Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Krásy Krkonoš z Hotelu Šedý Vlk *** v centru Harrachova s polopenzí, bazénem a platností do podzimu 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Šedý vlk, Krkonoše - Harrachov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Vlk z Harrachova rozhodně není žádný samotář ani buran z lesa se zablácenými tlapkami. A už vůbec se nemusíte bát ho nechat o samotě s dětmi. Sympatický společník v centru Harrachova vás nechá řádit ve svém bazénu, tělocvičně, u kulečníku a děti na velkém hřišti. A liška v Harrachově nedává dobrou noc, ale zve na stezku plnou atrakcí pro děti, jen kousek od Mumlavských vodopádů.

O hotelu

Z hotelu Šedý Vlk, který se nachází přímo v centru města, naproti Infocentru, to máte jen kousek k lanovce na Čertovu horu, odkud se výborně značenými turistickými stezkami dostanete zpět dolů. Nebo si vyrazte příjemnou procházkou k Mumlavským vodopádům a k Liščí stezce. Adrenalinové aktivity na vás čekají opačným směrem a zábava, relax a skvělé jídlo přímo v hotelu. Potřebujete k vaší dovolené v Krkonoších víc?

 

Ubytování 

Šedý Vlk nabízí ubytování pro 89 osob v sedmnácti dvoulůžkových, osmi třílůžkových a pěti čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a některé pokoje disponují vlastní malou terasou s výhledem na okolí.

 

Stravování v hotelu

Restaurace hotelu nabízí snídaně formou švédských stolů, podávané v době od 7:00-9:30 hodin, bohaté večeře zahrnují předkrm či polévku, hlavní chod (3 jídla na výběr), salát a zákusky formou bufetu. V nabídce nechybí ani dětské porce za sníženou cenu.

Volný čas

Při špatném počasí nebo po dnu plném sportu můžete relaxovat v bazénu, sauně, při ping-pongu, pobavit se s rodinou nebo přáteli hrou billiardu a kulečníku. K dispozici je vám i malá tělocvična.

Pro děti

Nejen v hotelu, ale i blízkém okolí je dostatečné vyžití pro vaše děti, ať už malé či větší. Přímo v hotelu je dětský koutek. První dětské hřiště je od hotelu vzdáleno 100 m a mírná sjezdovka přímo u hotelu je v létě využívána pro zážitkové sjezdy na terénních tříkolkách. Vlek vás vyveze nahoru a pak šupem zpátky.

Hotel Šedý vlk má navíc u restaurace venkovní terasu, která sousedí s dětským hřišťátkem a pískovištěm.

Tipy na výlet

Harrachov nabízí spoustu turistických atrakcí, doporučujeme vám například: Ski muzeumHornické muzeumMuzeum sklaMinipivovar nebo Sklárnu. Přímo v objektu harrachovské sklárny je historická brusírna sklamalý pivovar. Vedle sklárny je kaple se skleněným zvonkem, který je 50 cm vysoký a váží 10 kg! Dalším unikátem je pak ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem.

V bezprostředním okolí se vám nabízí ideální podmínky pro pěší a cykloturistiku, při čemž si určitě nenechte ujít nedaleké Mumlavské vodopády, u kterých se nachází zmiňovaná Liščí stezka pro děti, dlouhá jen 0,5 km, za to plná atrakcí a zajímavých informací nebo se vydejte  do Bozkovských dolomitových jeskyní, kde si během poutavého výkladu prohlédnete unikátní výzdobu stěn a stropů, tvořenou římsami, lištami a mřížkami vypreparovaného křemene a na úplném konci spatříte největší podzemní jezero v Čechách poseté mincemi od turistů. 

Zážitkovým výletem pro vás dozajista bude i výjezd lanovkou na Čertovu horu, kde se před vámi rozprostřou hory v celé své kráse. Ve stánku se můžete občerstvit a dolů se vydat třeba jednou z turistických cest.

Adrenalin a zábava

Lanové centrum Harrachov se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou a rozkládá se na ploše cca 5.500 m2 čistě v přírodě. Na překážky rozmanité hřiště pro Vás bude pořádnou výzvou. 

Bobová dráha Harrachov umožňuje vrcholně adrenalinový zážitek z jízdy. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Monkey Park Harrachov je 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami, situované přímo v areálu a z části, 84 m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov. Monkeypark je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. 

Golf v Harrachově nabízí jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses“. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n. m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 

www.hotel-sedy-vlk.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo u lanovky na Čertovu horu
  Přímo u lanovky na Čertovu horu
 • 100 metrů velké dětské hřiště
  100 metrů velké dětské hřiště
 • Parkování zdarma u hotelu
  Parkování zdarma u hotelu
 • K dispozici ping pong, biliard, tělocvična
  K dispozici ping pong, biliard, tělocvična
 • 1 hodina v bazénu pro oba
  1 hodina v bazénu pro oba

od 3 290 Kč

Běžná cena: 5 525 - 16 575 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodov

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 590 Kč
 • 4 noci
  5 590 Kč
 • 5 nocí
  6 590 Kč
 • 6 nocí
  7 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 612 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Šedý vlk

Hotel Šedý vlk

Harrachov 151
51246 Harrachov
+420 481 320 038

recepce@hotel-sedy-vlk.cz
http://www.hotel-sedy-vlk.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

700
m
Sklářské muzeum Harrachov

Sklářské muzeum Harrachov

Muzeum skla se nachází hned u harrachovské sklárny. Uvidíte historicky ucelenou sbírku skla, vyrobeného v místní sklárně. Naleznete zde více jak 5000 exponátů. Je to největší... Víc sbírka v České republice.

2
km
Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum a štola jsou otevřeny od března roku 2003. V muzeu uvidíte spoustu fotografií dokumentujících těžbu. Harrachovské ložisko je známé již od poloviny 18. stole... Víctí. Hlavní žilná výplň je tvořena fluoritem, barytem, galenitem a křemenem.

2
km
Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád

Mumlavské vodopády vytváří řeka Mumlava. Celková výška vodopádu dosahuje ke dvanácti metrům. Pod vodopády se tvoří tzv. obří hrnce, které vznikají pohybem vody a kamínků. Některé... Víc hrnce mají až šest metrů. Jedná se o jeden z nejvodnatějších vodopádů v Česku. V zimně zamrzá a stává se z něj ledopád. Nejvíce vody je zde v období tání.

5
km
Rozhledna Štěpánka

Rozhledna Štěpánka

Rozhledna byla vystavěna v novogotickém stylu v letech 1847 až 1892. Je to kamenná stavba na vrcholu Hvězda, který je vysoký 959 metrů. Rozhledna samotná je vysoká 24 metrů. Její... Víc stavbu zahájil kníže Camill Rohan. Přímo pod rozhlednou se povedlo v roce 2011 plně zrekonstruovat veliký kamenný maltézský kříž.

7
km
Skalní vyhlídka Strážník

Skalní vyhlídka Strážník

Jde o vyhlídkové místo v Krkonoších u Rokytnice nad Jizerou. Vyhlídka je ve výšce 778 metrů nad mořem. Dostanete se sem pouze pěšky. Vydejte se po žluté turistické trase a až... Víc dorazíte na křižovatku žluté a červené, odbočte doprava a červená vás vyvede až na vrchol vyhlídky.

7
km
Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Maják Járy Cimrmana je nejmladší dřevěná rozhledna Jizerských hor. V budově pod rozhlednou se nachází muzeum Járy Cimrmana, které bylo otevřeno spolu s Majákem. Rozhledna byla... Víc postavena v letech 2011 až 2013.

9
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

9
km
Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky je národní přírodní rezervace. Oblast je chráněná z důvodu ochrany porostů, květeny, rašelinišť a krajinných útvarů. Chráněným územím protéká potok Jizerka.

10
km
Rozhledna Tanvaldský Špičák

Rozhledna Tanvaldský Špičák

Kamennou rozhlednu postavili na Tanvaldském Špičáku (831 m. n. m.) v roce 1909 a o rok později zde otevřeli i turistickou chatu s restaurací. Najdete ji necelé tři kilometry od... Víc centra Tanvaldu a vystoupáte po ní 69 schodů

10
km
Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Můžete se zde dozvědět historii Vysoké nad Jizerou a prohlédnout si bohaté a kvalitní sbírky lidového umění. Muzeum bylo založeno roku 1930. Hlavním vystavovaným kouskem je... Víc pohyblivý betlém kováře Jana Metelky.

12
km
Nístějka (Krkonoše)

Nístějka (Krkonoše)

Nístějka je přístupná po žluté turistické značce od Vysokého nad Jizerou. To, co z hradu zbylo je chráněno jako kulturní památka České republiky. První zmínky o hradu se datují do... Víc první poloviny 13. století a půdorysně odpovídají hradům valdštejnským.

12
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

Mohlo by Vás zajímat