
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

Mohlo by Vás zajímat