Dárkové poukázky do Thermal Parku Vrbov s extra dlouhou platností

Thermal Park Vrbov, Vrbov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dárkové poukázky do Thermal Parku Vrbov s extra dlouhou platností

LokalitaThermal Park Vrbov, Vrbov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 26.12.2021 dle dostupnosti.

Lidské tělo jako každý organismus na zemi potřebuje regeneraci. V Thermal Parku Vrbov si ji můžete dopřát celoročně. Sedací bazén s proudy tekoucí vody a 38 °C vás příjemně rozehřeje a průplavový bazén s masážními tryskami dokonale rozmasíruje ztuhlé svalstvo. Takový zasloužený relax můžete bez obav darovat i svým blízkým, dárkové poukázky totiž platí až do prosince 2021.

celoroční bazény

bazén teplota vody Druh vody umístění
plavecký bazén 26 - 28 ° C termální voda     exteriér
sedací bazén 36 - 37 ° C termální voda exteriér
průplavové bazén 32 ° C čirá voda exteriér
motýl 36 - 37 ° C termální voda exteriér

geotermální voda

Geotermální voda se čerpá ze dvou vrtů z hloubky 1742 m vrt č. 1 a 2502 m vrt č. 2. Povrchová teplota geotermální vody z vrtu č.1 je 56 ° C a vrtu č. 2 59 ° C. Chemické složení geotermální vody je vápenato-hořečnatá, hydrogen-uhličitanová, síranová, teplá, hypotonická. Hodnota celkové mineralizace 3,7 - 3,9 g / l pro vrt č. 1 a 3,9 - 4,1 g / l pro vrt č. 2.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Darujte bez obav s extra dlouhou platností
  Darujte bez obav s extra dlouhou platností
 • 4 celoroční bazény s teplotou vody 26 až 38 ° C
  4 celoroční bazény s teplotou vody 26 až 38 ° C
 • Geotermální voda z hloubky země se silou přírody
  Geotermální voda z hloubky země se silou přírody
 • Kompletně zrekonstruované sociální zařízení a nové parkoviště
  Kompletně zrekonstruované sociální zařízení a nové parkoviště
 • Mezi Popradem a Kežmarku, 20 km od hřebenů Vysokých Tater
  Mezi Popradem a Kežmarku, 20 km od hřebenů Vysokých Tater

Ukončené
od 560 Kč

Běžná cena: 560 - 1 120 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 828 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

Vrbov 299
059 72 Vrbov


www.termalnekupalisko.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

700
m
Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

V areálu oblíbeného termálního parku ve Vrbově najdete 10 bazénů, z toho jsou čtyři dětské. Teplota vody v bazénech je od 26 °C do 38 °C. Koupaliště je otevřeno celoročně.

5
km
Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

6
km
Kežmarský hrad

Kežmarský hrad

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

6
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

9
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkem 13 bazénů s teplotou vody od 30 do 38 °C. Kromě toho zde najdete velké množství vodních atrakcí, saun, procedury pro krásu a zdravý životní styl,... Víc tradiční i thajské masáže a moderní léčebnou metodu při velmi nízké teplotě - kryoterapii.

10
km
Zámeček Strážky

Zámeček Strážky

Zámeček je skvostem renesanční architektury na Slovensku. Postaven byl na základech gotického hradu, který údajně vznikl na rozvalinách kláštera templářů. V prostorách zámečku... Víc jsou stále expozice, konají se zde hudebně-dramatické a vzdělávací programy.

10
km
Aquaspa Gánovce

Aquaspa Gánovce

Gánovské lázně patřily mezi nejstarší na Slovensku. Léčebné prameny se v této obci datují už od roku 1549. Lázně pomáhají především při kožních problémech, problémech pohybového... Víc aparátu, pooperačních stavech, zažívacích potížích, revmatismu i cukrovce.

13
km
Levočská dolina

Levočská dolina

Pro návštěvníky jsou k dispozici 4 vleky a jeden dětský lanový vlek. Všechny sjezdovky (270m, 850m, 1050m, 1130m) jsou zasněžované. Vybavenost střediska nabízí parkoviště, ski... Víc servis, lyžařskou školu a školku a půjčovnu lyží. Pro běžkaře je k dispozici 10 km trati.

13
km
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

14
km
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

14
km
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

14
km
Dolina Suchá Belá

Dolina Suchá Belá

Suchá Belá je asi nejvíce navštěvovanou dolinou Slovenského ráje. Čeká tu na vás množství vodopádů, více nebo méně vysokých žebříků a lávek. Na krátkém úseku čtyř kilometrů... Víc překonává výškový rozdíl až 400 metrů.