9,2

Vynikající hodnocení
(117 hodnocení)

Speciální vánoční balíčky s kosmetikou, masáží i kalhotovou lymfodrenáží vhodné jako dárek v salonu ToWell v Plzni

LokalitaEstetické centrum To well Plzeň, Plzeň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Poznat co žena chce a po čem touží je někdy těžký oříšek. A ještě složitější bývá občas vymyslet, čím nevšedním ji obdarovat. Žádnou ženu však neurazí profesionální péče o její pleť i tělo. Příjemné prostředí, dobrá dostupnost a nabitý až 180 minutový balíček plný relaxu a hýčkání v podobě masáže, kosmetiky či lymfodrenáže v salonu ToWell v Plzni je přesně tím pravým dárkem, se kterým zazáříte.

Kosmetické ošetření pleti profi care

Naše salony používají kosmetické přípravky značky Syncare - profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony a lékaře. 

Postup kosmetického ošetření 

1) Povrchové čištění pleti - Základem v péči o pleť je jí mít důkladně na čištění připravenou. V této fázi dochází k odstranění make-upu, líčení, krému, potu a nečistot z povrchu pokožky.

2) Diagnostika pleti - konzultace - Po povrchovém čištění pleti dochází k analýze typu a stavu pleti a doporučení, jak s pletí pracovat, a jaké zvolit kosmetické přístroje a přípravky pro následné čištění pleti. Případně zde s klientem konzultujeme jaké přípravky doma na svůj obličej využívá, a jak s nimi nakládá. 

3) Následující 3 kroky jsou využívány dle typu a stavu pleti klienta, o kterých rozhoduje přímo ošetřující:

a) Peeling mechanický (pomocí kosmetických přístrojů), chemický či enzymový - V této fázi dochází k odstranění odumřelých kožních buněk pokožky, což vede k tvorbě nových buněk a následné regeneraci pleti. Peeling dále pleť rozjasňuje, přispívá k zlepšení akné, odstranění vrásek a pigmentových skvrn.

b) Změkčující maska před čištěním - Je nanesena současně s úpravou obočí, pokud je u klienta potřeba. Aplikuje se při vyšším výskytu černých teček, zejména pak na nose. Maska pomáhá při následném čištění pleti k uvolnění pórů při hloubkovém čištění.

c) Napářka - pro uvolnění pórů. Pomocí horkých ručníků z ohřívačky, nebo přístrojovou napářkou.

4) Úprava a barvení obočí či depilace -  Úprava a barvení obočí či depilace - Na přání klienta nebo doporučení ošetřující je vytvarováno obočí pinzetou či voskem, pokud má klient zájem je možné ho i případně nabarvit (za příplatek), u 90 min kosmetických programů je možné nabarvit i řasy (za příplatek)- při barvení se používá značka přípravků pro barvení Refectocil. V rámci této fáze je možné na obličeji provést depilaci horního rtu, brady či tváří pomocí vosku(za příplatek)

5) Čištění pleti hloubkové 

a) Přístrojové - Dochází zde k hloubkovému čištění pórů pomocí ultrazvukové špachtle a dalších kosmetických přístrojů, jako je diamantová mikrodermabraze, plazmové toky či hydrodermabraze. Více o těchto technologiích se dočtete na našem webu v nabídce služeb - sekce kosmetických ošetření. 

b) Ruční - Pokud je potřeba dochází k ručnímu dočištění pleti.

6) Tonizace - Tento krok pomáhá zmenšovat póry, dodává pokožce vlhkost, osvěžuje ji a harmonizuje její pH.

7) Masáž obličeje - Masáž se doporučuje provádět od 25. roku věku. Masáž pleť prokrví, vyživí a uvolní. Pokud je masáž obličeje prováděna pravidelně, kvalitně a hlavně ještě před vznikem vrásek, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablosti kontur obličeje. V kombinaci s určitým typem pleťové výživy je pak téměř jistou zárukou maximálního udržení si hladkého obličeje bez vrásek. Masáž zpravidla trvá kolem 15 min, u 90 min kosmetických programů pak 25 min. U klientů mladšího věku, vysokého krevního tlaku, hyperfunkce štítné žlázy nebo u příliš mastné a aknózní pleti doporučujeme masáž nahradit aplikací kosmetických přístrojů, jako jsou plazmovými toky nebo přístrojem face-up.

8) Maska - Na míru klientovi zvolená maska, která pleť zklidní, hydratuje a vyživí. Při 90 min kosmetických programech dochází k aplikaci i více masek. Aplikace masky může být podpořena PDT LED světlem, které slouží jako světelná maska na míru potřebám pleti klienta.

9) Doporučení kosmetických přípravků zn. Syncare pro domácí použití pro kompletní péči o pleť mezi jednotlivými návštěvami salonu.

10) Závěrečné ošetření - Na závěr je dle typu pleti a ročního období zvoleno závěrečné ošetření pleti - sérum, krém, hydratační gel, SPF faktor apod.

Klasická regenerační masáž

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž.

Kalhotová přístrojová lymfatická masáž 

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu! Ošetření je prováděno na přístrojích BTL-6000 Lymphastim 12 Topline nebo BTL-6000 Lymphastim 12 Easy. Lymfatická masáž se doporučuje: při problémech s celulitidou, při problémech s nadváhou, při pocitu unavených nohou, při otocích nohou, jako prevence křečových žil a rozšířených žilek, při bolestech zad a na tzv. pivní břicho.

Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se vám tělo, zlepší funkce orgánů a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u osob, které mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci vašeho organizmu.

Jak lymfodrenáž probíhá?
Lymfatická masáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po masáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Po ošetření v nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

K intenzivnímu rozproudění lymfatického systému (ošetření celulitidy, redukce tuku, kompletní detoxikace organismu) je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2-3× týdně. 

Kontraindikace:
Akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění, těhotenství.


 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ideální dárek pro ženy
  Ideální dárek pro ženy
 • Na výběr z velkého množství variant
  Na výběr z velkého množství variant
 • Hýčkání v délce až 180 minut
  Hýčkání v délce až 180 minut
 • Salon ToWell v Plzni
  Salon ToWell v Plzni
 • Profesionální péče
  Profesionální péče

od 1 299 Kč

Běžná cena: 1 598 - 2 698 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1299 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1299 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

117 hodnocení

75 zákazníků doporučuje

10

Doporučuji

Hana, 16. prosince 2020

Hodnotil nabídku Celoobličejový facelift (celý obličej včetně...


10

Milý a ochotný personál připravený poradit a vysvětlit, příjemné a klidné prostředí

Zákazník SlevaDne, 5. srpna 2019

Hodnotil nabídku Luxusní kosmetické ošetření pleti - pro...

Kontakt

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32
301 00 Plzeň
+420 602 640 778

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

plzen@towell.cz
http://www.towell.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat