Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Samostatná jízda v supersportu nebo duel závodních speciálů na uzavřeném polygonu Automotodromu

LokalitaShowcars, Brno, Most (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Představte si, jak se tváří dítě, kterému uprostřed hračkářství řeknete, že si může vybrat, co chce. Přesně tak se tváří všichni klienti Showcars když u nich absolvují zážitkovou jízdu. Otestujte své řidičské schopnosti a poznejte emoce ryzí rychlosti za volantem závodních speciálů. Subaru WRX STI, Mitsubishi Lancer EVO či Porsche 911 vyzkoušíte bezpečně na uzavřeném okruhu v Mostě nebo v Brně.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Projížďka ve vysněném závoďáku na malém okruhu
  Projížďka ve vysněném závoďáku na malém okruhu
 • V ceně havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu
  V ceně havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu
 • Instruktáž a seznámení se závodním vozem
  Instruktáž a seznámení se závodním vozem
 • Lokalita: Most nebo Brno
  Lokalita: Most nebo Brno
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek

od 1 999 Kč

Běžná cena: 5 500 - 9 500 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Vyberte si z následujících 12 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Showcars

Ostrovačická 935/63
641 00 Brno – Žebětín
+420 720 173 408

info@showcars.cz
www.showcars.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Showcars - Autodrom MOST

Hořanská cesta 205
435 02 Most - Souš
+420 702 173 469

info@showcars.cz
www.showcars.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

11
km
Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno

Máte rádi pivo? Tak neváhejte a zamiřte přímo do pivovaru Starobrno. Poseďte s přáteli a užijte si chuť skvělého piva a spoustu zábavy. Historie pivovaru sahá již do roku 1325.

11
km
Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

12
km
Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

12
km
Vila Tugendhat

Vila Tugendhat

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

12
km
Richard Adam Gallery

Richard Adam Gallery

Pokud jste milovníky moderního umění, nesmíte ani vy chybět na výstavě děl vycházejících umělců. Jsou zde vystavována díla od 80. let 20. století. Objevuje se tu abstrakce,... Víc grafika, sklo a spousta dalšího…

13
km
Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

15
km
Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

15
km
Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

21
km
Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšť nad Oslavou je původně gotický hrad, který byl později příslušníky rodu Žerotínů přestavěn na renesanční zámek. V roce 1949 byl zámek zpřístupněn veřejnosti a byla v... Víc něm instalována kolekce tapisérií.

23
km
Zámek Blansko

Zámek Blansko

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

28
km
Propast Macocha

Propast Macocha

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.

28
km
Zámek Lysice

Zámek Lysice

První zmínka o zámku je již ze 14. století. Renesanční podobu získal na konci 16. století. Barokní dostavby se řadí mezi roky 1705–1711. Zámek prošel úpravami i v polovině století... Víc devatenáctého. Nyní zámek spravuje Národní památkový ústav.

Mohlo by Vás zajímat