8,1

Velmi dobré hodnocení
(18 hodnocení)

Františkovy Lázně s platností do prosince 2021 v Penzionu Hortenzie s Aquafórem a polopenzí

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Hortenzie, Františkovy Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Do krásy a spokojenosti jako krásné hortenzie rozkvetete v péči stejnojmenného penzionu ve Františkových Lázních. Jako jeden z vrcholů českého lázeňského trojúhelníku nabízí Františkovy Lázně péči léčivých pramenů i nefalšovanou lázeňskou atmosféru s kolonádami. Vy si můžete vodní radovánky užít v Aquaforu, do kterého máte vstup v ceně pobytu. V okolí je navíc spoustu zábavy v každé roční době.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Penzion v klidné části Františkových Lázní
  Penzion v klidné části Františkových Lázní
 • Tradiční česká restaurace s terasou
  Tradiční česká restaurace s terasou
 • Vstup do Aquafora Františkovy Lázně
  Vstup do Aquafora Františkovy Lázně
 • Jedinečné podhorské klima
  Jedinečné podhorské klima
 • Pobyt možný i přes Léto
  Pobyt možný i přes Léto

od 2 990 Kč

Běžná cena: 4 450 - 10 150 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  2 990 Kč
 • 3 noci
  4 540 Kč
 • 5 nocí
  7 590 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,1

Velmi dobré hodnocení

18 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

10

Krásný udržovaný penzion v pěkném prostředí. Všude jsme se setkali s čistotou. Vybavenost pokojů byla na velice slušné úrovni. Ocenili jsme pestré a bohaté snídaně. Večeře, podle našeho výběru, byly vždy na úrovni. Penzion Hortenzie předčil naše očekávání a opuštěli jsme ho s maximálním...

Jiří, 3. srpna 2020

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby


10

Byli jsme velice spokojeni, jen nás trošku zlobilo zázemí v koupelně, špatně odtékal odpad a WC šlo špatně splachovat, jinak bylo vše super. Taky nás trošku mrzelo, že restaurace a to i v okolí byli otevřeny jen od středy či čtvrtka do neděle.

Miroslav, 4. srpna 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby

Kontakt

Penzion Hortenzie

Družstevní 335
351 01 Františkovy Lázně
+420 731 446 540


www.penzion-hortenzie.com/cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

2
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

5
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

23
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

27
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

29
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

30
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

34
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

36
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

43
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

45
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

53
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

Mohlo by Vás zajímat