Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Luxusní pobyt v Lednicko-valtickém areálu se snídaní či polopenzí a vstupem do wellness

LokalitaProsecco Residence Marko, Valtice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Dobré víno, historické památky a krásná krajina, to je Morava. A její krásy a atmosféru si můžete nyní užít i vy. V Prosecco Residence Marko, kde je cinkání sklenic s valtickým vínem na denním pořádku, vás čeká nejen luxusní ubytování, ale i neomezený wellness a snídaně či polopenze. Milovníci aktivního odpočinku si budou pochvalovat i jeho polohu, která je kousek od Valtic či zámku Lednice.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Neomezený vstup do bazénu a vířivky
  Neomezený vstup do bazénu a vířivky
 • Zapůjčení osušky, županu a ručníků zdarma
  Zapůjčení osušky, županu a ručníků zdarma
 • Pobyt se snídaní či polopenzí
  Pobyt se snídaní či polopenzí
 • Parkování zdarma
  Parkování zdarma
 • Zámek Lednice, Mikulov, Zámek Valtice
  Zámek Lednice, Mikulov, Zámek Valtice

od 5 590 Kč

Běžná cena: 6 990 - 26 165 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5590 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  5 590 Kč
 • 3 noci
  8 380 Kč
 • 4 noci
  11 170 Kč
 • 5 nocí
  13 960 Kč
 • 6 nocí
  16 750 Kč
 • 7 nocí
  19 540 Kč
 • 2 noci
  6 990 Kč
 • 3 noci
  10 390 Kč
 • 4 noci
  13 790 Kč
 • 5 nocí
  17 190 Kč
 • 6 nocí
  20 590 Kč
 • 7 nocí
  23 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5590 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Prosecco Residence Marko

Prosecco Residence Marko

Úvaly 9
691 42 Valtice
+420 608 200 451

info@residencemarko.cz
www.residencemarko.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

7
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

8
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

8
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

10
km
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

12
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

19
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

20
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

30
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

34
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

35
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

35
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

Mohlo by Vás zajímat