Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Škola smyku a bezpečné jízdy s absolvováním teoretické i praktické části v Adventure Land

LokalitaShowcars - Adventure Land, Bělá pod Bezdězem (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Na vašem řidičáku sotva zaschl inkoust nebo už jste zkušení mazáci, ale přesto byste rádi absolvovali školu smyku a bezpečné jízdy? V Showcars na to jdou zábavnou formou, společně s týmem profesionálů získáte větší jistotu pro zvládání krizových situací a veškeré techniky si vyzkoušíte ve voze s technologií Easydrift. Odnesete si nezapomenutelný zážitek a také certifikát o absolvování školy smyku.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vše si vyzkoušíte v automobilu se systémem Easydrift
  Vše si vyzkoušíte v automobilu se systémem Easydrift
 • Teoretická i praktická část
  Teoretická i praktická část
 • K dispozici je tým profesionálů
  K dispozici je tým profesionálů
 • Pohonné hmoty v ceně
  Pohonné hmoty v ceně
 • Na závěr kurzu obdržíte certifikát
  Na závěr kurzu obdržíte certifikát

1 999 Kč

Běžná cena: 4 999 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Showcars - Adventure Land

Vrchbělá
294 21 Bělá pod Bezdězem
+420 720 173 408

info@showcars.cz
www.showcars.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Bezděz

Bezděz

Hrad byl založen roku 1264 Přemyslem Otakarem II. Od roku 1627 byl hrad ve vlastnictví Valdštejnů. K Bezdězu se také váže literární dílo Máj od známého básníka Karla Hynka Mác... Víchy. Hradní prostory si můžete prohlédnout samostatně, nebo s průvodcem v již stanovených časových intervalech.

10
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

11
km
Zvířetice

Zvířetice

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

12
km
Máchovo jezero

Máchovo jezero

Je to největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České republice. Vstup do vody je velmi pozvolný. Zajímavostí jezera je Jarmilina skála, kde se nacházel v letech... Víc 1936–1938 pomník Karla Hynka Máchy. Založení rybníka se datuje většinou k roku 1366. Máchovo jezero je využíváno především k rekreačním účelům.

17
km
Hrad Valečov

Hrad Valečov

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

17
km
Hrad Kokořín

Hrad Kokořín

Byl postaven po roce 1320. Podle jména hradu se celá chráněná oblast nazývá Kokořínskem. V roce 1426 dobyla a poničila hrad husitská vojska. K hradu vedou značené turistické cesty.

18
km
Drábské světničky

Drábské světničky

Překrásnými pohledy do krajiny Českého ráje se můžete kochat právě z Drábských světniček. Jedná se totiž o zříceninu skalního hradu, který byl původně ze 13. století. V první... Víc třetině 15. století byl hrad obnoven a dnes z něho zbyly jen trosky. Zřícenina skalního hradu je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky.

24
km
Zámek Sychrov

Zámek Sychrov

Zámek, který je vystavený v novogotickém slohu. Sychrov je plně zařízený původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky. Zámek můžete navštívit po 365 dní v roce. Po celý rok se zde... Víc konají koncerty, výstavy a další akce.

25
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

25
km
Čertovy hlavy

Čertovy hlavy

S dílem Václava Levého se můžete setkat v okrese Mělník nad obcí Želízy. Jedná se o vytesané čertovy hlavy do pískovcových skal, které se nacházejí ve středu borového le... Vícsa. Udělejte si rodinnou procházku do lesa a kochejte se 9 metrů vysokým výjevem.

27
km
Ještěd

Ještěd

Ještěd leží v nadmořské výšce 1012 metrů. Na vrcholu naleznete známý televizní vysílač. Na vrchol se můžete nechat vyvézt lanovou dráhou, nebo si kopec vyšlápnout po svých. Od... Víc vysílače si vychutnejte výhled na Liberecko a okolí. Na svazích se pak nachází lyžařské středisko.

27
km
Hrad Valdštejn

Hrad Valdštejn

Zajímavostí je, že jde o nejstarší hrad Českého ráje. Jeho založení sahá až k roku 1260. V 15. století dokonce došlo k tomu, že se hrad rozdělil na hrady dva. Nyní je Valdštejn v... Víc majetku města Turnova. Hrad ročně navštíví přes 60 000 turistů.

Mohlo by Vás zajímat