Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Adrenalinový zážitek Via Ferrata a tříhodinový výstup po zajištěných cestách na Pastýřské stěně v Děčíně s překvapením

LokalitaExtreme Experience - David Kovařík - Pastýřská stěna – Děčín, Děčín (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Rádi koukáte na svět pěkně z výšky? Pořádný, ale i přesto bezpečný adrenalinový zážitek si teď můžete dopřát v Děčíně na Pastýřské stěně. Za přítomnosti zkušeného instruktora si vyzkoušíte výstup po zajištěných cestách až na vrchol stěny, obtížnost si volíte sami. Během cesty jsou průběžně pořizovány fotografie na památku a v samotném závěru na vás čeká překvapení v podobě občerstvení.

Láká vás výhled z větší výšky, ale netroufáte si hned na lezení po skalách? Vydejte se spolu s Extreme Experience zdolat zajištěnou cestu, tzv. „Via Ferratu“, na pískovcové stěně nad Děčínem.


Jak to bude probíhat?


Po celou dobu vám bude k dispozici Instruktor, který vás navede od úplného začátku, tedy jak si obléknout sedací úvazek, jak správně nasadit helmu a připevnit tlumič pádu. Následně se dozvíte, k čemu dané vybavení slouží, a jak se bezpečně pohybovat na vymezených cestách. Via Feratta je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé, není nutné mít předchozí zkušenosti.


V krizových situacích je k dispozici technická i psychologická pomoc – na vrcholu vás kromě úžasných výhledů na Labe a okolí čeká i odměna za váš výkon a odvahu.


Kurz je vhodný i pro děti od 8 let (nebo po domluvě).

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Perfektní adrenalinový zážitek
  Perfektní adrenalinový zážitek
 • Pomoc instruktora po celou dobu
  Pomoc instruktora po celou dobu
 • Fotí se v průběhu cesty i na samém vrcholu
  Fotí se v průběhu cesty i na samém vrcholu
 • Občerstvení po výstupu
  Občerstvení po výstupu
 • Doba trvání je přibližně 3 hodiny
  Doba trvání je přibližně 3 hodiny

od 599 Kč

Běžná cena: 1 350 - 3 500 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 599 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 599 bodů


Extreme Experience - David Kovařík - Pastýřská stěna – Děčín má pro vás ještě i tuto nabídku

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Extreme Experience - David Kovařík - Pastýřská stěna – Děčín

.
405 02 Dečín
+420 603 266 630

Nonstop

info@exex.cz
exex.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Pravčická brána

Pravčická brána

Jedná se o nejnavštěvovanější přírodní úkaz na území České republiky. Její rozměry jsou úctyhodné a při pohledu z blízka se zdají být ještě větší. Pokud se rozhodnete pro... Víc Pravčickou bránu, navštivte také výletní zámeček Sokolí hnízdo. Historie a architektonický styl vás jistě osloví.

16
km
Zoo Ústí nad Labem

Zoo Ústí nad Labem

Zoo chová celkem 204 druhů zvířat. Řada z nich je velmi vzácných. Mnoho druhů se zde také podařilo odchovat, jako například levharty mandžuské, irbise, nosorožce a jiné.

18
km
Zámek Větruše

Zámek Větruše

Větruše tvoří jednu z významných dominant města Ústí nad Labem a je oblíbeným výletním cílem. Nachází se zde zámeček s rozhlednou, restaurací a hotelem. Nedaleko se nachází... Víc přírodní a zrcadlové bludiště a lanová dráha.

19
km
Hrad Střekov

Hrad Střekov

Hrad Střekov je zřícenina, která tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem. Střekov nechal před rokem 1319 vybudovat Jan Lucemburský k ochraně labské plavby. Od roku... Víc 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

19
km
Panská skála

Panská skála

Panská skála se nachází v Libereckém kraji a je volně přístupná všem turistům. Zajímavou skálu dělá právě sloupcové odlučování čediče při tuhnutí magmatu. Varhany, jak se Panské... Víc skále také říká, jsou zařazeny mezi Národní přírodní památky.

25
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

31
km
Milešovka

Milešovka

Jde o nejvyšší horu Českého středohoří. Nenechte si ujít okouzlující výhled na nejbližší i vzdálené okolí. Přímo zde byla také zřízena národní přírodní rezervace.

37
km
Máchovo jezero

Máchovo jezero

Je to největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České republice. Vstup do vody je velmi pozvolný. Zajímavostí jezera je Jarmilina skála, kde se nacházel v letech... Víc 1936–1938 pomník Karla Hynka Máchy. Založení rybníka se datuje většinou k roku 1366. Máchovo jezero je využíváno především k rekreačním účelům.

38
km
Zámek Duchcov

Zámek Duchcov

Zámek byl založen v 13. století jako pevnost hrabišické dynastie, která sídlila na hradě Osek. Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní úpravou z počátku 19. století. Je ve... Víc vlastnictví Národního památkového ústavu.

38
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

40
km
Zámek Lemberk

Zámek Lemberk

Před zámkem Lemberk zde stál hrad ze 13. století. V 16. století byl hrad přestavěn na renesanční zámek. Ve století sedmnáctém dostal zámek podobu z dob ranného baroka. Z této doby... Víc pochází i zdobená kaple. Od roku 1945 je zámek ve vlastnictví státu.

43
km
Čertovy hlavy

Čertovy hlavy

S dílem Václava Levého se můžete setkat v okrese Mělník nad obcí Želízy. Jedná se o vytesané čertovy hlavy do pískovcových skal, které se nacházejí ve středu borového le... Vícsa. Udělejte si rodinnou procházku do lesa a kochejte se 9 metrů vysokým výjevem.

Mohlo by Vás zajímat