9,2

Vynikající hodnocení
(102 hodnocení)

Speciální balíčky s kosmetikou, masáží a lymfodrenáží v délce až 140 minut v salonu Towell v Brně vhodné i jako dárek pro ženy

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Brno (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Nestíháte napsat Ježíškovi a tolik byste si přála chvíle nerušeného odpočinku navíc s péčí, díky které byste si připadala jako znovuzrozená? Nezoufejte, protože i v salonu Towell umí plnit přání, a to nejen na Štědrý den. S dlouhou platností kupónu si tento balíček procedur užijete až vy sama budete chtít nebo ho darujte kamarádce, mamince či sestře jako dárek, který rozhodně potěší.

Kosmetické ošetření pleti profi care

Naše salony používají kosmetické přípravky značky Syncare - profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony a lékaře. 

Postup kosmetického ošetření 

1) Povrchové čištění pleti - Základem v péči o pleť je jí mít důkladně na čištění připravenou. V této fázi dochází k odstranění make-upu, líčení, krému, potu a nečistot z povrchu pokožky.

2) Diagnostika pleti - konzultace - Po povrchovém čištění pleti dochází k analýze typu a stavu pleti a doporučení, jak s pletí pracovat, a jaké zvolit kosmetické přístroje a přípravky pro následné čištění pleti. Případně zde s klientem konzultujeme jaké přípravky doma na svůj obličej využívá, a jak s nimi nakládá. 

3) Následující 3 kroky jsou využívány dle typu a stavu pleti klienta, o kterých rozhoduje přímo ošetřující:

a) Peeling mechanický (pomocí kosmetických přístrojů), chemický či enzymový - V této fázi dochází k odstranění odumřelých kožních buněk pokožky, což vede k tvorbě nových buněk a následné regeneraci pleti. Peeling dále pleť rozjasňuje, přispívá k zlepšení akné, odstranění vrásek a pigmentových skvrn.

b) Změkčující maska před čištěním - Je nanesena současně s úpravou obočí, pokud je u klienta potřeba. Aplikuje se při vyšším výskytu černých teček, zejména pak na nose. Maska pomáhá při následném čištění pleti k uvolnění pórů při hloubkovém čištění.

c) Napářka - pro uvolnění pórů. Pomocí horkých ručníků z ohřívačky, nebo přístrojovou napářkou.

4)  Úprava a barvení obočí či depilace - Na přání klienta nebo doporučení ošetřující je vytvarováno obočí pinzetou či voskem, pokud má klient zájem je možné ho i případně nabarvit (za příplatek), u 90 min kosmetických programů je možné nabarvit i řasy (za příplatek)- při barvení se používá značka přípravků pro barvení Refectocil. V rámci této fáze je možné na obličeji provést depilaci horního rtu, brady či tváří pomocí vosku(za příplatek).

5) Čištění pleti hloubkové 

a) Přístrojové - Dochází zde k hloubkovému čištění pórů pomocí ultrazvukové špachtle a dalších kosmetických přístrojů, jako je diamantová mikrodermabraze, plazmové toky či hydrodermabraze. Více o těchto technologiích se dočtete na našem webu v nabídce služeb - sekce kosmetických ošetření. 

b) Ruční - Pokud je potřeba dochází k ručnímu dočištění pleti.

6) Tonizace - Tento krok pomáhá zmenšovat póry, dodává pokožce vlhkost, osvěžuje ji a harmonizuje její pH.

7) Masáž obličeje - Masáž se doporučuje provádět od 25. roku věku. Masáž pleť prokrví, vyživí a uvolní. Pokud je masáž obličeje prováděna pravidelně, kvalitně a hlavně ještě před vznikem vrásek, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablosti kontur obličeje. V kombinaci s určitým typem pleťové výživy je pak téměř jistou zárukou maximálního udržení si hladkého obličeje bez vrásek. Masáž zpravidla trvá kolem 15 min, u 90 min kosmetických programů pak 25 min. U klientů mladšího věku, vysokého krevního tlaku, hyperfunkce štítné žlázy nebo u příliš mastné a aknózní pleti doporučujeme masáž nahradit aplikací kosmetických přístrojů, jako jsou plazmovými toky nebo přístrojem face-up.

8) Maska - Na míru klientovi zvolená maska, která pleť zklidní, hydratuje a vyživí. Při 90 min kosmetických programech dochází k aplikaci i více masek. Aplikace masky může být podpořena PDT LED světlem, které slouží jako světelná maska na míru potřebám pleti klienta.

9) Doporučení kosmetických přípravků zn. Syncare pro domácí použití pro kompletní péči o pleť mezi jednotlivými návštěvami salonu.

10) Závěrečné ošetření - Na závěr je dle typu pleti a ročního období zvoleno závěrečné ošetření pleti - sérum, krém, hydratační gel, SPF faktor apod.

Klasická regenerační masáž

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž.

Celotělová přístrojová lymfatická masáž

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu! Ošetření je prováděno na celém těle pacienta. Přístroj disponuje návleky na spodní končetiny a bundou pro vrchní část těla. 

Lymfatická masáž se doporučuje při problémech s celulitidou, při problémech s nadváhou, při pocitu unavených nohou, při otocích nohou, jako prevence křečových žil a rozšířených žilek, při bolestech zad, na tzv. pivní břicho.

Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci vašeho organismu.

Před ošetřením je vždy provedeno ruční uvolnění horních lymfatických cest.

K ošetření je zdarma připojena přístrojová masáž obličeje (očního okolí), která podporuje lymfatický systém v obličejové části. Je vhodná pro lifting (vytažení vrásek) obličeje a hlavně očního okolí. Masku je možné aplikovat na maximálně 15 minut.
 

Jak lymfodrenáž probíhá?
Lymfatická masáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po masáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Po ošetření v nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. 

K intenzivnímu rozproudění lymfatického systému (ošetření celulitidy, redukce tuku, kompletní detoxikace organismu) je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2-3× týdně. 

Kontraindikace:
Akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění, těhotenství a kojení.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Dlouhá platnost kupónů až do října 2021
  Dlouhá platnost kupónů až do října 2021
 • Profesionální péče
  Profesionální péče
 • Masáž, kosmetické ošetření a lymfodrenáž
  Masáž, kosmetické ošetření a lymfodrenáž
 • Příjemné prostředí salonu
  Příjemné prostředí salonu
 • Skvělý tip na dárek pro ženy
  Skvělý tip na dárek pro ženy

od 499 Kč

Běžná cena: 998 - 1 997 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodov

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

102 hodnocení

67 zákazníků doporučuje

10

Doporučuji

Hana, 16. prosince 2020

Hodnotil nabídku Celoobličejový facelift (celý obličej včetně...


10

Salón ráda navštěvuji a vracím se. Vždy se o zákazníka skvěle postarají. :)

Zákazník SlevaDne, 9. prosince 2020

Hodnotil nabídku Elektromagnetická redukce tuku - 1x 20 min.

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

brno@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat