Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Boží Dar v hotelu Zelený Dům, nedaleko Ježíškovy cesty s polopenzí​ a zapůjčením holí Nordic Walking

LokalitaHotel Zelený Dům, Krušné hory - Boží Dar (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.11.2021 dle dostupnosti.

Boží Dar je tu pro každého a teď navíc se skvělým ubytováním. Svou nadmořskou výškou 1028 metrů je nejvýše položeným městem ve střední Evropě a zároveň významným turistickým střediskem. Po malebné krušnohorské krajině vás provedou stovky kilometrů turistických a cyklistických tras. Hotel Zelený dům je navíc kulturní památkou, stojí již od roku 1542.

O hotelu

Starobylý hotel s dlouhou i pohnutou historií leží ve stylovém horském prostředí v nejvýše položeném městečku střední Evropy se jménem Boží Dar a nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou.

Hotel Zelený Dům patří mezi několik málo dochovaných kulturních památek Božího Daru. Jeho stáří dokládá například přeložený List uznání, který se datuje do roku 1542. Hotel byl poškozen při velkém požáru obce v roce 1808, kdy shořela většina domů. Rozsah škod je do dnešních dnů neznámý.

Ubytování

Stylu hotelu odpovídají rovněž rekonstruované interiéry. Všechny pokoje mají samostatné WC a sprchový kout, v hotelu je rozvod kabelové televize.

Restaurace

Restaurace i lobby bar jsou ideální pro odpočinek mezi túrami a načerpání nové energie. Jídelní i nápojový lístek obsahují širokou škálu teplých i studených pokrmů, řadu specialit, alkoholické i nealkoholické nápoje. U hotelu je venkovní terasa a parkoviště.

V teplých dnech vás nemine pohoda na letní terase, v létě i pravidelné venkovní grilování.

Zatímco se vaše děti zabaví v novém dětském koutku, vy si na terase vychutnáte odpolední siestu u kávy.

Výlety

V jarním období nabízí Boží Dar stovky kilometrů značených turistických a cyklo tras. Pěšky nebo s holami Nordic Walking můžete mimo jiné projít naučné stezky Božídarské rašeliniště a Blatenský příkop nebo si vyšlápnout na rohlednu Klínovec.

V obci Boží Dar dále naleznete tenisový kurt, prodejní halu, infocentrum a vlastivědné muzeum. Pro případ špatného počasí se tu naskýtá blízká sportovní hala, kryté bazény a další aktivity, například německý Oberwiesenthal (jen 5 min.) - bobová dráha, historický parní vláček, sport. hala, atd. Jen deset minut od obce se nachází Plešivec (rozhledna a lanový park), 10 minut Jáchymov (aquapark, muzeum, lanovka). Do Karlových Varů to máte jen 20 minut jízdy autem. 

Relaxovat a regenerovat s 10% slevou budete v bazénu nebo finské sauně v Aquacentru Agricola v lázních Jáchymov. V Aquacentru Agricola si můžete v kterémkoliv ročním období užít dvě 25 metrové plavecké dráhy, dále tobogán, rehabilitační bazének, finskou saunu s parním boxem, kneippův chodník, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem, kryokabinu či pobyt v solné jeskyni.

www.hotel-zelenydum.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Zrekonstruovaný historický hotel
  Zrekonstruovaný historický hotel
 • Láhev vína na pokoj
  Láhev vína na pokoj
 • Zapůjčení holí Nordic Walking a výlety na obou stranách hranice
  Zapůjčení holí Nordic Walking a výlety na obou stranách hranice
 • Dětský koutek
  Dětský koutek
 • Klínovec, Bobová dráha, Ježíškova cesta
  Klínovec, Bobová dráha, Ježíškova cesta

od 2 659 Kč

Běžná cena: 4 640 - 9 360 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2659 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  2 659 Kč
 • 3 noci
  3 899 Kč
 • 4 noci
  4 899 Kč
 • 2 noci
  2 799 Kč
 • 3 noci
  3 999 Kč
 • 4 noci
  4 999 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2659 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Zelený Dům

Boží Dar 46
36262 Boží Dar
+420 775055833

marek.haupt@atlas.cz
www.hotel-zelenydum.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

9
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

10
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

18
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

23
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

24
km
Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.

25
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

28
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

30
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

33
km
Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Příjemná procházka údolím, podél řeky Chomutovky, Vám poskytne právě Bezručovo údolí. Na udržovanou stezku se vydejte pěšky, na kole či na bruslích. V zimních měsících, když je... Víc údolí pod sněhovou přikrývkou, vytáhněte běžky. Bezručovo údolí je od roku 2002 vyhlášeno přírodním parkem.

34
km
Bungee Jumping Chomutov

Bungee Jumping Chomutov

Chcete si skočit z nejvyššího mostu v Česku z výšky 62 metrů? Přijeďte do severních Čech na most Hačka! Jedině tam je možná váhová kategorie pro Bungee Jumping od 40 kg do 160 kg... Víc od roku 2011. Jako jediný v ČR a v Evropě rovnéž nabízí od roku 2012 bezbariérový Bungee Jumping pro vozíčkáře.

35
km
Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov

Občanský pivovar v Chomutově nese ve svém názvu dvojici jmen Karásek a Stülpner. Oba byli nazýváni českými Jánošíky, nikdy nezabili člověka, pomáhali chudým a ublíženým. Pivovar... Víc byl založen v roce 2013.

Mohlo by Vás zajímat