Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

To nejlepší z Krušných hor v Božím Daru v penzionu Svatý Petr s polopenzí a platností až do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Svatý Petr, Krušné hory - Boží Dar (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Dostáváte rádi dárky? A svůj volný čas si chcete užívat v přírodě? Tak to je boží, protože teď si můžete užít to nejlepší z Krušných Hor přímo na Božím Daru. Milovníci aktivního odpočinku mohou vybírat hned z několika turistických tras nebo se v doprovodu krásné krušnohorské krajiny nechat zavést až do sesterské německé obce Oberwiesenthal. Zábavná stezka Ježíškova cesta bude bavit i vaše děti.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo na Božím Daru
  Přímo na Božím Daru
 • Rašovické skály, Ježíškova cesta, Blatenský příkop
  Rašovické skály, Ježíškova cesta, Blatenský příkop
 • Polopenze pro oba
  Polopenze pro oba
 • Parkování zdarma
  Parkování zdarma
 • Zvířata zdarma
  Zvířata zdarma

od 1 990 Kč

Běžná cena: 3 600 - 8 900 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 25.07.2021 o 23:58.

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzion Svatý Petr

Boží Dar 6
36262 Boží Dar
+420731383005

sv.petr55@seznam.cz
penzion-svpetr.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

9
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

10
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

18
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

23
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

24
km
Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.

25
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

28
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

30
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

34
km
Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Příjemná procházka údolím, podél řeky Chomutovky, Vám poskytne právě Bezručovo údolí. Na udržovanou stezku se vydejte pěšky, na kole či na bruslích. V zimních měsících, když je... Víc údolí pod sněhovou přikrývkou, vytáhněte běžky. Bezručovo údolí je od roku 2002 vyhlášeno přírodním parkem.

34
km
Bungee Jumping Chomutov

Bungee Jumping Chomutov

Chcete si skočit z nejvyššího mostu v Česku z výšky 62 metrů? Přijeďte do severních Čech na most Hačka! Jedině tam je možná váhová kategorie pro Bungee Jumping od 40 kg do 160 kg... Víc od roku 2011. Jako jediný v ČR a v Evropě rovnéž nabízí od roku 2012 bezbariérový Bungee Jumping pro vozíčkáře.

35
km
Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Občanský pivovar v Chomutově nese ve svém názvu dvojici jmen Karásek a Stülpner. Oba byli nazýváni českými Jánošíky, nikdy nezabili člověka, pomáhali chudým a ublíženým. Pivovar... Víc byl založen v roce 2013.

Mohlo by Vás zajímat