Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Celoroční pobyt v hotelu Harmonie v Luhačovicích s polopenzí či all inclusive a wellness

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Harmonie***, Luhačovice (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Uprostřed kouzelné přírody, nedaleko Luhačovické přehrady se nachází hotel jenž vám přinese harmonii těla i duše. Hotel Harmonie vám nabízí polopenzi či all inclusive pobyt se vstupem do hotelového vyhřívaného bazénu, sauny a s možností procedur. Po relaxu ve wellness můžete navštívit samotné město Luhačovice, známé díky prameni Vincentka nebo jen posedět na terase s krásným výhledem.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel Harmonie*** na okraji Luhačovic
  Hotel Harmonie*** na okraji Luhačovic
 • Vyhřívaný bazén, sauna, fitness
  Vyhřívaný bazén, sauna, fitness
 • Zážitkové procedury v ceně
  Zážitkové procedury v ceně
 • Terasa s vyhlídkou do okolní krajiny
  Terasa s vyhlídkou do okolní krajiny
 • Blahodárné minerální prameny
  Blahodárné minerální prameny

od 3 690 Kč

Běžná cena: 4 500 - 21 900 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3690 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 06.03.2021 o 00:08.

Vyberte si z následujících 4 možností

 • 2 noci
  5 199 Kč
 • 3 noci
  7 299 Kč
 • 4 noci
  9 399 Kč
 • 5 nocí
  11 499 Kč
 • 2 noci
  5 599 Kč
 • 3 noci
  7 799 Kč
 • 4 noci
  9 999 Kč
 • 5 nocí
  12 199 Kč
 • 6 nocí
  14 399 Kč
 • 7 nocí
  16 599 Kč
 • 2 noci
  3 690 Kč
 • 3 noci
  5 640 Kč
 • 4 noci
  7 590 Kč
 • 5 nocí
  9 540 Kč
 • 2 noci
  4 190 Kč
 • 3 noci
  6 140 Kč
 • 4 noci
  8 090 Kč
 • 5 nocí
  10 040 Kč
 • 6 nocí
  11 990 Kč
 • 7 nocí
  13 940 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3690 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 536 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Harmonie***

Hotel Harmonie***

Jurkovičova alej 857
76326 Luhačovice
577 117 882, 778 470 033

rezervace@hotel-harmonie.cz
http://www.hotel-harmonie.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

18
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

22
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

28
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

29
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

32
km
Trenčianský hrad

Trenčianský hrad

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

32
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

32
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

34
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

34
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

34
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

37
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

37
km
Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně se nacházejí v nádherném prostředí Strážovských vrchů. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Sláva místních lázní je založena na... Víc pěti pramenech léčivé sádrově-sirné vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobně jako většina velkých lázní, i Trenčianské Teplice jsou významným kulturním centrem, ve kterém se pořádají kulturní akce národního i mezinárodního významu. Nejpopulárnější a nejvýznamnější akcí současnosti je však festival filmů o umění Art film.

Mohlo by Vás zajímat