Zima a jaro v luxusním Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** s polopenzí, wellness a procedurami

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Nová Role - Karlovy Vary

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(138 hodnocení)

Zima a jaro v luxusním Zámku Lužec Spa & Wellness Resort**** s polopenzí, wellness a procedurami

LokalitaZámek Lužec Spa & Wellness Resort ****, Nová Role - Karlovy Vary (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort**** stylizovaný do loveckého zámku vám nabídne luxus hodný králů a královen. A pokud byste se snad jako panovník necítili, tak vám pobyt v místním wellness rozhodně změní názor. Nově si můžete dopřát unikátní 40 minutovou speleoterapii ve Speleo místnosti nebo si celý váš pobytový balíček sestavit sami dle toho, čemu na své dovolené dáte přednost.

O Hotelu

SPA hotel Zámek Lužec**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV. vás svým vzhledem a zařízením interiérů přenese do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem relaxačních programů.

Prožijte tu svou vysněnou pohádku, ochutnávejte jídla, připravená jak podle starodávných, tak i podle moderních receptů. Hotel nedaleko Karlových Varů Vám nabídne neopakovatelnou dovolenou, která Vám dodá sílu, dobrou náladu a zpestří Vaše společné chvíle.

Hotel je stylizovaný do podoby loveckého zámečku tak, aby připomínal lovecká sídla šlechticů. Masivní dveře se starým kováním, starožitné lampy, rytířská brnění, erby královských rodů a lovecké trofeje – každý detail interiéru je promyšlený tak, aby hosté byli obklopeni epochou rytířů a králů. Idyla malebné přírody a mystické ticho je rušeno pouze zpěvem ptáků.

Ubytování

SPA hotel Zámek Lužec**** disponuje celkem 62 pokoji s různou úrovní vybavení, jedinečnou atmosférou která zdůrazňuje jejich originalitu.

Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickým systémem čipových karet, který bdí nad Vaším bezpečím a chrání Váš majetek. Pokojový nábytek je vyroben z masivního dřeva. Mimo toto je vybaven každý jednotlivý pokoj koupelnou se sprchou, satelitní televizí, telefonem, internetovým připojením a pokojovým trezorem. 

Restaurace

Atmosféra zdůrazněná originálním designem má své pokračování i v interiérech restaurací, kde se prolíná slavná historie éry českých vládců Karla IV., Václava II. a Rudolfa II.

V těchto dobových prostorách si můžete vychutnat pokrmy připravené podle starodávných receptur v peci Tandoor, tak i podle soudobých gastronomických trendů. Výběr míst k posezení je opravdu velký - Středověká krčma s venkovními altány, Královská restaurace salonek Václava II. a Lobby bar s venkovní terasou. 

V přízemí SPA hotelu Zámek Lužec**** se nalézá multifunkční balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš pobyt i odpočinek.

Bazén, fitness, procedury

Hostům jsou k službám připraveni wellness specialisté i maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.

Wellness procedury přispívají k celkové relaxaci, k udržení dobré psychické a fyzické kondice a k dosažení úplné emocionální a fyzické rovnováhy.

 • Římská sauna
 • Finská sauna
 • Hammam - turecká parní lázeň
 • Kneippův chodník
 • Bazén s protiproudem
 • Jacuzzi pro 2 osoby

Světoznámé Karlovy Vary, 12 km od hotelu

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších a tradičních lázeňských středisek ve střední Evropě, do kterého míří hosté z celého světa čerpat sílu z léčivých pramenů.Město Karlovy Vary je známé pro svých 12 horkých pramenů a patří k nejznámějším a nejtradičnějším střediskům na světě. Ochutnat zde můžete slavné ozdravující prameny jako například Hadí, Libušin nebo pramen Mlýnský. Příjemné posezení v parku nabídnou Dvořákovy sady, ale i lavičky různě umístěné v místních lesích, kde Vás cesty dovedou ke známým vyhlídkám s panoramatickými výhledy na Karlovy Vary. 

Karlovarské kolonády

 • Mlýnská kolonáda - Pseudorenesanční kamenná kolonáda byla postavena v letech 1871-1881 podle projektu vynikajícího českého architekta Josefa Zítka. V interiéru největší karlovarské kolonády vyvěrá celkem pět minerálních pramenů: Mlýnský pramen, pramen Rusalka, Pramen knížete Václava, pramen Libuše a Skalní pramen.
 • Sadová kolonáda - Zdobená montovaná litinová kolonáda je posledním pozůstatkem koncertní a restaurační haly zvané Blanenský pavilon. Od roku 2001 zde vyvěrá Hadí pramen a z prostoru kolonády je rovněž přístupný vývěr Sadového pramene v suterénu Vojenského lázeňského ústavu.
 • Tržní kolonáda - Bohatě vyřezávaná, dřevěná kolonáda ve švýcarském stylu. V interiéru Tržní kolonády vyvěrají celkem tři minerální prameny: Pramen Karla IV., Dolní Zámecký pramen a Tržní pramen.
 • Zámecká kolonáda - Pouze klientům přístupné Zámecké lázně vznikly na počátku 21. století přestavbou secesní Zámecké kolonády. Volně přístupný zůstal pouze altán s vývěrem Horního zámeckého pramene, Dolní zámecký pramen byl sveden do prostoru Tržní kolonády.
 • Vřídelní kolonáda - Moderní prosklená železobetonová kolonáda ve funkcionalistickém slohu z roku 1975 kryje nejoblíbenější karlovarský minerální pramen. Gejzír Vřídla zde v samostatném pavilonu vystřikuje až do výšky 12 metrů. 
 • Altán pramene Svoboda - Vývěr pramene, nazývaný od roku 1946 pramen Svoboda, situovaný přímo v altánu na hlavním lázeňském korzu, je častou zastávkou návštěvníků Karlových Varů.
 • Altán Aloise Kleina - Štěpánčin pramen železnaté kyselky se následně stal díky svému složení významnou součástí pitné kúry lázeňských hostů. Na počátku 20. století však vývěr pramene zanikl.

Můžeme-li Vám doporučit výlet, určitě zavítejte na rozhlednu Dianu, která je zároveň jednou z největších atrakcí. K místu Vás doveze lanovka a ze samotné rozhledny budete mít Karlovy Vary jako na dlani. Návrat na kolonádu doporučujeme pěšky, neboť se projdete místy spjatými dle legend se založením Karlových Varů. 

Svůj pobyt můžete zpestřit projížďkou v kočáře taženém koňským spřežením vedoucí kolem překrásných míst a historických budov. 

Lázeňský trojúhelník se svými TOP místy

Nejzápadnější kout naší republiky je zcela unikátním místem s největším výskytem minerálních a termálních pramenů nacházející se v lázeňském trojúhelníku tří nádherných měst. Karlovy Vary jsme Vám představili, dalším lázeňským cílem mohou být Františkovy Lázně, které proslavila socha Františka, skvostné parky i oblíbené Aquacentrum Agricola a v Mariánských Lázních Vás okouzlí zpívající fontána.

Atraktivní jsou i další místa pro výlety jako stvořená, zmiňme krásný zámek Bečov, který patří k nejznámějším zámkům západních Čech a který střeží relikviář sv. Maura, po korunovačních klenotech druhé nejcennější památky na území Česka, za návštěvu stojí však také zámek Loket, přezdívaný perlou na řece Ohři.

www.zamek-luzec.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Neomezené využití wellness centra
  Neomezené využití wellness centra
 • 3 procedury v ceně pro oba u varianty na 3 noci
  3 procedury v ceně pro oba u varianty na 3 noci
 • Novinka - unikátní speleo terapie
  Novinka - unikátní speleo terapie
 • Klidné místo obklopené přírodou
  Klidné místo obklopené přírodou
 • 12 km od Karlových Varů
  12 km od Karlových Varů

Ukončené
od 2 990 Kč

Běžná cena: 6 400 - 16 900 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

138 hodnocení

108 zákazníků doporučuje

10

Vše super!!!

Jan, 10. ledna 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dvě osoby


10

Pobyt jsme si moc užili

Jana, 7. prosince 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dvě osoby

Kontakt

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort ****

Lužec 1
36225 Nová Role
+420 353 103 111

reception@zamek-luzec.cz
http://www.zamek-luzec.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

14
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

15
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

15
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

16
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

17
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

21
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

26
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

28
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

34
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

34
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

35
km
Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.

Mohlo by Vás zajímat