Lázeňský pobyt s procedurami a polopenzí v Hotelu Hubert*** v klidné části Františkových Lázní s platností až do listopadu 2021

Hotel Hubert, Františkovy Lázně Hotel Hubert, Františkovy Lázně (mapa)

Cena od 3 890 Kč Koupit od 3 890 Kč

od 3 890 Kč

Běžná cena: 6 400 - 14 100 Kč

Nákupem získáte minimálně 3890 bodů

Věděli jste, že léčivé účinky pramenů ve Františkových Lázních byly známé už ve středověku? Objevte kouzlo nejmenších léčebných lázní v České republice v Hotelu Hubert s moderním Balneo provozem. Široká nabídka procedur zahrnuje masáže, zábaly a inhalace. Láhev vína či sektu taktéž podpoří vaše zdraví i dobrou náladu. Ke slavným léčivým pramenům je to pak od hotelu jen krátká procházka.

Uložit Sledovat Sdílet

8,6

Velmi dobré hodnocení

51 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel v klidné části lázní 400 m od centra Hotel v klidné části lázní 400 m od centra

Jedinečné podhorské klima Jedinečné podhorské klima

Výběrové procedury Výběrové procedury

Moderní balneo provoz Moderní balneo provoz

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících 3 možností

2 noci
3 890 Kč

3 noci
5 390 Kč

5 nocí
8 150 Kč

Nákupem získáte minimálně 3890 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Hubert

Věděli jste, že léčivé účinky pramenů ve Františkových Lázních byly známé už ve středověku? Objevte kouzlo nejmenších léčebných lázní v České republice v Hotelu Hubert s moderním Balneo provozem. Široká nabídka procedur zahrnuje masáže, zábaly a inhalace. Láhev vína či sektu taktéž podpoří vaše zdraví i dobrou náladu. Ke slavným léčivým pramenům je to pak od hotelu jen krátká procházka.

Objevte kouzlo nejmenších léčebných lázní v České republice, kde budete ubytováni v příjemném Hotelu Hubert, s moderním Balneo provozem, v klidné části na okraji Františkových Lázní. Relax dle Vašeho výběru v délce 3, 4 nebo 6 dní včetně polopenze, procedur a sektu na pokoji za skvělé ceny!

O hotelu

Lázeňský Hotel Hubert*** je obklopen z jedné strany rozlehlou zahradou a ze strany druhé velkorysým parkovacím stáním. Od centra lázeňského města je vzdálen klidnou pěší chůzí max. 10 min., k pramenům cca 7 min.

Ubytování

Ubytováni budete v jednom z 2lůžkových pokojů, k jejichž standardnímu vybavení patří TV, rádio, telefon s přímou volbou, fén na vlasy, lednice a varná sada (konvice s příslušenstvím), samozřejmostí je sociální příslušenství s WC a sprchovým koutem, některé pokoje mají i balkon. 

Příjemný ubytovací komfort doplňují kvalitní služby hotelu, kdy je Vám k dispozici recepce, jídelna s celodenním provozem, hala, společenská místnost, letní terasa a Balneo provoz, pedikúra i manikúra. 

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze v útulné hotelové restauraci, snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře výběrem ze dvou jídel. Je možné domluvit i diabetickou stravu.

Moderní balneo provoz

Součástí Vašeho pobytu jsou i léčebné procedury, které si vychutnáte v moderním Balneo provozu, přímo v hotelu, pod dohledem odborného personálu v oborech a rehabilitace. 

 

Františkovy Lázně 

Franiškovy Lázně jsou nejmenší léčebné lázně proslulého lázeňského trojúhelníku západních Čech. Jsou vzdáleny pouze 6 km od historického města Cheb, v závětří Krušných hor a pohoří Fichtelgebirge, což jim propůjčuje jedinečné podhorské klima. Františkovy Lázně mají více než 200letou lázeňskou tradici. 

Při procházce malebným centrem Františkových Lázní se určitě zastavte u sochy Františka, která je vyhledávaným symbolem města. Jedna česká legenda praví, že žena, která se dotkne palce levé nohy sochy, otěhotní. V přilehlém lázeňském parku se nachází Dvorana Glauberových pramenů, Kolonáda Solného a Lučního pramene a další krásná místa, kde vyvěrají zdejší léčivé prameny.

Ve Františkových Lázních se nachází dvě rozhledny, které však kvůli vzrostlým stromům neposkytují téměř žádný výhled. I tak jsou ale oblíbenou zastávkou mnoha turistů. Rozhledna Zámeček se nachází v lázeňském lesoparku v těsné blízkosti hotelu a rozhledna Salinburg postavená ve stylu středověkého hradu stojí na jižním okraji lázeňského parku.

Dominantou města se stalo Aquaforum. Jedná se o moderní komplex bazénů a relaxačních zařízení, který do města denně láká mnoho návštěvníků. Nabízí zábavu i aktivní vyžití se svými 3 venkovními a 3 vnitřními bazény s vodními atrakcemi, vířivkami, tobogány, vodními skluzavkami, vodní jeskyní, vodní stěnovou masáží, vzduchovými masážními lavicemi, vzduchovou perličkou a vřídly.

Turisticky atraktivním cíle v okolí

Lyžování v okolí

I přesto, že Františkovy Lázně neleží v horách, můžete si v jejich blízkosti skvěle zalyžovat. Stačí se jen vypravit kousek za hranice do Waldsassenu (asi 17 km od Františkových Lázní), do nedaleké Aše nebo o kousek dál do Mariánských Lázní či na Bublavu.

O zábavu pro děti tak může být přes den postaráno.

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

www.hotelhubert.cz

Kontakt

Hotel Hubert

Nezvalova 8
35101 Františkovy Lázně
Česko
354 544 294

info@hotelhubert.cz
www.hotelhubert.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím