9,2

Vynikající hodnocení
(176 hodnocení)

Od jara do podzimu v Janských lázních z hotelu Vladimír s polopenzí, Stezkou v korunách stromů v ceně a platností do října 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Vladimír, Krkonoše - Jánské Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Chcete si užít Krkonoše přímo v Janských Lázních a nemáte kde přespat? Ptejte se po Vladimírovi - je to sympaťák a kromě ubytování se v hotelu Vladimír i dobře najíte. Příjemný bonus je volná vstupenka na populární Stezku v korunách stromů s jedinečnými výhledy na Krkonoše. Pěší výlety jsou dobrovolné, protože hotel je jen 100 m od lanovky na Černou horu.

Dovolená v Krkonoších je ten pravý výběr pro milovníky turistiky či cyklistiky. Pokud i Vás láká spousta zajímavých cest za výlety a novými zážitky, tak neváhejte a ubytujte se ve tříhvězdičkovém Hotelu Vladimír v Janských Lázních. Těšit se můžete na útulné pokoje, příjemný personál a lahodnou polopenzi.

Ubytování

Ubytováni budete v útulných a především pohodlných pokojích. Každý z pokojů obsahuje vlastní sociální zařízení a koupelnu. K dispozici Vám bude také připojení k Wi-Fi síti a satelitní televize. Do pokojů je možné přidat přistýlku.

Gastronomie

Pobytem Vás bude také doprovázet lahodná polopenze, která se skládá z bohatých bufetových snídaní a chutných tříchodových večeří. Kapacita restaurace dělá 45 míst. V teplých obdobích je k dispozici také venkovní terasa s 50 místy. V letní sezoně zde každých 14 dní hraje živá hudba.

Tipy na výlety

Pokud se těšíte především na zajímavé výlety, máme pro Vás několik bezva tipů.

ZOO Dvůr Králové nad Labem

Zoologická zahrada je zaměřena především na africká zvířata. Prosadil si to Josef Vágner v 60. letech 20. století. Součástí ZOO je také galerie obrazů Zdeňka Buriana, který se proslavil svými ilustracemi pravěku.

Hospital Kuks

Hospital Kuks byl vystavěn v barokním slohu v letech 1692–1724. Postavil ho majitel panství František Antonín Špork. Veškerou sochařskou výzdobu navrhl a zrealizoval známý český sochař Matyáš Bernard Braun se svou dílnou.

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Janské Lázně - krásné výlety v Krkonoších
  Janské Lázně - krásné výlety v Krkonoších
 • Přímo u Lanovky na Černou horu, Stezka v korunách stromů
  Přímo u Lanovky na Černou horu, Stezka v korunách stromů
 • Dětský koutek
  Dětský koutek
 • Restaurace s místní i mezinárodní kuchyní
  Restaurace s místní i mezinárodní kuchyní
 • Parkování u hotelu
  Parkování u hotelu

od 3 790 Kč

Běžná cena: 4 550 - 8 310 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3790 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3790 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

176 hodnocení

132 zákazníků doporučuje

10

Velmi útulný hotel v blízkosti stezky i centra. Vynikající strava a příjemný personál. byli jsme mimo sezónu a mohu jen doporučit.

Dagmar, 29. října 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 3 dny/2 noci pro 2 osoby


10

Byl to moc pěkný pobyt.Spokojeni jsme byli jak s jídlen, ćistotou, příjemný personál.Moc pěkné prostředí.Moc jsme si to užívali a vše na výbornou.

Lenka, 29. října 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 5 dní/4 noci pro 2 osoby

Kontakt

Hotel Vladimír

Hotel Vladimír

Černohorská 305
54225 Janské Lázně
+420 773 514 350

hotelvladimir@gmail.com
www.hotel-vladimir.eu

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

700
m
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Trasa o délce více jak 1500 m v srdci Krkonoš nabízí výhled ze 45 metrů vysoké věže. Některé ze stromů v okolí jsou staré přes 150 let. K dispozici je také naučné centrum, velké... Víc množství infotabulek a nechybí ani občerstvení založené na místní kuchyni. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

4
km
Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

5
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

8
km
Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

9
km
Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

10
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

10
km
Zřícenina Rechenburk

Zřícenina Rechenburk

Vznik hradu spadá do 2. poloviny 13. století. Hrad zanikl po odchodu rodu z Trutnovska na přelomu 13. a 14. století. Jádrem býval vnitřní hrad kruhové podoby s valy a příkopy. Na... Víc severozápadní straně spatříte skalní útvary, které bývaly součástí opevnění.

11
km
Františkánský klášter Hostinné

Františkánský klášter Hostinné

V areálu kláštera naleznete Městské muzeum, které je věnováno historii františkánů, rodákům a významným osobnostem města. Klášter byl vystavěn v roce 1684 a je jedinou dochovanou... Víc památkou po významném architektovi z barokního slohu Wolfgangu Dienzenhoferovi.

11
km
Zámek Vrchlabí

Zámek Vrchlabí

Jde o renesanční památku a dominantu města. Dříve byl zámek obklopen vodním příkopem, který dosahoval do šířky až dvanáct metrů. Do zámku se vstupovalo třemi mosty. V dnešní době... Víc si můžete prohlédnout a projít alespoň zámecký park.

12
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

12
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

13
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

Mohlo by Vás zajímat