Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Krušné hory s ubytováním a polopenzí v hotelu Svatý Hubert v centru Božího Daru

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaSvatý Hubert, Krušné Hory - Boží Dar (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Svatý Hubert a Boží Dar nebude příběhem s náboženskou tématikou, ale pojmenovává malebný hotel v nejvyšším městě v Čechách, kde si užijete skvělou dovolenou plnou zážitků. Sbírat je můžete začít třeba při výšlapu na Stezku v korunách stromů nebo na Ježíškově cestě, která nadchne i ty nejmenší výletníky. Zábavu pro celou rodinu zajistí i celoročně otevřená bobová dráha.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v centru krušnohorského městečka Boží Dar
  Hotel v centru krušnohorského městečka Boží Dar
 • Parkování , Wifi a zvířata zdarma
  Parkování , Wifi a zvířata zdarma
 • Polopenze pro oba
  Polopenze pro oba
 • Turistické a cyklo trasy, lanovky
  Turistické a cyklo trasy, lanovky
 • Klínovec, bobová dráha, Ježíškova cesta, muzeum Boží Dar
  Klínovec, bobová dráha, Ježíškova cesta, muzeum Boží Dar

od 1 990 Kč

Běžná cena: 3 320 - 8 200 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 16.05.2021 o 22:08.

Vyberte si z následujících 4 možností

 • 2 noci
  1 990 Kč
 • 5 nocí
  4 590 Kč
 • 2 noci
  2 390 Kč
 • 5 nocí
  5 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Svatý Hubert

Boží Dar 22
362 62 Boží Dar
+420 607 343 804

hubert55555@seznam.cz
svhubert.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

9
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

10
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

18
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

23
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

24
km
Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.

25
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

28
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

29
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

34
km
Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Příjemná procházka údolím, podél řeky Chomutovky, Vám poskytne právě Bezručovo údolí. Na udržovanou stezku se vydejte pěšky, na kole či na bruslích. V zimních měsících, když je... Víc údolí pod sněhovou přikrývkou, vytáhněte běžky. Bezručovo údolí je od roku 2002 vyhlášeno přírodním parkem.

34
km
Bungee Jumping Chomutov

Bungee Jumping Chomutov

Chcete si skočit z nejvyššího mostu v Česku z výšky 62 metrů? Přijeďte do severních Čech na most Hačka! Jedině tam je možná váhová kategorie pro Bungee Jumping od 40 kg do 160 kg... Víc od roku 2011. Jako jediný v ČR a v Evropě rovnéž nabízí od roku 2012 bezbariérový Bungee Jumping pro vozíčkáře.

35
km
Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Občanský pivovar v Chomutově nese ve svém názvu dvojici jmen Karásek a Stülpner. Oba byli nazýváni českými Jánošíky, nikdy nezabili člověka, pomáhali chudým a ublíženým. Pivovar... Víc byl založen v roce 2013.

Mohlo by Vás zajímat